Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 5 OBIK p-løp 22 2. september 2014

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kornelia Eline Brummensnes

Fossum IF

1:50:49

118 130 129

DSQ

Julie Wøien Kleveland

Fossum IF

1:50:53

118 130 129

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GeoFORM

1:27:43

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

1:04:08

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Lill Kvisle

Asker

1:02:26

130

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

53:27

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

39:27

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:01:50

+22:23

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:17

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:03:12

+10:55

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:06:25

+14:08

4.

Aud Spjelkavik

FBI

1:09:09

+16:52

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:10:10

+17:53

6.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

1:19:36

+27:19

7.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:20:48

+28:31

8.

Unn Ellefsen

Tyrving, IL

1:42:56

+50:39

DSQ

Karin Kilset

Tyrving, IL

31:08

110 130 129 150

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:56:07

+0:00

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

1:15:00

130

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:18:00

111 110 130

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

1:27:28

130

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

1:18:14

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

54:40

+0:00

2.

Erland Kvisle

Asker

1:07:32

+12:52

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

48:48

+0:00

2.

Håvard Hågård

STjørdals Blink

1:00:37

+11:49

3.

Trond Lund

Tyrving, IL

1:12:59

+24:11

4.

Hallvard Koren

Moss OK

1:26:09

+37:21

5.

Marius Burmo

PRIVAT

1:31:24

+42:36

6.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:35:14

+46:26

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

1:14:15

113

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

43:42

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

52:45

+9:03

3.

Pål Therkelsen

PRIVAT

58:23

+14:41

4.

Tore Kjølseth

Lundin

59:37

+15:55

5.

Bjørn Solhjem

HS

1:01:40

+17:58

6.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:49:41

+1:05:59

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

32:28

110 124 125 121 128 129 150

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

51:32

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

55:04

+3:32

3.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

58:28

+6:56

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

59:48

+8:16

5.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

59:49

+8:17

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:01:06

+9:34

7.

Richard Blom

FBI

1:03:58

+12:26

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:08:09

+16:37

9.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:24:32

+33:00

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

58:31

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:00:33

+2:02

3.

Per Nermo

Cowi BIL

1:17:31

+19:00

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:32:32

+34:01

5.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:34:18

+35:47

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:34:19

+35:48

7.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:37:26

+38:55

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

27:59

120 112 110 130 129 150

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

1:26:07

110 130 129

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

NEDERMAN

48:16

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

58:13

+9:57

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:16:49

+28:33

DSQ

Juul Sverre Stener

OPIL

59:30

110 130 129

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

39:55

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

44:31

+4:36

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

45:53

+5:58

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:04

+9:09

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:59

+10:04

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:08

+10:13

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

51:15

+11:20

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

53:22

+13:27

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:00:15

+20:20

10.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:11:06

+31:11

11.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:20:28

+40:33

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:24:55

+45:00

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

12:20

111 110 130 129 150

DSQ

Tom Ibsen

OUS

1:27:10

130

DSQ

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:53:08

130

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:02:09

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:11:19

+9:10

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:18:01

+15:52

DSQ

Erling Bakken

Asker Skiklubb

33:22

110 130 129 150

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

56:47

105 111 110 130 129

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:12:15

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:21:53

+9:38

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:26:17

+14:02

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:27:29

+15:14

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:32:23

+20:08

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:34:55

129

DSQ

JohanTheisen

HeMING/NJÅRD

1:39:02

130 129

DSQ

Magne Grande

FBI

1:42:20

110 130

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

53:08

+0:00

2.

Sven Petter Solhjem

PRIVAT

1:10:01

+16:53

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Finsrud

Asker

46:31

+0:00

DSQ

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

49:12

118 130 129

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:50

+0:00

2.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

48:41

+10:51

3.

Ranveig Ås Hansen

Bøler skole

1:03:56

+26:06

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel-Eide Fredriksen

Kamp Vestheim

49:28

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

51:27

+1:59

3.

Helge Lye

Tyrving, IL

1:03:36

+14:08

4.

Adam Millberg

Aker Solutions

1:06:29

+17:01

5.

Øyvind Hoveid

Asker SKiklubb

1:11:08

+21:40

6.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:23:39

+34:11

7.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:28:45

+39:17

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

AE Consult

1:21:24

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2014, 10:52:19

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103