Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellenLagkonkurranse OG-karusell 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 5 3. september 2014

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

38:41

+0:00

7:26

2.

Brage Keiserås

IL Leik

43:36

+4:55

8:23

3.

Runar Krognes

IL Leik

44:55

+6:14

8:38

4.

Ola Keiserås

IL Leik

45:03

+6:22

8:39

5.

Martin Uglem

Melhus IL

45:35

+6:54

8:45

6.

Anders Estenstad

IL Leik

47:59

+9:18

9:13

7.

Asle Heild Vaskinn

Melhus IL

50:53

+12:12

9:47

8.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

51:53

+13:12

9:58

9.

Ingebrigt Eid

IL Leik

52:09

+13:28

10:01

10.

Ola Hjulstad

Melhus IL

1:01:05

+22:24

11:44

11.

Gisle Berg

IL Leik

1:03:39

+24:58

12:14

12.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

1:08:24

+29:43

13:09

13.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

1:12:22

+33:41

13:55

14.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:36:57

+58:16

18:38

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

34:21

+0:00

7:59

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

38:16

+3:55

8:53

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

38:49

+4:28

9:01

4.

Svein Unsgård

IL Leik

39:46

+5:25

9:14

5.

Anders Solstad

Orkanger IF

40:25

+6:04

9:23

6.

Erik Foss

IL Leik

42:58

+8:37

9:59

7.

Jan Hage

IL Leik

44:01

+9:40

10:14

8.

Atle Pedersen

Melhus IL

44:59

+10:38

10:27

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

53:51

+19:30

12:31

10.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

56:40

+22:19

13:10

11.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:00:33

+26:12

14:04

12.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:01:39

+27:18

14:20

13.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:09:41

+35:20

16:12

14.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:12:10

+37:49

16:46

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

25:05

+0:00

8:05

2.

Tor Hammer

Melhus IL

28:05

+3:00

9:03

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

28:34

+3:29

9:12

4.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

29:25

+4:20

9:29

5.

Hallgeir Øian

OL Gaula

29:59

+4:54

9:40

6.

Hege S Melhuus

Melhus IL

30:49

+5:44

9:56

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

32:07

+7:02

10:21

8.

Line Sølberg

IL Leik

32:24

+7:19

10:27

9.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

34:12

+9:07

11:01

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

39:47

+14:42

12:50

11.

Ingrid Rønning

Melhus IL

40:58

+15:53

13:12

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

OLA Grendal

Orkanger IF

22:10

+0:00

11:05

2.

Mette Moa

Orkanger IF

25:24

+3:14

12:42

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

26:35

+4:25

13:17

4.

Trine Sunnset

Melhus IL

26:41

+4:31

13:20

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

30:56

+8:46

15:28

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

33:00

+10:50

16:30

7.

Ingrid Opedal

Melhus IL

34:08

+11:58

17:04

8.

Ivar Skjærvold

OL Gaula

35:35

+13:25

17:47

9.

Arne Grønset

Orkanger IF

35:46

+13:36

17:53

10.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

40:04

+17:54

20:02

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

27:37

+0:00

13:48

2.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

29:38

+2:01

14:49

3.

Åse Høgsteggen

IL Leik

31:06

+3:29

15:33

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

34:26

+6:49

17:13

5.

Jostein Glesåen

OL Gaula

41:12

+13:35

20:36

6.

Ivar Løberg

OL Gaula

41:26

+13:49

20:43

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

OL Gaula

26:26

17:37

Hannah Onsøyen

Melhus IL

25:31

17:00

Edvard Onsøyen

Melhus IL

25:14

16:49

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

25:17

16:51

Heidi Johansen

Melhus IL

25:18

16:52

Aase Onsøyen

Melhus IL

25:56

17:17

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

22:28

14:58

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

22:28

14:58

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

24:21

16:14

Kristoffer Lerli

Melhus IL

13:34

9:02

Even Langørgen

Melhus IL

21:10

14:06

Elliot Thornberg

Melhus IL

21:12

14:08

Oddny Langørgen

Melhus IL

21:38

14:25

Teo Vatn

Børsa IL

15:55

10:36

Mao Vatn

Børsa IL

15:13

10:08

Tobias Hansen

Børsa IL

14:21

9:34

Oskar Storler

Melhus IL

24:43

16:28

Kaja Nyutstumo

OL Gaula

23:50

15:53

Julie Ljøkjell

OL Gaula

23:13

15:28

Erik W. Bakk

Melhus IL

13:33

9:02

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

John Lerli

Melhus IL

13:39

9:06

Innsendt korrigert navn

Mona Windseth

Melhus IL

13:39

9:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2014, 21:09:15

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77