Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P10 Thalesmila 11. juni 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:03:46

90

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal BIL

54:11

+0:00

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:16:18

+0:00

DSQ

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:49:27

94 95 138 145

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

59:01

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

1:00:35

+1:34

3.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:09:13

+10:12

4.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:13:56

+14:55

5.

Jorunn Jebsen

TYRVING

1:15:13

+16:12

6.

Lilla Madsen

FBI

1:21:23

+22:22

7.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:28:19

+1:29:18

DSQ

Unni Drage

AkerSolutions

1:00:20

97

DSQ

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:02:26

138 145

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

1:57:12

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Kjerkreid

Enskilda

1:22:54

+0:00

2.

Knut Erling Øen

NORDEA

1:25:14

+2:20

3.

Øyvin Aarnes

Ås-UNB

1:26:52

+3:58

4.

Christian Vogelsang

NIVA

1:26:53

+3:59

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:29:10

+6:16

6.

Christian Gløgård

Ge Healthcare

1:29:44

+6:50

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

1:30:45

+7:51

8.

Olav Eide

SKBO

1:33:34

+10:40

9.

Tor Ringstad

Tandberg

1:39:31

+16:37

10.

Lars Karelius Noer

NRK

1:44:13

+21:19

11.

Lars Grande

FBI

1:45:50

+22:56

12.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:55:42

+32:48

13.

Sven Ringstad

Siemens

2:36:10

+1:13:16

Arrang

Jon Sletvold

Thales

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Bærum kommune

1:12:23

+0:00

2.

Eivind Hoff

NORDEA

1:12:28

+0:05

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:14:40

+2:17

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:30:39

+18:16

5.

Per Morten Lefdal

Heming

1:34:20

+21:57

6.

Trond Westgaard

REC

1:36:01

+23:38

7.

Jan Erik Torp

FFI

1:44:43

+32:20

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Stenslet

Frogner IL

1:17:13

+0:00

2.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

1:22:59

+5:46

3.

Øystein Kildahl

AHS

1:29:54

+12:41

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:36:57

+19:44

5.

Richard Blom

FBI

1:40:20

+23:07

6.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:47:47

+30:34

7.

Tore Ringerike

DNB

1:49:48

+32:35

8.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:59:59

+42:46

Arrang

Kjell Liset

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

56:59

+0:00

2.

Johan T Jensen

UD

58:49

+1:50

3.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:40

+4:41

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:01:54

+4:55

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:04:05

+7:06

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:09:53

+12:54

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:10:48

+13:49

8.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:14:48

+17:49

9.

Mogens Monsen

MYSOFT

1:14:58

+17:59

DSQ

Are Eriksen

UNIVERSITETET

48:25

144

Arrang

Helge Stenseth

Thales

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Trøan

Norsk Eiendominformasjon

47:43

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

48:43

+1:00

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

49:05

+1:22

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

51:04

+3:21

5.

Trond Wettergreen

ANDVORD

53:16

+5:33

6.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

55:21

+7:38

7.

Jon Færden

KREDINOR

55:26

+7:43

8.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

58:23

+10:40

9.

Oddvar Selnes

FFI

58:25

+10:42

10.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:01:05

+13:22

11.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

1:01:09

+13:26

12.

Sigfred Fagervik

Thales

1:04:11

+16:28

13.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:06:06

+18:23

14.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:07:29

+19:46

15.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:12:29

+24:46

16.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:13:06

+25:23

17.

Øystein Fuskeland

NRK

1:14:50

+27:07

18.

Torstein Østen

MAESTRO

1:15:12

+27:29

19.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:18:34

+30:51

20.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:43:13

+55:30

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

50:30

+0:00

2.

Bjørn Grenager

Thales

54:38

+4:08

3.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

56:15

+5:45

3.

Knut Møgedal

AkerSolutions

56:15

+5:45

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:00:53

+10:23

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:02:24

+11:54

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:03:37

+13:07

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

1:05:38

+15:08

9.

Leif Bråten

CSC

1:07:05

+16:35

10.

Tom Ibsen

UBIL

1:07:31

+17:01

11.

Tor Sandby

SKATTEDIR

1:08:44

+18:14

12.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:12:32

+22:02

13.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:13:26

+22:56

DSQ

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

16:25

96 94 95 138 145 171 97 90 176

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:43

138 145

Arrang

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

50:44

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

52:52

+2:08

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

54:23

+3:39

4.

Arne Jordal

SAS

55:21

+4:37

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

56:25

+5:41

6.

Tor Drage

AkerSolutions

57:11

+6:27

7.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

58:04

+7:20

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:06:06

+15:22

9.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:06:42

+15:58

10.

Trond Varang

BM NORGROS

1:08:32

+17:48

Arrang

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

56:48

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:28

+3:40

3.

Per Ongstad

PRIVAT

1:03:00

+6:12

4.

Ole Sannes

PRIVAT

1:07:09

+10:21

5.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:46:22

+49:34

DSQ

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

1:34:20

176

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

2:01:00

+0:00

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Sodemann

NILU

2:55:52

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

1:51:31

+0:00

Arrang

Frank Tenfjord

Thales

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

57:14

+0:00

2.

Einar Opsahl

Gambit

58:15

+1:01

3.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:01:28

+4:14

4.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

1:01:36

+4:22

5.

Stephan Brown

NRK

1:06:37

+9:23

6.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:24:30

+27:16

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Slang

privat

1:01:59

+0:00

DSQ

Wenche Lie Giæver

NRK

2:07:25

82 97 92 176

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

49:41

+0:00

2.

Sigrid Hallås

A hus BIL

49:56

+0:15

3.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

52:47

+3:06

4.

Tor Simonsen

NIPRO

1:21:12

+31:31

DSQ

May Britt Larsen

ULOBA

48:37

87 90 95 93 91 92

DSQ

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

1:24:05

93 85

Klasse: NL(2km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Simonsen

NIPRO

35:54

+0:00

2.

Karoline Frangsrud

PRIVAT

57:59

+22:05

Klasse: Å(MELLOM-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:02:53

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

PWC

1:08:39

+5:46

3.

Sunnina Nilsen

Ullevål SYKEHUS

2:12:00

+1:09:07


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:20

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134