Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20 - Sekkhølet MIL 9. september 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Skoleelev

29:09

+0:00

19:26

2.

Ragnhild Hagum

Agraff

32:57

+3:48

21:58

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

20:23

+0:00

8:29

2.

Svein Hjelset

Eget

24:28

+4:05

10:11

DSQ

Lerzan bækkevold

Eggen Arkitekter

1:33:44

61 96 148 151 152

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Aagaard

Overvik

1:02:51

+0:00

20:16

2.

Alzbeta Petrlikova

Eget

1:31:56

+29:05

29:39

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

1:14:08

+0:00

17:39

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:16:03

+1:55

18:06

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:36:44

+22:36

23:01

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

1:01:10

+0:00

14:33

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:05:22

+4:12

15:33

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter

54:16

+0:00

17:30

2.

Marianne Houbiers

Statoil

1:05:47

+11:31

21:13

3.

Beate Sitter

HiST

1:06:10

+11:54

21:20

4.

Kirsti Blikeng

DNB

1:06:44

+12:28

21:31

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:06:34

+0:00

15:50

2.

Birgitte Johannessen

Trondheim Kommune

1:13:01

+6:27

17:23

DSQ

Marit Melhuus

XYLEM

8:55

115 113 106 118 123 150 175

DSQ

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:32:26

123

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

56:53

+0:00

13:32

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:00:49

+3:56

14:28

3.

Eli Kvingedal

Natura

1:02:53

+6:00

14:58

Arrangør

Hilde Forbord

Big Bite

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

48:34

+0:00

15:40

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Bugten

Statoil

1:16:19

+0:00

18:10

2.

Aashild S. Langseth

Eget

1:21:04

+4:45

19:18

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:28:28

+12:09

21:03

4.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:35:22

+19:03

22:42

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HiST

1:03:05

+0:00

20:20

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:10:24

+7:19

22:42

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:22:08

+19:03

26:29

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

56:39

+0:00

13:29

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

57:14

+0:35

13:37

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:04:09

+7:30

15:16

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:25:20

+28:41

20:19

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:41:58

+45:19

24:16

Arrangør

Kjellrun Sporild

Fylket

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:09:42

+0:00

22:29

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:13:06

+0:00

17:24

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:00:29

+0:00

19:30

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:04:09

+3:40

20:41

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:03:57

+0:00

20:37

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:15:26

+11:29

24:20

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:16:04

+12:07

24:32

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:26:52

+22:55

28:01

5.

Randi Irene Engen

SIT

1:27:46

+23:49

28:18

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:24:24

+0:00

27:13

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:41:28

+17:04

32:43

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn friisvoll

Siemens

44:22

+0:00

14:18

2.

Karl Morten Lunna

Sonans

56:25

+12:03

18:11

3.

Per Asteinar moen

Agraff

1:44:52

+1:00:30

33:49

DSQ

Tarje Skjefstad

Agraff

1:15:56

65 95 118 150

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

john Kåre Roald

AXil

59:51

+0:00

13:55

2.

Eirik Munkeby

Skanska

1:18:40

+18:49

18:17

3.

Andreas Karvonen

Siemens

1:24:38

+24:47

19:40

4.

Tore Munkeby

SAS

1:25:02

+25:11

19:46

5.

Anthony Bossard

Atmel

1:53:41

+53:50

26:26

DSQ

Martin Cepelka

NTNU

1:12:24

115 123 118

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Student

58:20

+0:00

9:15

2.

Helmer Volden

Wing OK

1:01:14

+2:54

9:43

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:07:29

+9:09

10:42

4.

Magne Svare

Skanska

1:18:23

+20:03

12:26

5.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:22:44

+24:24

13:07

6.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:32:34

+34:14

14:41

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Statnett Trondheim

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

48:02

+0:00

11:10

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Arrangør

Christian Gutvik

NTNU

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

47:58

+0:00

7:36

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

53:59

+6:01

8:34

3.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

1:30:07

+42:09

14:18

Arrangør

Paul Gjervan

MIL

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

53:32

+0:00

12:26

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

57:04

+3:32

13:16

3.

Frode Johansen

Broadnet

59:45

+6:13

13:53

4.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:21:25

+27:53

18:56

Arrangør

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

52:03

+0:00

8:15

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:01:13

+9:10

9:43

3.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

1:02:14

+10:11

9:52

4.

Vegard Hansen

Prima

1:03:58

+11:55

10:09

5.

Øystein Husby

Statnett

1:11:56

+19:53

11:25

6.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:14:28

+22:25

11:49

7.

Jardar Lohne

Sleipner

1:30:50

+38:47

14:25

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

2:00:22

+1:08:19

19:06

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:00:19

+0:00

14:01

2.

Jon Vindal

Skanska

1:01:57

+1:38

14:24

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:02:32

+2:13

14:32

4.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:04:36

+4:17

15:01

5.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:11:22

+11:03

16:35

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:11:46

+11:27

16:41

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

54:08

+0:00

8:35

2.

Håvard Lorange

Siemens

58:44

+4:36

9:19

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:06:21

+12:13

10:31

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:26

+12:18

10:32

5.

Terje Drøyvold

Tine

1:07:01

+12:53

10:38

6.

Bård Smestad

KDA

1:07:54

+13:46

10:46

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:11:25

+17:17

11:20

8.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:12:41

+18:33

11:32

9.

Stein Ivar Foss

Eget

1:20:57

+26:49

12:50

10.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:25:32

+31:24

13:34

11.

Øystein Nytrø

NTNU

1:25:41

+31:33

13:36

12.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:26:25

+32:17

13:43

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

54:21

+0:00

12:38

2.

Tore Fornes

Statoil

54:51

+0:30

12:45

3.

Petter Mikalsen

Telenor

56:02

+1:41

13:01

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska

1:03:45

+9:24

14:49

5.

Erling Bye

BDO

1:08:18

+13:57

15:53

6.

Tor Arne Haugen

DNB

1:09:54

+15:33

16:15

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:14:03

+19:42

17:13

8.

Morten Husom

Powel

1:18:16

+23:55

18:12

9.

Bjørn Munch

Oracle

1:32:02

+37:41

21:24

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:56

+0:00

10:37

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:07:10

+0:14

10:39

3.

Geir Arnesen

Eget

1:18:54

+11:58

12:31

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:20:22

+13:26

12:45

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:20:36

+13:40

12:47

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

56:51

+0:00

13:13

2.

Klaus Livik

Powel

57:08

+0:17

13:17

3.

Olav Kvittem

Uninett

59:21

+2:30

13:48

4.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:03:14

+6:23

14:42

5.

Jim Løvås

Politiet

1:03:39

+6:48

14:48

6.

Erik Horghagen

BDO AS

1:11:08

+14:17

16:32

7.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:14:16

+17:25

17:16

8.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:22:26

+25:35

19:10

9.

Håvard Rekstad

NTNU

1:26:05

+29:14

20:01

10.

Frode Stølan

Telenor

1:39:29

+42:38

23:08

11.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:43:11

+46:20

23:59

DSQ

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

55 92 115 123 118 150 175

DSQ

Jon Annar Fordal

NRK

52:31

123 118 150 175

Arrangør

Tor Lunde

Rambøll

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:06:38

+0:00

10:34

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:08:50

+2:12

10:55

3.

Inge Nørstebø

Skanska

1:31:31

+24:53

14:31

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

46:25

+0:00

11:03

2.

Ole Nervik

Eget

59:02

+12:37

14:03

3.

Terje Bostad

SIT

1:03:55

+17:30

15:13

4.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:07:47

+21:22

16:08

5.

Even Hofstad

DNB

1:09:22

+22:57

16:30

6.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:11:08

+24:43

16:56

7.

Steinar Strømdal

Emma EDB

1:12:54

+26:29

17:21

8.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:15:35

+29:10

17:59

9.

Ståle Engdal

Telenor

1:18:44

+32:19

18:44

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:26:26

+40:01

20:34

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:27:57

+41:32

20:56

12.

Roar Sundby

HiST

1:29:02

+42:37

21:11

13.

Oddmar Iversen

HiST

1:31:22

+44:57

21:45

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU

13:31

115 113 106 118 123 150 175

DSQ

Harald Lauglo

HiST

58:28

115 113 106 118 123

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:07:08

106 118 123 150

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:30:40

+0:00

14:23

2.

Viggo Schei

Skanska

1:59:38

+28:58

18:59

3.

Stein Øvstedal

HiST

2:01:22

+30:42

19:15

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:13

+0:00

14:35

2.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

55:12

+9:59

17:48

3.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:14:19

+29:06

23:58

4.

Svein Olav Haug

Bravida

1:24:41

+39:28

27:19

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

53:32

+0:00

12:44

2.

Knut Lillealtern

Eget

54:51

+1:19

13:03

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

56:41

+3:09

13:29

4.

Pål Skyberg

Evry

1:00:46

+7:14

14:28

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:01:46

+8:14

14:42

6.

Tom Bugge

Det norske

1:06:57

+13:25

15:56

7.

Tore Kiste

Fylket

1:10:27

+16:55

16:46

8.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:11:26

+17:54

17:00

9.

Halvor Flatberg

NTNU

1:12:33

+19:01

17:16

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:15:48

+22:16

18:02

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:24:13

+30:41

20:03

12.

Terje Norddal

Rambøll

1:27:55

+34:23

20:55

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:28:14

+34:42

21:00

14.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:33:59

+40:27

22:22

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:14:44

106

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:28:01

+0:00

13:58

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:48:38

+20:37

17:14

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

49:07

+0:00

15:50

2.

Bjørn Norberg

Veritas

55:01

+5:54

17:44

3.

Jan Sliper

NBTL AS

1:00:12

+11:05

19:25

DSQ

Kjell Atle Strande

Creditreform

41:11

65 95 118

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

1:01:36

+0:00

14:40

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:01:42

+0:06

14:41

3.

Leif Engen

SIT

1:04:19

+2:43

15:18

4.

Knut Skjesol

Statkraft

1:06:54

+5:18

15:55

5.

Tore Brurok

Eget

1:08:15

+6:39

16:15

6.

Magne Måge

Skanska

1:13:16

+11:40

17:26

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:17:03

+15:27

18:20

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:18:08

+16:32

18:36

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:20:06

+18:30

19:04

Arrangør

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:48:52

+0:00

17:16

2.

Robert Strøm

NGU

2:20:49

+31:57

22:21

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

58:13

+0:00

18:46

2.

Rolf Hellan

Eget

58:27

+0:14

18:51

3.

Ola Aalde

Reinertsen

1:01:17

+3:04

19:46

4.

Roar Kvam

HiST

1:07:28

+9:15

21:45

5.

Kåre Aflekt

NTNU

1:12:50

+14:37

23:29

6.

Edmund Olsen

NTNU

1:13:10

+14:57

23:36

7.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:28:27

+30:14

28:31

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

58:15

+0:00

13:52

2.

Arne Seterhaug

Eget

1:08:28

+10:13

16:18

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:16:45

+18:30

18:16

4.

Stik Arild Haugskott

Posten

1:18:43

+20:28

18:44

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:25:10

+26:55

20:16

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:31:27

123

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:04:26

+0:00

20:47

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:41:19

+36:53

32:40

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:08:10

+0:00

16:13

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:12:24

+4:14

17:14


Sist oppdatert:

8 oktober 2014, 19:39:10

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

209

Antall startet:

209