Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P24 Grefsenkollen 9. september 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GeoFORM

40:43

+0:00

15:04

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

56:54

+0:00

21:04

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:00:20

+0:00

22:20

DSQ

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

5:44

33 34 36 45 54 56 62 100

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:09:07

+0:00

27:38

2.

Kjersti Viker

DNB

1:16:25

+7:18

30:34

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

45:36

+0:00

18:14

2.

Inger Finstad

PRIVAT

49:26

+3:50

19:46

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:08:11

+22:35

27:16

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:51

+0:00

17:56

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

50:22

+5:31

20:08

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:04:35

+19:44

25:50

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:05:44

+20:53

26:17

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:30

+23:39

27:24

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:09:03

+24:12

27:37

7.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:16:54

+32:03

30:45

8.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:25:17

+40:26

34:06

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

49:32

+0:00

19:48

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

58:39

+9:07

23:27

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:06:58

+17:26

26:47

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:38:22

+48:50

39:20

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

37:57

+0:00

9:29

2.

LARS Karelius Noer

NRK

42:04

+4:07

10:31

3.

Harald Iwe

IL Geoform

43:49

+5:52

10:57

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

44:21

+6:24

11:05

5.

Lars Grande

FBI

44:54

+6:57

11:13

6.

Hallvard Koren

OK Moss

46:48

+8:51

11:42

7.

Erlend Gjestrud

Notodden O-lag

48:29

+10:32

12:07

8.

Øystein Kildahl

AHS

51:31

+13:34

12:52

9.

Lasse Nerhoed

NRK

1:00:30

+22:33

15:07

10.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:01:40

+23:43

15:25

11.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:15:43

+37:46

18:55

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:03

+0:00

10:18

2.

Tore Sivertsen

KJELSÅS

43:34

+7:31

12:26

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

52:30

+16:27

15:00

4.

Jon Solsrud

Prodeco

53:39

+17:36

15:19

5.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

54:40

+18:37

15:37

DSQ

Mats Carlin

FBI

52:43

37

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

36:20

+0:00

10:22

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

38:04

+1:44

10:52

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

43:23

+7:03

12:23

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:11

+7:51

12:37

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

48:16

+11:56

13:47

6.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

54:11

+17:51

15:28

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

18:51

41 47 48 53 54 59 61 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

28:44

+0:00

10:38

2.

Martin Granly

SIemens

32:32

+3:48

12:02

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

33:27

+4:43

12:23

4.

Terje Mathisen

Evry Oslo

33:48

+5:04

12:31

5.

John Hansen

AB PIL

35:50

+7:06

13:16

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

35:55

+7:11

13:18

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

36:42

+7:58

13:35

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

38:20

+9:36

14:11

9.

Tormod Øvergaard 

Istone

38:32

+9:48

14:16

10.

John Ravlo

ECOHZ

1:07:45

+39:01

25:05

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

33:07

+0:00

12:15

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:10

+7:03

14:52

3.

Reidar Kierulf

RKP

43:43

+10:36

16:11

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:34

+13:27

17:14

5.

Per Nermo

COWI BIL

49:19

+16:12

18:15

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

51:34

+18:27

19:05

7.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

51:55

+18:48

19:13

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

56:02

+22:55

20:45

9.

Helge Stenseth

DNK

1:04:57

+31:50

24:03

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

50:02

56

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

39:57

+0:00

15:58

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

43:44

+3:47

17:29

3.

Frank Finstad

Electro Scandia

45:38

+5:41

18:15

4.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

46:53

+6:56

18:45

5.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

48:43

+8:46

19:29

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:01

+9:04

19:36

7.

Kaare Solhjell

Privat

52:13

+12:16

20:53

8.

Einar Skåre

Brevpost

52:14

+12:17

20:53

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:16

+16:19

22:30

10.

Torstein Østen

MAESTRO

59:44

+19:47

23:53

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:22:50

+42:53

33:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:24

+0:00

16:33

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

49:52

+8:28

19:56

3.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

50:43

+9:19

20:17

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

52:09

+10:45

20:51

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:15

+14:51

22:30

6.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

57:23

+15:59

22:57

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:24

+16:00

22:57

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:00:18

+18:54

24:07

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:06:19

+24:55

26:31

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:07:48

+26:24

27:07

11.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:07:57

+26:33

27:10

12.

Hans Petter Jensen

Privat

1:20:48

+39:24

32:19

13.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:21:50

+40:26

32:44

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:35:38

+54:14

38:15

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:03:52

40 32 41 45 54 55 59 61

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

1:14:40

59 61

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:29

+0:00

18:59

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

54:32

+7:03

21:48

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

55:18

+7:49

22:07

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

55:35

+8:06

22:14

5.

Annar Brustad

FOBIL

56:03

+8:34

22:25

6.

Tor Drage 

Aker Solutions

59:13

+11:44

23:41

DSQ

Svein F Kvalheim

Oppegård

27:51

41 45 54 55 59 61 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

58:10

+0:00

23:16

2.

Magne Grande

FBI

1:01:47

+3:37

24:42

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:05:23

+7:13

26:09

4.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:06:40

+8:30

26:40

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:54

+9:44

27:09

6.

Svein Forthun

HIO

1:30:35

+32:25

36:14

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens Skiklub

37:11

+0:00

18:35

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

44:08

+6:57

22:04

DSQ

Fredrik Vallestrand

SImens

42 43 46 50 48 51 60 61 100

DSQ

Marianne Granum Helsvig

Nydalens Skiklub

52:01

61

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:52

+0:00

13:32

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

56:15

+22:23

22:30

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

58:00

+24:08

23:12

DSQ

Knut Nordeide

PRIVAT

33 40 32 41 45 54 55 59 61 100

DSQ

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

46:24

33 40 32 41

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

35:29

+0:00

13:08

2.

Morten Mo

Ringnes BIL

42:48

+7:19

15:51

3.

Dag Langseth

RINGNES

47:30

+12:01

17:35

4.

Geir Andreas Neset

Bøler Skole

59:04

+23:35

21:52

5.

Johnny Petersen

RingNES

1:02:50

+27:21

23:16

6.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

1:08:34

+33:05

25:23

7.

Erik Malm

METIER

1:10:06

+34:37

25:57

DSQ

Evald Nergaard

Ringnes BIL

1:11:27

62 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Michelsen

Lillomarka

1:21:40

+0:00

23:20

DSQ

Kristian Nøss

Røyken O-lag

1:03:18

47 48 53

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Raumar

51:30

+0:00

12:52

2.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:01:51

+10:21

15:27

3.

Linda Engen

Raumar

1:03:21

+11:51

15:50

4.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:04:19

+12:49

16:04

5.

Vilde Urfjell

Imås IL

1:24:52

+33:22

21:13

6.

Terje Urfjell

Imås IL

1:24:55

+33:25

21:13

DSQ

Roger Helstad

NETS

1:10:08

47 49 56 62 100

DSQ

Geir Hansen

NETS

1:12:30

47 49 53 56 62 100


Sist oppdatert:

10 september 2014, 14:12:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133