Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Årungen rundtDataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Falsenløpet, Årungen rundt 14. september 2014

Klasse: B 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Fredrikke Hoff

Miniskiløperne

Astrid Indahl

Siggerud

Eivin Kringen

Ingen

Vegar Kringen

Ingen

Marie Eintveit Moldestad

Ingen

Mathias Molle

Nordby IL

Helena Mosnesset-Timraz

Ås IL

Sigve Myhre Holten

Ås IL

Jenny P. Roald

Ski IL

Jacob Schytz

Ås IL

Alexander Sveigdalen Jansen

Ingen

Madeleine Sveigdalen Jansen

Ingen

Lotte Solberg Såheim

Ski IL

Emilie Toftner

Ås IL

Vetle Toftner

Ås IL

Esiree Tomter

Askim IF

Elias Østerås

Ås IL

Mathilde Aschehoug

Ingen

Emilie Otterstad

Ingen

Anja Rosenfeld

Ås IL

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

Leah Rosenfeld

Ås IL

Justin Breirem-Randin

Ski IL

Hennie Fossheim Solberg

Ski IL Friidrett

Vegard Ganskard

Ingen

Johannes Ganskard

Ingen

Signe Marie Stivang

Ingen

Ingvild Stivang

Ingen

Sunniva Stivang

Ingen

Eline Skjevdal

Ås IL

Marie Hjelmstad

BSK

Oskar Mørk

SK Kraft

Ulrik Mørk

SK Kraft

Klara Lofthus Flugel

Ingen

Isak Torgersen

Ingen

Wilmer Husby

Ingen

Nora Aboutaleb

Ingen

Amandus Kvifte

Ingen

Leyla Aboutaleb

Ingen

Timian Leander Kvifte

Ingen

Sigurd Bakkebø Fjellstad

Ingen

Marlene Ekstrøm

Ingen

Signe Bruun Lyshaug

Ingen

Marcus Coard

Ingen

Mattias Coard

Skaubygda IL

Eirik Haugen-Krogstad

Ingen

Ingrid Haugen-Krogstad

Ingen

Marius Haugen-Krogstad

Ingen

Sunniva Leidvand

Ingen

Pauline Bardo-Kristiansen

Ingen

Selia Tarjn

Oppegård IL

ErlendTarjn

Oppegård IL - Ski

Erica Bardo-Kristiansen

Ingen

Ianni Ledeczi

Ingen

Erlend Sandager

Ingen

Mia Berle

Ås IL

Eva Gjersland

Ingen

Martin Gjersland

Ingen

Kasper Berle

Ås IL

Felix Løvtangen

Askim IL

Aron Logi Rvinarsson

Ingen

Rafin Ryan

Ingen

Kristian Rogue

Ås IL

Annalea Rogue

Ås IL

Arvin Ryan

Ingen

Cornelia Nordquist

Ingen

Ida Slåtsveen

Ingen

Saralea Amin

Ås IL

Kasper Løvtangen

Askim IL

Fulli Engebretsen

Ås IL

Sigurd Solberg Sandnes

Ingen

Jostein Skagemo

Ås IL

Amund Skagemo

Ås IL

Klasse: BJ 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kinga Banfi

Ås IL

3:18

Camilla Lundqvist

Ås IL

3:03

Elmine Tomter

Askim IF

2:55

Klasse: BG 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Aakra Indahl

Siggerud

3:06

William Mosnesset-Timraz

Ås IL

Victor Strøm

Ås IL

2:54

Klasse: BJ 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Davina Compaore

Ås IL

2:36

Anine Sofie Nilsen

SkiLøperne

3:03

Klasse: BG 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel P. Roald

Ski IL

2:36

Gunnar Bjerva

Ås IL

3:00

Torjus Skagemo

Ås IL

3:01

Tellev Grindflek

Ås IL

3:01

Ludvig Bolin Lund

Ski IL

3:07

Klasse: BJ 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Indahl

Siggerud

2:35

Ingrid Myhre Holten

Ås IL

2:28

Juliane Nordraak

Drøbak-Frogn IL

2:54

Mari Schytz

Ås IL

2:37

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

2:17

Astrid Skjevdal

Ås IL

2:30

Selma Amin

Ås IL

3:22

Johanna Løkeberg

Ingen

3:35

Malene Rogue

Ås IL

3:02

Henriette Lona

Ingen

3:14

Klasse: BG 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob August Koch

Ås IL

2:16

Birk Lilleheier

Ås IL

2:24

Sondre Lundqvist

Ås IL

2:29

Håkon Heir

Ås IL

2:12

Jakob Engebretsen

Ås IL

2:38

Henrik Slåtsveen

Ingen

3:10

Jonas Nordviken

SK Vidar

2:28

Snorre Baugerød

Langhus IL

3:22

DNS

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

Klasse: BJ 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

2:13

Torhild Indahl

Siggerud

2:53

Klasse: BG 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Markus Nordviken

SK Vidar

2:29

Klasse: UJ 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Ski IL Friidrett

11:42

+0:00

4:40

2.

Eunice Compaore

Ås IL

14:39

+2:57

5:51

3.

Carina Schytz

Ås IL

22:24

+10:42

8:57

Klasse: UG 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Solberg Såheim

Ski IL

11:14

+0:00

4:29

2.

Erlend Molle

Nordby IL

11:19

+0:05

4:31

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

11:33

+0:19

4:37

4.

Sondre P. Roald

Ski IL

12:13

+0:59

4:53

5.

Martin Strøm

Ås IL

12:30

+1:16

5:00

6.

Jonathan Nordraak

Drøbak-Frogn IL

12:33

+1:19

5:01

7.

Martin Solberg Såheim

Ski IL

12:55

+1:41

5:10

8.

Leon Nilsen

Ingen

13:59

+2:45

5:35

9.

Ola Kjelås Gafjell

SK Kraft

14:06

+2:52

5:38

Klasse: UJ 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Axelsson

Oppegård IL

10:41

+0:00

4:16

2.

Tiril Lilleheier

Ås IL

11:36

+0:55

4:38

3.

Hanna Solberg Såheim

Ski IL

12:53

+2:12

5:09

4.

Hanna Sofie Myhre Holten

Ås IL

14:44

+4:03

5:53

5.

Thea Krogh

SK Kraft

16:56

+6:15

6:46

Klasse: UG 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

8:55

+0:00

3:34

2.

Roba Arero Folland-Boranto

Koll IL

10:14

+1:19

4:05

3.

Ole Jakob Høsteland Solbu

Ås IL

10:15

+1:20

4:06

4.

Halvor Sletnes

Ås IL

11:41

+2:46

4:40

5.

Sondre Molle

Nordby IL

12:19

+3:24

4:55

6.

Filip V. Paint

Ingen

12:26

+3:31

4:58

7.

Jacob Bolin Lund

Ski IL

14:20

+5:25

5:44

Klasse: UG 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Axelsson

Oppegård IL - Ski

8:56

+0:00

3:34

Klasse: UJ 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Langørgen

Nesodden IF

11:09

+0:00

4:27

Klasse: J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

48:29

+0:00

4:37

2.

Ragnhild Bergsholm

Ås IL

51:28

+2:59

4:54

Brutt

Kjersti Lundqvist

Ås IL

Klasse: G 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Glomsrud Stenersen

Oppegård skigruppe

43:18

+0:00

4:07

2.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

45:08

+1:50

4:17

Klasse: J 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sarocha Khamkaew

Ås u.sk. Fysak

1:23:00

+0:00

7:54

Klasse: G 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

39:38

+0:00

3:46

2.

Sebastian Endrestad

Oppegård IL

43:06

+3:28

4:06

3.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

43:58

+4:20

4:11

4.

Brayan Tsvetelinov Ilarionov

Ås IL

44:44

+5:06

4:15

5.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

47:39

+8:01

4:32

6.

Erik Klev Bergheim

Fossum IF

48:02

+8:24

4:34

7.

Thor Andreas Egede Nilsen

Ås u.sk. Fysak

1:23:33

+43:55

7:57

Klasse: K 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Klev Bergheim

Fossum IF

58:59

+0:00

5:37

Klasse: M 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Fredrik Elgethun

NMBUI

43:55

+0:00

4:10

2.

Simon Seljegard

Ski IL

44:48

+0:53

4:16

3.

Mathias Larsen Szilvay

Ås Basket

1:23:00

+39:05

7:54

Klasse: K 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Dietrichson Pharo

Bøler IF Friidrett

38:03

+0:00

3:37

2.

Marit Haslie

Tjalve

40:09

+2:06

3:49

3.

Eline Granne Andresen

Løplabbet

50:08

+12:05

4:46

4.

Birgitte Marthinsen

Jotunveien IL

52:35

+14:32

5:00

5.

Guro Sterud Stutlien

Vest-Torpa UL

52:42

+14:39

5:01

6.

Leni Rugsveen

Lyn-grabben

54:11

+16:08

5:09

7.

Kine Stousland

Ingen

56:34

+18:31

5:23

8.

Birgit Eriksen Strøm

Ås IL

56:48

+18:45

5:24

Klasse: M 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Johansen

Tjalve

35:30

+0:00

3:22

2.

Pål Jostein Petersen Onsrud

NMBUI

38:03

+2:33

3:37

3.

Tor Jonas Onsrud

Gjøvik Skiklubb

38:10

+2:40

3:38

4.

Martin Hansen

Nesodden Protour

38:11

+2:41

3:38

5.

Eirik Farstad

Burfjord IL

38:56

+3:26

3:42

6.

Martin Wetlesen Vedeld

Ås IL

39:02

+3:32

3:43

7.

Erlend Røer Drabløs

Nesodden IF

40:45

+5:15

3:52

8.

David Treffen

NMBUI

41:25

+5:55

3:56

9.

Eirik Næsset Ramtvedt

NMBUI

41:42

+6:12

3:58

10.

Eirik Berget

Blodsmak Sportsklubb

42:40

+7:10

4:03

11.

Petter Gustafsson

Follo Sykkelklubb

42:56

+7:26

4:05

12.

Henrik Gundersen

Ingen

44:26

+8:56

4:13

13.

Kjetil Vindedal

Ås IL

44:46

+9:16

4:15

14.

Thomas Kalsnes

Langhus IL

44:58

+9:28

4:16

15.

Even Flønes Skase

NMBUI Langrenn

45:12

+9:42

4:18

16.

Joakim Kalsnes

Langhus IL

46:54

+11:24

4:28

17.

Eivind Skjærven

Brokkenhus Tungbente

48:11

+12:41

4:35

18.

Jørgen Torgersen

Ingen

49:50

+14:20

4:44

19.

Joachim Espe

Ingen

50:18

+14:48

4:47

20.

Øyvind Kvæstad

SkiLøperne

57:12

+21:42

5:26

Klasse: K 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Gunnarsson

SK Vidar

39:30

+0:00

3:45

2.

Marianne Molle

SkiLøperne

49:01

+9:31

4:40

3.

Rubi Størset

Nittedal Triathlonklubb

49:28

+9:58

4:42

4.

Merete Bolin

SkiLøperne

49:52

+10:22

4:44

5.

Hanne Wibe

Sportsmanden

51:08

+11:38

4:52

6.

Kjersti Bakkebø Fjellstad

Ås IL

53:44

+14:14

5:07

7.

Marit Groven

Lillomarka Skiklubb

56:25

+16:55

5:22

8.

Helga Kringen

SkiLøperne

56:46

+17:16

5:24

9.

Hanne Gro Korsvold

Oslofjord Tri

58:12

+18:42

5:32

10.

Elin Mosnesset-Timraz

Ås IL

59:12

+19:42

5:38

11.

Vanja Lona

Treningscamp

1:25:52

+46:22

8:10

DNS

Karianne Ekern

SkiLøperne

DNS

Anita Myrmæl

SkiLøperne

Klasse: M 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Ski IL Friidrett

35:06

+0:00

3:20

2.

Øystein Mørk

SK Kraft

35:12

+0:06

3:21

3.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

37:34

+2:28

3:34

4.

Johs Hjelmstad

BSK

40:25

+5:19

3:50

5.

Roar Tomter

Askim IF

41:22

+6:16

3:56

6.

Bjørn-Harald Garfjell

SK-Kraft

41:29

+6:23

3:57

7.

Geir Mathiesen

SK Kraft

41:45

+6:39

3:58

8.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

42:14

+7:08

4:01

9.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

42:26

+7:20

4:02

10.

Øyvind Langørgen

Nesodden IF

43:23

+8:17

4:07

11.

Øyvind Langsrud

Ås IL

45:02

+9:56

4:17

12.

Kashif Mir

CopyCat AS

45:06

+10:00

4:17

13.

Johan Strand Moldestad

FOPIL

45:25

+10:19

4:19

14.

Jan Otterstad

Vestby VGS

45:38

+10:32

4:20

15.

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

46:02

+10:56

4:23

16.

Gisle Bjørneby

Seneste laget

46:03

+10:57

4:23

17.

Roger Holten

Økotoks

47:23

+12:17

4:30

18.

Atle Larsen

EFC

47:24

+12:18

4:30

19.

Tormod Seljegard

Skimt

48:35

+13:29

4:37

20.

Frederic Paint

Ingen

48:42

+13:36

4:38

21.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

49:10

+14:04

4:40

22.

Svein Jarle Horn

NMBUI

49:15

+14:09

4:41

23.

Christian Ramstad

Øvre Hebekk Kajakklubb

49:25

+14:19

4:42

24.

Kim Haugen

Blodsmak Sportsklubb

50:30

+15:24

4:48

25.

Einar Bergsholm

Ås IL

51:29

+16:23

4:54

26.

Per Morten Krogh

SK Kraft

51:37

+16:31

4:54

27.

Robert Banfi

Ås IL

53:00

+17:54

5:02

28.

Christian Wisløff

Ingen

53:22

+18:16

5:04

29.

Morten Stensrud

Ås IL

54:51

+19:45

5:13

30.

Alexander Valenzuela

Ingen

57:27

+22:21

5:28

31.

Bjørn Erik Walle

Follo SK

57:50

+22:44

5:30

32.

Jan Peter Koch

WerderBremen

58:21

+23:15

5:33

33.

Steinar Steffenrem

Ås IL

58:34

+23:28

5:34

34.

Kåre Lona

SK Rye

1:25:52

+50:46

8:10

DNS

Espen Thoresen

Ås IL

Klasse: K 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

40:56

+0:00

3:53

2.

Ingunn Monsen

SK Vidar

48:12

+7:16

4:35

3.

Alvilde Dancke

Joggekameratene

57:10

+16:14

5:26

Klasse: M 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Monsen

Sportsmanden

43:59

+0:00

4:11

2.

Bjørn Huso

Ås IL

44:11

+0:12

4:12

3.

Jan Erik Thoresen

Oppegård IL

46:01

+2:02

4:22

4.

Thorleiv Aasland

Nordea BIL

49:12

+5:13

4:41

5.

Geir Bergheim

Fossum IF

52:18

+8:19

4:58

6.

Per Øystein Flatmo

EVRY BIL

52:29

+8:30

4:59

7.

Mikal Johansen

Ingen

56:49

+12:50

5:24

Klasse: K 60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Dørum

Skimilajoggen

49:57

+0:00

4:45

2.

Turid Malmo Knutsen

Joggekameratene

1:00:07

+10:10

5:43

Klasse: M 60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

42:51

+0:00

4:04

2.

Lars Chr. Dørum

Skimilajoggen

43:34

+0:43

4:08

3.

Jan Pay

FFI

53:26

+10:35

5:05

Klasse: M 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Hagen

Drøbak Maratonklubb

1:06:51

+0:00

6:22

Klasse: Falsenmarsjen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nina O. Svendsen

-

Snorre Svendsen

-

Nils Rokkones

-

Kine-Elise Blekken

-

Jordis Mjøs

-

Anders Magnus Mjøs

-

Arne Johan Svendby

-

Ellen Helena Hoftun

-

Inger Johanne Hoftun

-

Halldor Hoftun

-

Baard meldal-Johnsen

-

Konrad Meldal-Johnsen

-

Gunnhild Baugerud Meldal-Johnsen

-

Halvard Baugerud

-

Lars Roar Johansen

-

Bibbi Steinsholt

-

Tobias Steffenrem

-

Oliver Steffenrem

-

Hanne Steffenrem

-

Kristin Langsrud

-

Susann Langerud

-

Susann Hansen

-

Odd Rønningen

-

Gro Rønningen

-

Linda Renate Glesnes

-

Marie Hirsti

-

Cathrine Bye Berg

-

Bodil Nysveen

-

Astrid Eikås

-

Lars Folland

-

Hanne Larsen

-

Geir Tutturen

-

Margareth Øverland

-

Craig Johnson

-

Fredrik Haugerud

-

Julie Strømberg

-

Karl Erik Berge

-

Kjersti Kildahl

-

Malin Kvarme

-

Amalie Ur

-

Linnea Ur

-

Siri Ur

-

Morten Ur

-

Morten Høitomt

-

Kjersti Gjervan

-

Vetle Gjervan

-

Mari Solberg

-

Hege Rønning Johansen

-

Nils Tveite

-


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2014, 13:48:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

292

Antall startet:

288