Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstra 14 11. september 2014

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Louisa Berents

HEMING Orientering

19:38

+0:00

2.

Molly Kvan-Harv

Heming Orientering

19:41

+0:03

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Arnesen

HEMING Orientering

21:53

+0:00

2.

Karen Skauge

HEMING Orientering

29:55

+8:02

3.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

37:59

+16:06

4.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

42:05

+20:12

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

25:56

+0:00

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hafskjold

KMD

28:05

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Koll IL

31:39

+0:00

Klasse: D 17-34(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Brabrand

IL Imås

1:13:17

+0:00

2.

Ingjerd Leiros

PRIVAT

1:13:18

+0:01

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

26:35

+0:00

2.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

44:18

+17:43

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venche Bjerkreim

Fossum IF

39:00

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

TYRVING

46:57

+0:00

2.

Eilen Vik

Koll IL

47:21

+0:24

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

26:09

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

26:16

+0:07

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

30:01

+3:52

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

35:28

+9:19

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

38:25

+12:16

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

48:29

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Vestre Tandberg-Johansen

HEMING Orientering

19:45

+0:00

2.

Joachim Nygård Jernberg

HEMING Orientering

21:32

+1:47

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

15:12

+0:00

2.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

16:01

+0:49

3.

Jostein Jacobsen

HEMING Orientering

25:23

+10:11

4.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

26:15

+11:03

5.

Thomas Biering

HEMING Orientering

27:40

+12:28

6.

Diderik Aschehoug

HEMING Orientering

43:12

+28:00

7.

Jacob B Christoffersen

HEMING Orientering

43:19

+28:07

8.

Robin Brown Berntsen

HEMING Orientering

43:20

+28:08

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Fossan-Waage

Bækkelagets Spkl.

30:17

+0:00

DSQ

Henrik Reusch

HEMING orientering

15:14

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas vaage

Bækkelagets Spkl.

37:20

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

39:25

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

34:03

+0:00

2.

Truls Kvaase

Bækkelagets Spkl.

34:24

+0:21

3.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

34:41

+0:38

4.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

35:13

+1:10

5.

Lasse Nederhoed

NRK

42:33

+8:30

6.

Hallvard Koren

OK Moss

43:04

+9:01

7.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

50:04

+16:01

8.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

50:44

+16:41

DSQ

Knut Øen

HEMING Orientering

32:40

DSQ

Atle Pedersen

Reload

40:31

DSQ

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

46:42

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

31:19

+0:00

2.

Arne Torgersen

Bækkelagets Spkl.

34:14

+2:55

3.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

34:30

+3:11

DSQ

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

34:39

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIndre Langaas

Nydalen SK

30:45

+0:00

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

36:32

+5:47

3.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

38:50

+8:05

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

33:37

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

26:27

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

26:56

+0:29

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

31:24

+4:57

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

34:46

+8:19

5.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

36:04

+9:37

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

39:14

+12:47

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

25:16

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

25:39

+0:23

3.

Tom Edvardsen

Koll IL

37:24

+12:08

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:29

+15:13

5.

Per Nermo

COWI BIL

42:19

+17:03

DSQ

Reidar Kierulf

RKP

35:04

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

24:40

+0:00

2.

Kaare Solhjell

Privat

27:58

+3:18

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

30:37

+5:57

4.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

35:36

+10:56

5.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:05:23

+40:43

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

31:45

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

31:51

+0:06

3.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

32:27

+0:42

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

36:41

+4:56

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud

54:18

+22:33

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

38:23

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

53:04

+14:41

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

58:30

+20:07

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

41:45

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

50:51

+9:06

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:04:48

+23:03

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

JOnas Hovdenak

PRIVAT

36:11

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

28:36

+0:00

2.

Marte Vik Edvardsen

Koll IL

32:14

+3:38

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

35:50

+7:14

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KjELSÅS

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Hovdenak

NORcONSULT

39:16

+0:00

121

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

DSQ

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

48:08

+0:00

DSQ

Birgit Korvald

NYDALEN

50:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2014, 14:56:01

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

93

Antall startet:

93