Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 22 - Smistad/Granåsen 13. september 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bergstrøm

38:57

+0:00

21:38

DSQ

Annica Vestman

Yahoo

56:41

51

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Nutudal

Skoleelev

50:03

+0:00

22:45

1.

Andreas Nutudal

Skoleelev

50:03

+0:00

22:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Ringdalen Vatne

Marintek

51:49

+0:00

17:16

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

1:20:01

+0:00

17:23

2.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:26:11

+6:10

18:44

3.

Sandrine Pic

Atmel

1:49:41

+29:40

23:50

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

53:39

+0:00

17:53

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:04:17

+10:38

21:25

3.

Marianne Houbiers

Statoil

1:07:03

+13:24

22:21

4.

Beate Sitter

HiST

1:22:59

+29:20

27:39

5.

Ragnhild Haugum

1:26:49

+33:10

28:56

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:49

+0:00

13:52

2.

Eli Kvingedal

Natura

1:03:53

+0:04

13:53

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eili Kvenil

St. Olavs Hospital

1:49:25

+0:00

36:28

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

58:42

+0:00

12:45

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:03:23

+4:41

13:46

3.

Erika Bugten

Statoil

1:18:00

+19:18

16:57

4.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:23:46

+25:04

18:12

5.

Aashild S. Langseth

Eget

1:28:59

+30:17

19:20

DSQ

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:12:31

121 150

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:06:00

+0:00

22:00

2.

Sissel Horghagen

HiST

1:10:38

+4:38

23:32

3.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:52:26

+46:26

37:28

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

49 58 59 69 95 113 114 115 117 150 175

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

59:38

+0:00

12:57

2.

Siri Drogset

HiST

1:17:06

+17:28

16:45

3.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:20:16

+20:38

17:26

4.

Trine Barstad

HIST

1:27:02

+27:24

18:55

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:16:38

+0:00

16:39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:03:10

+0:00

21:03

DSQ

Anne Furuholt

TOBB

45:15

113 114 115 117 150

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brit Fridèn

NTNU

1:18:02

+0:00

26:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:22:27

+4:25

27:29

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:24:18

+6:16

28:06

DSQ

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:29:58

95

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:10:56

+0:00

15:25

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:44:45

+0:00

34:55

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:51:07

+6:22

37:02

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

1:33:08

+0:00

31:02

2.

Roar Ansnes

Eget

1:42:02

+8:54

34:00

DSQ

Henning Støvne

Solar

34:26

113 114 115 117 150 175

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

1:02:17

+0:00

13:50

2.

Andreas Karvonen

Siemens

1:13:33

+11:16

16:20

3.

Eirik Munkeby

Skanska

1:16:21

+14:04

16:58

4.

Anthony Bossard

Atmel

1:29:08

+26:51

19:48

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Student

1:00:53

+0:00

9:58

2.

Robert Nyhus

TINE Tunga

1:01:43

+0:50

10:07

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:03:57

+3:04

10:29

4.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:16:50

+15:57

12:35

5.

John Kåre Roald

AXil

1:19:23

+18:30

13:00

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:21:30

+0:00

18:06

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

52:19

+0:00

8:34

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:01:35

+9:16

10:05

3.

Uregistrert

1:24:33

+32:14

13:51

4.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:29:20

+37:01

14:38

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

54:59

+0:00

12:13

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:34

+0:35

12:20

3.

Frode Johansen

Broadnet

1:10:17

+15:18

15:37

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:31:14

+36:15

20:16

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Erik Fleten

Wing OK

1:40:45

+0:00

16:30

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

48:28

+0:00

10:46

2.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

51:13

+2:45

11:22

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

52:39

+4:11

11:42

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

58:18

+9:50

12:57

5.

Jon Vindal

Skanska

1:06:00

+17:32

14:40

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:15:15

+26:47

16:43

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:23:32

+0:00

13:41

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO

56:55

+0:00

12:38

2.

Tore Fornes

Statoil

1:01:02

+4:07

13:33

3.

Petter Mikalsen

Telenor

1:07:27

+10:32

14:59

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:08:49

+11:54

15:17

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:18:08

+21:13

17:21

6.

Erik Langseth

Evry

1:56:42

+59:47

25:56

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:08

+0:00

9:41

2.

Geir Arnesen

Eget

1:14:11

+15:03

12:09

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Løvås

Politiet

1:02:40

+0:00

13:55

2.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:05:35

+2:55

14:34

3.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:10:08

+7:28

15:35

4.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:22:56

+20:16

18:25

5.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:28:22

+25:42

19:38

DSQ

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:42

123 96

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:01:32

+0:00

10:05

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:29:28

146 147 139 106 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

57:27

+0:00

12:29

2.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:04:31

+7:04

14:01

3.

Harald Oftedal

Statoil

1:05:22

+7:55

14:12

4.

Ole Nervik

Eget

1:20:29

+23:02

17:29

5.

Even Hofstad

DNB

1:23:17

+25:50

18:06

6.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:32:07

+34:40

20:01

7.

Jostein Grepstad

NTNU

1:37:21

+39:54

21:09

8.

Rune M Holt

NTNU

1:45:27

+48:00

22:55

DSQ

Oddmar Iversen

HiST

1:37:55

69

Arrangør

Harald Lauglo

HiST

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:14:06

+0:00

12:08

2.

Viggo Schei

Skanska

2:39:46

+1:25:40

26:11

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

49:09

+0:00

16:23

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

53:10

+0:00

11:33

2.

Per Bjørgum

Politiet

56:41

+3:31

12:19

3.

Halvor Flatberg

NTNU

1:02:05

+8:55

13:29

4.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:03:18

+10:08

13:45

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:08:04

+14:54

14:47

6.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

1:08:50

+15:40

14:57

7.

Tore Kiste

Fylket

1:17:55

+24:45

16:56

DSQ

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

50:05

69 95 110 114 121 118 150

DSQ

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:22:52

69

Arrangør

Øistein Åsmul

Kommunen

1:07:19

Arrangør

Øistein Åsmul

Kommunen

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

1:23:20

+0:00

13:39

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:32:59

+9:39

15:14

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:38:24

+15:04

16:07

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:51:14

+27:54

18:14

DSQ

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

1:14:57

121 146 147 139 106 150

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

55:15

+0:00

18:25

2.

Per Skaaraas

Eget

1:18:08

+22:53

26:02

3.

Jan Sliper

NBTL AS

1:30:52

+35:37

30:17

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:03:59

+0:00

13:54

2.

Leif Engen

SIT

1:09:41

+5:42

15:08

3.

Tore Brurok

Eget

1:21:56

+17:57

17:48

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:36:35

+32:36

20:59

Arrangør

Henry Sundsetvik

OTEK

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:57:27

+0:00

19:15

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:02:43

+0:00

20:54

2.

Roar Kvam

HiST

1:03:33

+0:50

21:11

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:06:26

+3:43

22:08

4.

Edmund Olsen

NTNU

1:14:01

+11:18

24:40

5.

Oddvar Opland

Stompa

1:14:26

+11:43

24:48

6.

Tor Lindstad

Sintef

1:18:29

+15:46

26:09

7.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:28:57

+26:14

29:39

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:03:59

+0:00

13:54

2.

Arne Seterhaug

Eget

1:10:35

+6:36

15:20

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:19:24

+15:25

17:15

Arrangør

Anders Lauglo

Lauglo Gård

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:38:42

+0:00

32:54

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:44:48

+6:06

34:56

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:38:36

121 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:34:13

+0:00

20:56

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

1:11:07

+0:00

15:27

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Aasgård

Egete

1:12:47

+0:00

11:55


Sist oppdatert:

29 september 2014, 15:02:58

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

141

Antall startet:

141