Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK 11 og AB-karusell nr 3 16. juni 2009

Klasse: ABkarusell(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

46:22

+0:00

Klasse: ABkarusell(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Thingelstad

ASKER

36:19

+0:00

2.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

46:58

+10:39

Klasse: ABkarusell(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

51:33

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

50:28

+0:00

2.

Sina Blix

NTNUI

50:59

+0:31

3.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

55:23

+4:55

4.

Elin Ekeberg

Tyrving, IL

1:24:32

+34:04

DSQ

Charlotte Sanchis

FUGRO

1:15:56

34

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

45:21

+0:00

2.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

53:32

+8:11

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

50:02

+0:00

2.

Eva Schanche

Asker SK

52:06

+2:04

3.

Else Grandal

Tyrving, IL

56:49

+6:47

4.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:04:46

+14:44

5.

Toril Eine

Fossum IF

1:08:04

+18:02

6.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:13:23

+23:21

7.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

1:24:28

+34:26

8.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:36:33

+46:31

9.

Karin Bjerkås

Fossum IF

1:49:16

+59:14

10.

Kjersti Viker

DNB NOR

1:53:16

+1:03:14

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hjermstad

Asker Skiklubb

35:15

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

38:21

+3:06

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

39:30

+4:15

4.

Elle Melbye

Elle BIL

40:41

+5:26

5.

Kjersti Tho

STABÆK IF

45:06

+9:51

6.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

46:59

+11:44

7.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:26

+13:11

8.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

48:57

+13:42

9.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

51:08

+15:53

10.

Karin Kilset

TYRVING

54:52

+19:37

11.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:40

+23:25

12.

Atie D Saugerud

VERITAS

58:42

+23:27

13.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:09:58

+34:43

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

39:15

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

46:35

+7:20

3.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

47:17

+8:02

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:04:56

+25:41

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:10:26

+31:11

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:59:49

+1:20:34

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:18:04

57

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Saue

Tyrving, IL

48:42

+0:00

2.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

49:01

+0:19

3.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

53:37

+4:55

4.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

54:46

+6:04

5.

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

55:36

+6:54

6.

Jarl Magnus Berge

Turun M

57:20

+8:38

7.

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

1:02:18

+13:36

8.

Atgeir Takle

GLT

1:04:32

+15:50

9.

Alen Gavar

Turun M

1:19:14

+30:32

10.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:23:07

+34:25

DSQ

Trond Veastad

NTnUN

1:13:23

34

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

48:27

+0:00

2.

Kjetil Molund

NORDREISA

58:28

+10:01

3.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

58:57

+10:30

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:02:11

+13:44

5.

Eskil Dahlen

Telenor

1:02:48

+14:21

6.

Tor Ringstad

Tandberg

1:07:32

+19:05

7.

Martin Veastad

Thales

1:08:07

+19:40

8.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:19:18

+30:51

9.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:35:43

+47:16

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:51

+0:00

2.

Roger Birkeland

Telenor

51:49

+4:58

3.

Per Morten Lefdal

Heming

53:30

+6:39

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

57:48

+10:57

5.

Per Kaarby

BELLIT

1:01:47

+14:56

6.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:08:18

+21:27

7.

Geir Hanesand

Thales

1:09:08

+22:17

8.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:13:16

+26:25

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

46:04

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

46:17

+0:13

3.

Tormod Øvergaard

INTERO

50:16

+4:12

4.

Pål Terkelsen

PRIVAT

52:57

+6:53

5.

Severin Lindseth

AkerSolutions

57:48

+11:44

6.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

59:44

+13:40

7.

Bjørn Carlsson

BAC

1:00:13

+14:09

8.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

1:02:54

+16:50

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:03

+16:59

10.

Ivar Refsland

ACCENTURE

1:05:30

+19:26

11.

Knut Saue

Tyrving, IL

1:05:42

+19:38

12.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:12:02

+25:58

13.

Knut Erik Østengen

Thales

1:13:01

+26:57

DSQ

Hallvard Bjørgum

DNV

1:07:09

40

DSQ

Finn Gange

Privat

1:19:25

40

DSQ

Don Skantze

Tyrving, IL

1:22:17

43 33 32 38 40 34

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:51

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:03

+11:12

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

50:28

+11:37

4.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

53:08

+14:17

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

55:25

+16:34

6.

Per Nermo

COWI BIL

57:36

+18:45

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:09:33

+30:42

8.

Helge Stenseth

Thales

1:15:07

+36:16

9.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:16:56

+38:05

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

44:58

+0:00

2.

Kjell Røkke

REINERTSEN

46:38

+1:40

3.

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

46:43

+1:45

4.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

48:19

+3:21

5.

Geir Trøan

TELENOR

50:29

+5:31

6.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

50:51

+5:53

7.

Trond Wettergreen

ANDVORD

50:59

+6:01

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:48

+6:50

9.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

52:40

+7:42

10.

Einar Skåre

BREVPOST

54:40

+9:42

11.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:01:09

+16:11

12.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

1:02:11

+17:13

13.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:08:19

+23:21

14.

Torstein Østen

MAESTRO

1:21:19

+36:21

15.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:24:23

+39:25

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:06:13

57 58 45 50 51 52 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

32:23

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:06

+2:43

3.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

35:43

+3:20

4.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

38:52

+6:29

5.

Tor Ommundsen

Veritas

39:10

+6:47

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

41:20

+8:57

7.

Sverre Farstadvoll

PETEC

42:22

+9:59

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

44:57

+12:34

9.

Bjørn Grenager

Thales

46:32

+14:09

10.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

47:14

+14:51

11.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

47:58

+15:35

12.

Tom Ibsen

UBIL

52:42

+20:19

13.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

53:35

+21:12

14.

Hans Petter Jensen

Privat

59:51

+27:28

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:06:45

+34:22

16.

Magne Fjeld

ELKEM

1:13:13

+40:50

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

36:48

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

37:03

+0:15

3.

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

38:15

+1:27

4.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

39:45

+2:57

5.

Svein Kvalheim

BT

39:58

+3:10

6.

Tor Drage

AkerSolutions

41:03

+4:15

7.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

42:12

+5:24

8.

Bjørn Berre

UMB

45:41

+8:53

9.

Ronald Inglingstad

NORDEA

45:48

+9:00

10.

Sigurd Melsom

Kjelsås

53:12

+16:24

11.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:00:28

+23:40

12.

Helge Haugen

Lommedalen IL

1:03:14

+26:26

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

40:56

45

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

34:52

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

40:27

+5:35

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

41:17

+6:25

4.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

46:22

+11:30

5.

Erling Bakken

Asker SK

50:59

+16:07

6.

Ole Sannes

PRIVAT

1:00:55

+26:03

7.

Svein Kildal

TELENOR

1:07:16

+32:24

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

41:21

45

DSQ

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

1:22:21

249

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:33:57

+0:00

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johs Hjelmestad

BJK

1:12:35

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

47:47

+0:00

2.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

57:54

+10:07

3.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:17:09

+29:22

4.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:37:59

+50:12

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

48:14

+0:00

2.

Ketil Schjetne

Lommedalen IL

59:35

+11:21

3.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:25:53

+37:39

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ruth

Veritas

35:06

+0:00

2.

Gunhild Ottersland

Nobels Fredssenter

39:43

+4:37

3.

Live Zachariassen

Fossum IF

46:08

+11:02

4.

Morten Gjeruldsen

Asker SK

55:32

+20:26

5.

Lars Skantze

Tyrving, IL

56:59

+21:53

6.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

59:41

+24:35

DSQ

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

33:13

45

DSQ

Kristin Baune Bochud

DNT Oslo og omegn

54:28

41 50 51 52

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Haltia

Tyrving, IL

42:54

+0:00

2.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

48:27

+5:33

3.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

52:37

+9:43

4.

Monica Eggen

Privat

54:52

+11:58

5.

Emilie Gjeruldsen

Asker Skiklubb

55:26

+12:32

6.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:13:18

+30:24

DSQ

Christine Frogner Brath

HyDRO OSLO

27:24

56 46 51 52 249

DSQ

Siri Grandahl

Tyrving, IL

50:23

47

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Magnus Carlsson

Fossum IF

19:22

+0:00

2.

Jørn Ødegård

PWC

45:17

+25:55

DSQ

Hanne Grandal

Tyrving, IL

27:47

46 51 52

DSQ

Thea Haltia

Tyrving, IL

35:04

51


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:17

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

177

Antall startet:

177