Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK 22, Fossum 16. september 2014

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cornelia Eline Brumnæs

Fossum IF

41:26

+0:00

2.

Julie Wøien Kleveland

Fossum IF

42:26

+1:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hodt

Fossum IF

43:45

+0:00

2.

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

46:28

+2:43

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

45:22

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

37:48

+0:00

DSQ

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

53:26

92 91 101

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

30:18

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

37:47

+7:29

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

34:05

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

35:12

+1:07

3.

Aud Spjelkavik

FBI

53:39

+19:34

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:03:35

+29:30

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

47:20

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

50:47

+3:27

3.

Lajla Tidemann

Gjø-Vard OL

58:01

+10:41

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:04:56

+17:36

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:05:00

+17:40

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

38:08

103

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

46:27

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

55:39

+9:12

3.

Lasse Nederhoed

NRK

1:06:39

+20:12

4.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:15:31

+29:04

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

40:22

+0:00

2.

Johansson Pär

Folkehelsa

52:54

+12:32

3.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

58:49

+18:27

4.

Anders Flågen

Heming

1:02:23

+22:01

5.

Mats Carlin

FBI

1:03:59

+23:37

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:12:42

+32:20

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solhjem

HS

44:27

+0:00

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

47:45

+3:18

3.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

49:28

+5:01

4.

Pål Therkelsen

PRIVAT

51:34

+7:07

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

59:54

+15:27

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:05:25

+20:58

7.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:10:00

+25:33

DSQ

Terje Melsom

Fossum IF

1:03:20

92

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

30:20

+0:00

2.

Andreas Erichsen

Erichsen & Horgen

38:46

+8:26

3.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

39:25

+9:05

4.

John Hansen

AB PIL

39:27

+9:07

5.

Richard Blom

FBI

41:32

+11:12

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:18

+12:58

7.

Tormod Øvergaard 

Istone

45:05

+14:45

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:44

+0:00

2.

Jon Foss

Friskis&Svettis

46:53

+1:09

3.

Per Nermo

Cowi BIL

46:55

+1:11

4.

Øyvind Stene

Asker SK

47:57

+2:13

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

51:49

+6:05

6.

Reidar Kierulf

RKP

57:58

+12:14

7.

Petter Næss

Oppsal Orientering

1:04:02

+18:18

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:04:51

+19:07

9.

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

1:15:58

+30:14

DSQ

Atle Søvik

Tyrving, IL

1:21:38

101 102 103 78 80 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:55

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

30:19

+2:24

3.

Per Haugen

NEDERMAN

32:54

+4:59

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

33:22

+5:27

5.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:01:54

+33:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

27:29

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

30:13

+2:44

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

31:02

+3:33

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

32:35

+5:06

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

32:54

+5:25

6.

Tor Ommundsen

Veritas

37:41

+10:12

7.

Per Erik Sørensen

Haugerud

41:48

+14:19

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

41:54

+14:25

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

42:02

+14:33

10.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

43:17

+15:48

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

47:05

+19:36

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

49:41

+22:12

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

NORDEA

37:45

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

37:49

+0:04

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:38

+9:53

4.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:02:07

+24:22

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:20:13

95 102 78

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

34:17

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

43:54

+9:37

3.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

45:07

+10:50

4.

Svein Forthun

HIO

50:35

+16:18

5.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

51:12

+16:55

6.

Ole Sannes

Lillomarka OL

52:12

+17:55

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Petter Solhjem

PRIVAT

11:06

+0:00

2.

Christer Svanberg

H&S

38:11

+27:05

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

31:47

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

28:37

+0:00

2.

Marie Sisjord Nyvoll

Fossum IF

36:11

+7:34

3.

Toril Eine

Fossum IF

37:01

+8:24

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

30:29

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Fossum IF

32:07

+1:38

3.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

32:23

+1:54

4.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

40:59

+10:30

5.

Tarjei Holo

Fossum IF

41:17

+10:48

6.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

43:36

+13:07

7.

Knut Selstad

Fossum IF

44:43

+14:14

8.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

44:44

+14:15

9.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

47:24

+16:55

10.

Karsten Borge

AIMIT AS

48:07

+17:38

11.

Torstein Schjelle

Aimit AS

52:03

+21:34

12.

Rannveig Ås Hansen

Bøler skole

55:23

+24:54

13.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

58:54

+28:25

14.

Peter Gisholt

Fossum IF

59:36

+29:07

DSQ

Åsne Holo

Fossum IF

49:43

91 101 102 103 78 80 100

DSQ

Tonje Rognerud

Fossum IF

59:01

101

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

40:23

+0:00

2.

Terje Urfjell

Imås

45:21

+4:58

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:02:30

+22:07

4.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:02:31

+22:08

5.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratets IF

1:37:34

+57:11

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

55:49

+0:00

2.

Erling Hjermstad

Fossum IF

56:13

+0:24

3.

Einar Melsom

Fossum IF

57:55

+2:06

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

58:46

+2:57

5.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:01:00

+5:11

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:03:39

+7:50

DSQ

Einar Gisholt

Fossum IF

11:24

93 94 95 101 102 103 78 80 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2014, 07:42:44

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

116

Antall startet:

116