Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23 - Nattløp/Sverresborg 16. september 2014

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandrine Pic

Atmel

37:46

+0:00

20:58

2.

HANNE SKogestad

DET Norske

40:10

+2:24

22:18

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SOLFRID HÅBREKKE

SINTEF

44:29

+0:00

14:49

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

56:15

+11:46

18:45

3.

Theresa Böllmann

Reinertsen

59:28

+14:59

19:49

4.

Asta Krattebøll

StATENS vegvesen Sør-Trøndelag

1:06:16

+21:47

22:05

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

47:11

+0:00

15:43

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

37:54

+0:00

21:03

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

44:49

+6:55

24:53

3.

Anne Grete Olsen

Eget

1:09:25

+31:31

38:33

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

43:07

+0:00

14:22

Arrangør

Monika Haga

HiST

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

34:56

+0:00

10:35

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

44:14

+0:00

14:44

2.

Hilde Forbord

Big Bite

44:22

+0:08

14:47

3.

Tone Almås

Leik, IL

45:32

+1:18

15:10

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

46:07

+1:53

15:22

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

54:10

+9:56

18:03

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

34:52

+0:00

19:22

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

41:20

+6:28

22:57

3.

Merete Knain

Enova SF

56:34

+21:42

31:25

Arrangør

Eli Langørgen

HIST

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

54:01

+0:00

18:00

2.

Aashild S. Langseth

Eget

57:36

+3:35

19:12

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

59:51

+5:50

19:57

4.

Erika Bugten

Statoil

1:01:10

+7:09

20:23

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:05

+8:04

20:41

DSQ

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:04:08

114

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

33:23

+0:00

18:32

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

47:12

+13:49

26:13

3.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:03:01

+29:38

35:00

4.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:10:28

+37:05

39:08

Arrangør

Sissel Horghagen

HiST

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

40:44

+0:00

13:34

2.

Eli Ringdalen

Sintef

52:09

+11:25

17:23

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:47:45

+1:07:01

35:55

Arrangør

Siri Drogset

HiST

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

56:26

+0:00

17:06

Arrangør

Trine Barstad

HIST

49:32

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

40:11

+0:00

22:19

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

46:51

+0:00

26:01

Arrangør

Ebba Langum Bredland

HiST

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

40:28

+0:00

22:28

2.

Randi Irene Engen

SIT

1:12:04

+31:36

40:02

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:12:06

+31:38

40:03

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

AUDUN NYTRØ

SKOLEelev

43:16

+0:00

24:02

2.

Anthony Bossard

Atmel

51:52

+8:36

28:48

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

50:12

+0:00

16:11

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

PAUL SIRUM

NTNUI

24:11

+0:00

7:19

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

25:01

+0:50

7:34

3.

SIMEN EID NIELSEN

HIST

26:43

+2:32

8:05

4.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

26:54

+2:43

8:09

5.

Alastair Brunton

Simply Excited

30:34

+6:23

9:15

6.

Helmer Volden

Wing OK

33:58

+9:47

10:17

7.

Martin Uglem

Student

35:54

+11:43

10:52

8.

Per Arne Wangen

Rambøll

36:16

+12:05

10:59

9.

Magne Svare

Skanska

42:28

+18:17

12:52

DSQ

Gustav Ruø

Student

28:57

63 65 69 92 106 110 114

DSQ

Richard Wood

NTNU

35:11

113

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Gutvik

NTNU

47:43

+0:00

15:23

2.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:09:22

+21:39

22:22

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:04:04

92

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

24:01

+0:00

7:16

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

26:00

+1:59

7:52

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

29:45

+5:44

9:00

4.

Vidar Furuholt

EMGS

37:54

+13:53

11:29

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

32:07

+0:00

10:21

2.

Kurt Amundsen

Avinor

35:45

+3:38

11:31

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

42:19

+10:12

13:39

4.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

43:50

+11:43

14:08

5.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

50:04

+17:57

16:09

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

27:57

+0:00

8:28

2.

Truls Ryum

Sleipner

32:19

+4:22

9:47

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

33:42

+5:45

10:12

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

36:06

+8:09

10:56

5.

Henning Lysaker

Rainpower

37:27

+9:30

11:20

6.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

41:56

+13:59

12:42

7.

Øyvind Stangenes

Siemens

49:40

+21:43

15:03

DSQ

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

37:42

113

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

36:39

+0:00

11:49

2.

Jon Vindal

Skanska

36:47

+0:08

11:51

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

38:32

+1:53

12:25

4.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

43:02

+6:23

13:52

5.

Nils Tesdal

Signicat

44:15

+7:36

14:16

6.

Øystein Grøvlen

Oracle

45:07

+8:28

14:33

7.

Sigurd Stendal

Kantega

1:01:26

+24:47

19:49

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

ViaNova Trondheim

28:52

+0:00

8:44

2.

Jon Røstum

Sintef

30:00

+1:08

9:05

3.

John Tore Vik

Fylket

31:09

+2:17

9:26

4.

Frode Haugskott

Skaun kommune

32:13

+3:21

9:45

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

33:52

+5:00

10:15

6.

Stig Forbord

Optoplan

34:29

+5:37

10:26

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

35:03

+6:11

10:37

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

36:21

+7:29

11:00

9.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

38:37

+9:45

11:42

10.

Terje Drøyvold

Tine

42:19

+13:27

12:49

11.

Øystein Wiggen

Lindorf

55:03

+26:11

16:40

12.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

55:34

+26:42

16:50

DSQ

Stein Ivar Foss

Eget

39:40

59

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

36:55

+0:00

11:54

2.

Tore Fornes

Statoil

37:58

+1:03

12:14

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

38:54

+1:59

12:32

4.

Bobo Nordahl

NGU

46:31

+9:36

15:00

5.

Petter Mikalsen

Telenor

55:43

+18:48

17:58

6.

Bjørn Munch

Oracle

56:37

+19:42

18:15

Arrangør

Hallstein Hemmer

HiST

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

JOSTEIN MÅRdalen

NTNU

28:55

+0:00

8:45

2.

John Svergja

Emma EDB

31:21

+2:26

9:30

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

33:50

+4:55

10:15

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

35:46

+6:51

10:50

5.

Olve Mogstad

Statnett

36:31

+7:36

11:03

6.

Håvard Eidnes

Uninett

47:21

+18:26

14:20

7.

Øystein Nytrø

NTNU bil

47:32

+18:37

14:24

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

32:37

+0:00

10:31

2.

Jim Løvås

Politiet

40:00

+7:23

12:54

3.

Klaus Livik

Powel

42:02

+9:25

13:33

4.

Helge Eriksen

Eget

44:30

+11:53

14:21

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

46:00

+13:23

14:50

6.

Olav Kvittem

Uninett

47:45

+15:08

15:24

7.

Ivar Kjøsnes

Statoil

53:03

+20:26

17:06

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

36:42

+0:00

11:07

2.

Lasse Natvig

NTNU

37:05

+0:23

11:14

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

45:38

+8:56

13:49

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

56:53

+20:11

17:14

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

36:31

+0:00

12:10

2.

Tor Gjermstad

HEMIT

46:55

+10:24

15:38

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

48:36

+12:05

16:12

4.

Reidar Ottem

MTG

54:58

+18:27

18:19

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

59:55

+23:24

19:58

6.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:00:38

+24:07

20:12

7.

Ståle Engdal

Telenor

1:02:13

+25:42

20:44

8.

John Sirum

Rambøll

1:07:17

+30:46

22:25

DSQ

Asbjørn Rønning

Fylket

1:03:33

63 59 65 69 96 58 49 106 113 114

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

41:37

+0:00

12:36

2.

Tore Heggem

HiNT

50:20

+8:43

15:15

Arrangør

Per Hveem

HiST

Arrangør

Stein Øvstedal

HiST

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mørk

SINTEF

34:43

+0:00

19:17

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

40:47

+6:04

22:39

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

41:47

+0:00

13:55

2.

Ole Lutro

NGU

42:13

+0:26

14:04

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

42:38

+0:51

14:12

4.

Svein Hove

Statens Vegvesen

45:14

+3:27

15:04

5.

Halvor Flatberg

NTNU

45:21

+3:34

15:07

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

45:59

+4:12

15:19

7.

Per Bjørgum

Politiet

47:59

+6:12

15:59

8.

Tore Kiste

Fylket

49:25

+7:38

16:28

9.

Tom Bugge

Det norske

50:53

+9:06

16:57

10.

Torgeir Iversen

Evry

52:57

+11:10

17:39

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

56:06

+14:19

18:42

12.

ØISTein Åsmul

Kommunen

1:01:26

+19:39

20:28

13.

Pål Skyberg

Evry

1:02:43

+20:56

20:54

14.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:18:58

+37:11

26:19

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

43:01

+0:00

13:02

2.

Frode Stensrud

Eget

44:51

+1:50

13:35

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

50:05

+7:04

15:10

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

19:35

65 69 92 113 106 110 114 175

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

36:09

+0:00

20:05

2.

Olaf Eggen

Jernia

40:08

+3:59

22:17

DSQ

Jan Sliper

NBTL AS

41:00

110

DSQ

Bjørn Flor

Eget

1:53:22

59 63 61 106 110 113 114

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

38:46

+0:00

12:55

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

40:24

+1:38

13:28

3.

Martin Melhuus

Veritas

52:52

+14:06

17:37

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

54:03

+15:17

18:01

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

56:37

+17:51

18:52

6.

Tore Brurok

Eget

1:03:41

+24:55

21:13

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:08:15

+29:29

22:45

DSQ

Leif Engen

SIT

49:59

113

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

56:45

63 59 65 69 96 58 49 106 113 114

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

49:43

+0:00

15:03

2.

Robert Strøm

NGU

54:31

+4:48

16:31

3.

Roar Forbord

Terratec

56:42

+6:59

17:10

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

36:14

+0:00

20:07

2.

Edmund Olsen

NTNU

41:28

+5:14

23:02

3.

Kåre Aflekt

NTNU

45:26

+9:12

25:14

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

49:03

+0:00

16:21

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

59:34

+10:31

19:51

DSQ

Torger Elseth

Eget

31:54

39 61 63 59 65 69 96 49 106 113 114 175

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

53:38

39

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

55:28

+0:00

30:48

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:06:54

+0:00

22:18

DSQ

Arne Kjell Foldvik

NTNU

50:51

113

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Gjest

31:59

+0:00

10:19

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:29

+6:30

12:24

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

35:29

+0:00

11:49

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Aasgård

Egete

33:00

+0:00

10:00

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

34:16

+1:16

10:23


Sist oppdatert:

11 oktober 2014, 10:26:26

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

188

Antall startet:

188