Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P27 18. september 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rygh Holten

Heming Orientering

43:01

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Arneberg

KJELSÅS

54:00

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

44:04

+0:00

2.

Wenche Bjerkreim

FOssum IF

1:02:15

+18:11

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:11

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

48:04

+6:53

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

43:49

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:22

+1:33

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

45:50

+2:01

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

56:44

+12:55

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:43

+19:54

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

43:43

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

52:59

+9:16

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

53:08

+9:25

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:16:46

+33:03

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:00:36

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

TYRVING

41:07

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

43:49

+0:00

2.

LARS Karelius Noer

NRK

48:10

+4:21

3.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

48:39

+4:50

4.

Inge Gunnes

NORconsult

49:29

+5:40

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:25

+6:36

6.

Ivar Seierstad

GeoFORM

56:58

+13:09

7.

Harald Iwe

IL Geoform

1:00:23

+16:34

8.

Atle Pedersen

Reload

1:03:31

+19:42

9.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:08:55

+25:06

10.

Marius Burmo

PRIVAT

1:13:17

+29:28

11.

Lasse Nerhoed

NRK

1:17:45

+33:56

12.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:27:05

+43:16

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

38:17

+0:00

2.

Rolf Anders Systad

Lyn

43:20

+5:03

3.

Odd Arne Lian

Veidekke

43:58

+5:41

4.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

50:01

+11:44

5.

Uno Hanslien

Bilpost

59:09

+20:52

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

IL Koll

38:32

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:06

+0:34

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:30

+5:58

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

45:34

+7:02

5.

Pål Therkelsen

Privat

50:44

+12:12

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

59:48

+21:16

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

36:49

+0:00

2.

Andreas Erichsen

Erichsen & Horgen

39:35

+2:46

3.

John Hansen

AB PIL

39:39

+2:50

4.

Tormod Øvergaard 

Istone

40:30

+3:41

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:58

+4:09

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

42:29

+5:40

7.

Richard Blom

FBI

45:40

+8:51

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

OPpsal IF

42:44

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

44:51

+2:07

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:42

+2:58

4.

Per Nermo

COWI BIL

48:29

+5:45

5.

Reidar Kierulf

RKP

48:38

+5:54

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

51:43

+8:59

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

52:21

+9:37

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

57:15

+14:31

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

31:39

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

40:39

+9:00

3.

Kaare Solhjell

Privat

42:07

+10:28

4.

Per Haugen

NEDERMAN

42:22

+10:43

5.

Torstein Østen

MAESTRO

54:19

+22:40

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:23:29

+51:50

DSQ

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

58:27

111 94

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

31:39

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

34:49

+3:10

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

38:44

+7:05

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:37

+7:58

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

41:36

+9:57

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:22

+10:43

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

46:22

+14:43

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:43

+17:04

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

50:05

+18:26

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

50:30

+18:51

11.

Arne Øfsthus

Fugro

51:46

+20:07

12.

Tom Ibsen

OUS

52:19

+20:40

13.

Per Erik Sørensen

Haugerud

57:40

+26:01

14.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:02:29

+30:50

100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

39:48

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:49

+0:01

3.

Annar Brustad

FOBIL

43:21

+3:33

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

46:17

+6:29

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

47:14

+7:26

6.

Terje Christiansen

Alcatel-Lucent BIL

1:02:56

+23:08

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

42:23

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

51:52

+9:29

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:44

+10:21

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

58:18

+15:55

5.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

58:20

+15:57

6.

Svein Forthun

HIO

59:00

+16:37

7.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:52

+21:29

8.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:11:45

+29:22

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:22:28

+40:05

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide

Bækkelaget

26:52

+0:00

2.

Alma Holten

Heming Orientering

43:04

+16:12

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Systad

Lyn

35:05

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

36:05

+1:00

3.

Tor Lea

Nydalens Skiklub

38:06

+3:01

4.

Hilde Ståhlbrand

OUS

49:34

+14:29

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

50:22

+15:17

6.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

1:15:22

+40:17

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

38:27

+0:00

2.

Rannveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

44:16

+5:49

3.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

48:10

+9:43

4.

Nils Jørgen Brodin

Byggmesterforbundet

48:36

+10:09

5.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

48:46

+10:19

6.

Maren Kaarby

Nydalens Skiklub

49:52

+11:25

7.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

50:05

+11:38

8.

Geir Andreas Neset

Bøler Skole

50:20

+11:53

9.

Ivar Strømstad

Raumar O-Lag

52:01

+13:34

10.

Birgit Korvald

Nydalen

1:04:51

+26:24

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens Skiklub

41:20

+0:00

2.

Trond Sandvik

Adecco

44:05

+2:45

3.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

47:50

+6:30

4.

Lars Krüger

Nydalens Skiklub

48:17

+6:57

5.

Karen Bjergaard

Nydalens Skiklub

53:44

+12:24

6.

Torjus Kallerud

OPpsal IF

54:15

+12:55

7.

Martin Langaas

OPpsal IF

1:14:25

+33:05

8.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratets IF

1:28:26

+47:06

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

51:56

+0:00

2.

Even Angell-Petersen

Nydalens Skiklub

57:16

+5:20

3.

Øystein Rodem

Nydalens Skiklub

57:32

+5:36

4.

Audrun Utskarpen

OSI

1:08:51

+16:55

5.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:10:58

+19:02

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:25:23

+33:27


Sist oppdatert:

18 september 2014, 23:29:18

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123