Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 24 - Lomtjønna 20. september 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Skoleelev

29:31

+0:00

16:23

2.

Torvin Berg Hansen

35:19

+5:48

19:37

3.

Sofie Nicolaisen

35:53

+6:22

19:56

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Berg

56:46

+0:00

25:48

2.

Astrid Madsen

1:03:32

+6:46

28:52

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Student

1:29:27

+0:00

29:49

2.

Elin Bergstrøm

2:24:08

+54:41

48:02

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Skogestad

DET Norske

1:13:06

+0:00

18:16

2.

Marte Willumsen

Agraff

1:31:43

+18:37

22:55

3.

Sandrine Pic

Atmel

1:32:27

+19:21

23:06

Arrangør

Theresa Böllmann

Reinertsen

Arrangør

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:04:04

+0:00

21:21

2.

Marianne Houbiers

Statoil

1:18:49

+14:45

26:16

3.

Anna Haukioja

1:49:10

+45:06

36:23

4.

Ragnhild Haugum

2:02:07

+58:03

40:42

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

XYLEM

1:32:34

+0:00

23:08

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

59:48

+0:00

14:57

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:02:51

+3:03

15:42

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:10:36

+10:48

17:39

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

54:51

+0:00

18:17

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:03:19

+0:00

15:49

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:03:25

+0:06

15:51

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:04:24

+1:05

16:06

4.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:29:13

+25:54

22:18

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:29:29

+26:10

22:22

6.

Erika Bugten

Statoil

1:33:31

+30:12

23:22

7.

Lise Martinussen

Eget

1:55:00

+51:41

28:45

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:22

+0:00

20:07

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:00:24

+0:02

20:08

3.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:18:04

+17:42

26:01

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:02:25

+0:00

15:36

2.

Trine Barstad

HIST

1:07:38

+5:13

16:54

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:25:09

+22:44

21:17

4.

Siri Drogset

HiST

1:44:06

+41:41

26:01

DSQ

Catharina Davies

NTNU

1:37:36

57 59 60 61 150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:24:12

+0:00

28:04

2.

Mildrid Ljosland

HiST

1:26:38

+2:26

28:52

3.

Anne Okstad

Eget

1:48:32

+24:20

36:10

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:10:08

+0:00

17:32

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:00:12

+0:00

20:04

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:09:46

+9:34

23:15

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:25:49

+25:37

28:36

4.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:43:44

+43:32

34:34

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

HiST

1:28:31

+0:00

22:07

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

55:08

+0:00

18:22

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:35:18

+40:10

31:46

DSQ

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:21:25

58 61 150

DSQ

Randi Irene Engen

SIT

1:27:32

61 150

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:13:18

+0:00

24:26

2.

Svein Hjelset

Eget

1:21:39

+8:21

27:13

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Fanavoll

NTNU

1:16:19

+0:00

19:04

2.

Thomas Ramberg

Skanska

1:19:27

+3:08

19:51

3.

Jerome Soulard

Atmel

1:23:38

+7:19

20:54

4.

Andreas Karvonen

Siemens

1:31:38

+15:19

22:54

5.

Tore Mynkeby

SAS

1:35:08

+18:49

23:47

6.

Eirik Munkeby

Skanska

1:38:50

+22:31

24:42

7.

Anthony Bossard

Atmel

2:10:54

+54:35

32:43

Arrangør

Lars Brækstad

Reinertsen

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Uglem

Student

1:08:32

+0:00

11:36

2.

Martin Haugen

Evry

1:15:06

+6:34

12:43

3.

Kasper Schei

NTNUI

1:22:52

+14:20

14:02

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:08:55

+0:00

17:13

Arrangør

Andreas Winnem

Reinertsen

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

54:03

+0:00

13:30

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

57:49

+3:46

14:27

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

58:02

+3:59

14:30

DSQ

Jussi Haukioja

NTNU

59:34

61 150 175

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima

59:13

+0:00

10:02

2.

Ståle Hagen

St. Olavs Hospital

59:27

+0:14

10:04

3.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:24:56

+25:43

14:23

DSQ

Truls Ryum

Sleipner

1:00:46

150

Arrangør

Sigurd Hafskjold

Reinertsen

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

55:30

+0:00

13:52

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

57:53

+2:23

14:28

3.

Jon Vindal

Skanska

59:59

+4:29

14:59

4.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:05:13

+9:43

16:18

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:05:37

+10:07

16:24

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:21:14

+25:44

20:18

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Eget

1:03:56

+0:00

10:50

2.

Stig Forbord

Optoplan

1:07:29

+3:33

11:26

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:12:19

+8:23

12:15

4.

Trygve Reitan

Statoil

2:08:55

+1:04:59

21:51

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Husom

Powel

1:09:41

+0:00

17:25

2.

Bjørn Munch

Oracle

1:31:51

+22:10

22:57

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:07:21

+0:00

11:24

2.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:19:45

+12:24

13:31

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:21:13

+13:52

13:45

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:03:19

+0:00

15:49

2.

Tor Hammer

BN-Bank

1:05:52

+2:33

16:28

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:12:42

+9:23

18:10

4.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:14:21

+11:02

18:35

5.

Svein Nassvik

Skanska

1:25:35

+22:16

21:23

6.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:27:43

+24:24

21:55

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:09:54

+0:00

11:50

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:15:35

+5:41

12:48

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:48:22

+38:28

18:22

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

56:39

+0:00

14:09

2.

Ole Nervik

Eget

1:08:08

+11:29

17:02

3.

Steinar Aasvang

Siemens

1:14:15

+17:36

18:33

4.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:15:23

+18:44

18:50

5.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:16:13

+19:34

19:03

6.

Bjørn Rindstad

NGU

1:18:33

+21:54

19:38

7.

John Sirum

Rambøll

1:19:39

+23:00

19:54

8.

Rune M Holt

NTNU

1:23:06

+26:27

20:46

9.

Oddmar Iversen

HiST

2:01:41

+1:05:02

30:25

Arrangør

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:16:35

+0:00

12:58

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:21:27

+4:52

13:48

3.

Tore Heggem

HiNT

1:30:49

+14:14

15:23

DSQ

Viggo Schei

Skanska

1:32:24

175

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

57:25

+0:00

19:08

2.

Stein Fanavoll

EMGS

57:40

+0:15

19:13

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

1:00:30

+0:00

15:07

2.

Per Laksfors

Siemens

1:03:40

+3:10

15:55

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:06:21

+5:51

16:35

4.

Tom Bugge

Det norske

1:09:21

+8:51

17:20

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:09:54

+9:24

17:28

6.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

1:10:59

+10:29

17:44

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:13:44

+13:14

18:26

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:14:21

+13:51

18:35

9.

Atle Mørk

SINTEF

1:16:14

+15:44

19:03

10.

Tore Kiste

Fylket

1:22:31

+22:01

20:37

11.

Harald E Krogstad

NTNU

1:26:43

+26:13

21:40

12.

Torgeir Iversen

Evry

1:36:03

+35:33

24:00

13.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:46:06

+45:36

26:31

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:27:01

+0:00

14:44

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:51:11

+24:10

18:50

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

55:54

+0:00

18:38

2.

Jan Sliper

NBTL AS

1:34:30

+38:36

31:30

3.

Bjørn Flor

Eget

2:20:37

+1:24:43

46:52

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SIT

1:09:12

+0:00

17:18

2.

Martin Melhuus

Veritas

1:18:37

+9:25

19:39

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:20:46

+11:34

20:11

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:23:49

+14:37

20:57

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:27:32

+18:20

21:53

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:30:05

+20:53

22:31

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:31:03

+21:51

22:45

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:38:27

+0:00

16:41

2.

Robert Strøm

NGU

2:48:15

+1:09:48

28:31

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

1:07:56

+0:00

22:38

2.

Rolf Hellan

Eget

1:14:02

+6:06

24:40

3.

Harald Grønli

Eget

1:21:23

+13:27

27:07

4.

Edmund Olsen

NTNU

1:22:39

+14:43

27:33

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

14:33

58 59 60 61 150 175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

56:33

+0:00

14:08

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:23:36

+27:03

20:54

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:24:25

+27:52

21:06

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:27:08

+30:35

21:47

5.

Torger Elseth

Eget

2:20:37

+1:24:04

35:09

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

21:24

69 59 60 61 150 175

DSQ

Per Løvaas

Vegvesenet

30:15

69 59 60 61 150 175

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:25:03

+0:00

28:21

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

35:09

58 59 60 61 150 175

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Olav Johannes Deelstra

NTNUI


Sist oppdatert:

8 oktober 2014, 10:39:15

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

155

Antall startet:

155