Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Hønefoten 18. juni 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

56:03

+0:00

DSQ

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

22:02

93 141 172 175 200

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

56:35

+0:00

2.

Elin Haugmo

OPIL

1:11:58

+15:23

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

53:13

+0:00

2.

Kjersti Viker

DNB NOR

1:16:23

+23:10

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:16:25

+23:12

4.

Veslemøy Tyssø

HIO

1:31:20

+38:07

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

39:10

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

42:00

+2:50

3.

Elle Melbye

Elle BIL

46:14

+7:04

4.

Kjersti Tho

STABÆK IF

50:07

+10:57

5.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

50:29

+11:19

6.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

53:40

+14:30

7.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:03:37

+24:27

8.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:05:54

+26:44

9.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:06:27

+27:17

10.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:13:51

+34:41

DSQ

Liv Simonsen

NIPRO

1:23:06

171 172 175

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

53:48

+0:00

2.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

57:41

+3:53

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:02:41

+8:53

4.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:08:44

+14:56

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:45:47

+51:59

6.

Lilla Madsen

FBI

1:47:42

+53:54

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:54:15

121 141 171

Arrang

Anne-Britt Nilsen

HIO

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:45:40

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

54:15

+0:00

2.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

56:32

+2:17

3.

Vebjørn Søndersrød

Tikampen.no

58:30

+4:15

4.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:00:04

+5:49

5.

Alexander Smidt-Olsen

Aibel

1:01:16

+7:01

6.

Trond Veastad

NTnUN

1:06:55

+12:40

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:48

+0:00

2.

Helge Kolstad

TANDBERG DATA

53:07

+0:19

3.

Peder Natvig

NORGES BANK

54:39

+1:51

4.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

55:17

+2:29

5.

Knut Erling Øen

NORDEA

55:22

+2:34

6.

Marius Fiskevold

Fossum

56:32

+3:44

7.

Lars Grande

FBI

58:41

+5:53

8.

Tor Ringstad

Tandberg

1:08:28

+15:40

9.

Martin Veastad

Thales

1:10:33

+17:45

10.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:14:35

+21:47

11.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:16:09

+23:21

12.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

1:29:50

+37:02

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Bærum kommune

47:16

+0:00

2.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

47:44

+0:28

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:47

+0:31

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:54

+6:38

5.

Espen Holm

HeminG/NJÅRD

54:22

+7:06

6.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

54:30

+7:14

7.

Per Morten Lefdal

Heming

56:29

+9:13

8.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:00:15

+12:59

9.

Geir Hanesand

Thales

1:18:16

+31:00

10.

Harald Rikheim

Stabil

1:50:46

+1:03:30

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

48:06

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

48:50

+0:44

3.

John Hansen

AB PIL

48:57

+0:51

4.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

50:45

+2:39

5.

Pål Terkelsen

PRIVAT

56:14

+8:08

6.

Tormod Øvergaard

INTERO

1:00:42

+12:36

7.

Ivar Refsland

ACCENTURE

1:02:22

+14:16

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:03

+15:57

9.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:04:37

+16:31

10.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:06:33

+18:27

11.

Finn Gange

Privat

1:15:32

+27:26

12.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

1:25:54

+37:48

13.

Vidar Killingmo

FFI

3:20:54

+2:32:48

I m

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

UNIVERSITETET

41:26

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:46

+0:20

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

47:41

+6:15

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

50:36

+9:10

5.

Mogens Monsen

MYSOFT

51:51

+10:25

6.

Knut Krosby

NEPTUN

52:35

+11:09

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:16

+12:50

8.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

57:14

+15:48

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:21

+15:55

10.

Hans Waaler

Nordstrand

1:00:16

+18:50

11.

Tom Larsen

DNR

1:04:29

+23:03

12.

Helge Stenseth

Thales

1:12:32

+31:06

13.

Tron Danielsen

NILU

1:34:07

+52:41

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

44:08

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

46:49

+2:41

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:30

+7:22

4.

Jon Færden

KREDINOR

51:51

+7:43

5.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

55:18

+11:10

6.

Sigfred Fagervik

Thales

56:17

+12:09

7.

Trond Wettergreen

ANDVORD

57:16

+13:08

8.

Geir Trøan

TELENOR

59:01

+14:53

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:01:34

+17:26

10.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:05:47

+21:39

11.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:15:50

+31:42

12.

Torstein Østen

MAESTRO

1:21:13

+37:05

13.

Einar Skåre

BREVPOST

1:28:14

+44:06

14.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:37:17

+53:09

DSQ

Juul Sverre Stener

OPIL

51:42

95

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

34:53

+0:00

2.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

39:47

+4:54

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:57

+7:04

4.

Sverre Farstadvoll

PETEC

42:44

+7:51

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

45:54

+11:01

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:07

+11:14

7.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

48:49

+13:56

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

49:28

+14:35

9.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

49:31

+14:38

10.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

49:40

+14:47

11.

Eyvind Aas

GEOFORM

53:58

+19:05

12.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

54:00

+19:07

13.

Knut Møgedal

AkerSolutions

1:00:53

+26:00

14.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:01:20

+26:27

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:01:53

+27:00

16.

Magne Fjeld

ELKEM

1:07:56

+33:03

17.

Ola Kjeldsen

NVE

1:15:02

+40:09

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

39:07

+0:00

2.

Tor Drage

AkerSolutions

40:53

+1:46

3.

Svein Kvalheim

BT

41:23

+2:16

4.

Helge Kvaase

HIAK

44:33

+5:26

5.

Annar Brustad

FOBIL

45:40

+6:33

6.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

48:43

+9:36

7.

Arne Jordal

SAS

49:35

+10:28

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

52:52

+13:45

9.

Ronald Inglingstad

NORDEA

56:12

+17:05

10.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

59:51

+20:44

11.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:03:25

+24:18

DSQ

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

55:34

121

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:11:51

121 141 171 172 175

DSQ

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

1:21:04

105 172 175

Arrang

Tor Henriksen

HIO

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

45:48

+0:00

2.

Ole Sannes

PRIVAT

49:12

+3:24

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

50:10

+4:22

4.

Per Ongstad

PRIVAT

51:11

+5:23

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:44

+6:56

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

56:39

+10:51

7.

Helge Monsrud

PRIVAT

1:00:26

+14:38

8.

Magne Grande

FBI

1:01:23

+15:35

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:05:32

+19:44

10.

Svein Kildal

TELENOR

1:11:34

+25:46

11.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:30:19

+44:31

Arrang

Svein Forthun

HIO

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen

57:11

+0:00

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

53:27

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:15:07

+0:00

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:27

+0:00

2.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

58:39

+11:12

3.

Eivind Venås

PRIVAT

58:44

+11:17

4.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:14:54

+27:27

5.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

1:16:03

+28:36

DSQ

Stephan Brown

NRK

1:03:31

93 141 172 175

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

PWC

1:08:08

+0:00

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Nermo

COWI BIL

46:31

+0:00

2.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

56:28

+9:57

3.

Ane Elgesem

Statnett BIL

1:23:32

+37:01

DSQ

Kaj Morten Solberg

AimIT AS

1:15:05

141 171

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annette Stålstrøm

Indre Østfold

53:35

+0:00

2.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

57:04

+3:29

3.

Tor Simonsen

NIPRO

1:23:31

+29:56

4.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:30:35

+37:00

5.

Marit Larssen

Statnett BIL

1:37:53

+44:18

I m

Lise Nystuen

IFE

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katinka B Gange

PRIVAT

35:58

+0:00

2.

May Britt Larsen

ULOBA

1:31:16

+55:18


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:14

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

164

Antall startet:

164