Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 25 - Smistad 23. september 2014

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inger Sofie Husby

HIST

50:01

175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne Skogestad

DET Norske

1:01:10

57 58 59 45 60

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

44:06

+0:00

11:38

2.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

53:41

+9:35

14:09

3.

Marte Willumsen

Agraff

1:02:00

+17:54

16:21

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:20:33

+36:27

21:15

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

56:25

+0:00

11:40

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

45:45

+0:00

12:04

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:10:08

+24:23

18:30

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

50:55

+0:00

13:26

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:42

+0:47

13:38

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

54:54

+3:59

14:29

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

40:35

+0:00

20:29

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:24

+4:49

22:55

3.

Merete Knain

Enova SF

1:03:16

+22:41

31:57

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:28

+0:00

20:58

2.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:29:49

+10:21

23:41

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

46:13

+0:00

23:20

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:59

+14:46

30:47

3.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:05:12

+18:59

32:55

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:05:14

+19:01

32:56

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:02:01

+0:00

16:21

2.

Trine Barstad

HIST

1:09:09

+7:08

18:14

DSQ

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

54:42

150

Bekreftet tid

Siri Drogset

HiST

1:08:06

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

48:16

+0:00

24:22

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

51:24

+0:00

25:57

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:03:10

+11:46

31:54

2.

Randi Irene Engen

SIT

1:03:10

+11:46

31:54

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:23:06

59 60 150

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

1:10:17

+0:00

18:09

2.

Andreas Karvonen

Siemens

1:48:30

+38:13

28:02

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

50:19

+0:00

10:25

2.

Adrian Stokdal Opheim

Skoleelev

55:37

+5:18

11:30

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

56:09

+5:50

11:37

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

56:10

+5:51

11:37

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig

56:50

+6:31

11:46

6.

Frank Aasgård

Eget

58:51

+8:32

12:11

7.

Gustav Ruø

Student

1:01:35

+11:16

12:45

8.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:04:31

+14:12

13:21

9.

Martin Uglem

Student

1:06:24

+16:05

13:44

DSQ

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

3:42

61 63 65 113 92 114 110 95 92 115 117 45 6...

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:21:55

+0:00

21:10

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:24:53

+2:58

21:56

175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

43:31

+0:00

9:00

2.

Vidar Furuholt

EMGS

1:00:29

+16:58

12:31

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

44:56

+0:00

11:36

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

47:08

+2:12

12:10

2.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

47:08

+2:12

12:10

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

50:43

+5:47

13:06

5.

Øyvind Stangenes

Siemens

56:38

+11:42

14:38

6.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:15:31

+30:35

19:30

7.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:26:44

+41:48

22:24

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

43:24

+0:00

8:59

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

54:46

+11:22

11:20

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

55:21

+11:57

11:27

4.

Vegard Hansen

Prima

55:47

+12:23

11:32

5.

Pål Kittilsen

Statoil

58:16

+14:52

12:03

6.

Harald Musum

Yahoo

58:17

+14:53

12:04

7.

Andreas Sylte

Statkraft

1:00:31

+17:07

12:31

8.

Truls Ryum

Sleipner

1:07:06

+23:42

13:53

9.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:09:02

+25:38

14:17

10.

Øystein Husby

Statnett

1:09:55

+26:31

14:28

11.

Henning Lysaker

Rainpower

1:13:27

+30:03

15:12

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:04:04

92 114 95 92 115 117 45 60 150 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

47:46

+0:00

12:20

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

56:37

+8:51

14:37

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:00:41

+12:55

15:40

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:06:10

+18:24

17:05

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

47:48

+0:00

9:53

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

58:59

+11:11

12:12

3.

Stein Ivar Foss

Eget

1:03:10

+15:22

13:04

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:11:23

+23:35

14:46

5.

Agnar Renolen

Emap

1:13:01

+25:13

15:07

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:13:37

+25:49

15:14

DSQ

Stig Forbord

Optoplan

1:02:17

113

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

53:14

+0:00

13:45

2.

Tore Fornes

Statoil

56:03

+2:49

14:28

3.

Bobo Nordahl

NGU

58:17

+5:03

15:03

4.

Bjørn Munch

Oracle

1:25:33

+32:19

22:06

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

50:27

+0:00

10:26

2.

Olve Mogstad

Statnett

1:23:34

+33:07

17:18

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:39:01

+48:34

20:30

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:32

114 110 95 92

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Løvås

Politiet

54:23

+0:00

14:03

2.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

55:06

+0:43

14:14

3.

Klaus Livik

Powel

56:13

+1:50

14:31

4.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:01:34

+7:11

15:54

5.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:17:50

+23:27

20:06

6.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:35:37

+41:14

24:42

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

1:00:54

+0:00

12:36

2.

Per Einar Pedersli

Vegvesenet

1:01:02

+0:08

12:38

3.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:17:46

+16:52

16:06

DSQ

Bernt Rognes

BEKK

56:37

113

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DNB

58:56

+0:00

15:32

2.

Reidar Ottem

MTG

58:56

+0:00

15:32

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:01:38

+2:42

16:15

4.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:02:10

+3:14

16:24

5.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:03:48

+4:52

16:50

6.

Steinar Aasvang

Siemens

1:08:06

+9:10

17:58

7.

Tore Heggem

HiNT

1:17:13

+18:17

20:22

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:22:34

+23:38

21:47

9.

Ståle Engdal

Telenor

1:25:39

+26:43

22:35

DNS

Harald Oftedal

Statoil

42:56

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:18:46

+0:00

16:18

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mørk

SINTEF

56:42

+0:00

28:38

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar G Kristiansen

Evry

52:29

+0:00

13:50

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

53:08

+0:39

14:01

3.

Pål Skyberg

Evry

53:51

+1:22

14:12

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

54:14

+1:45

14:18

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:32

+9:03

16:14

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:34

+9:05

16:14

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:02:44

+10:15

16:33

8.

Ole Lutro

NGU

1:03:02

+10:33

16:37

9.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:22:31

+30:02

21:46

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

33:51

92 95 60 150 175

DSQ

Tom Bugge

Det norske

58:31

175

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:10:21

60 175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:10:13

+0:00

14:32

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:11:35

+1:22

14:49

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:28:15

+18:02

18:16

DSQ

Helge Revhaug

Eget

1:41:55

113

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

47:52

+0:00

24:10

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

53:29

+5:37

27:00

3.

Bjørn Norberg

Veritas

1:04:18

+16:26

32:28

4.

Jan Sliper

NBTL AS

1:07:22

+19:30

34:01

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:52

+0:00

12:37

2.

Leif Engen

SIT

54:31

+6:39

14:23

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:02:02

+14:10

16:22

4.

Knut Skjesol

Statkraft

1:02:41

+14:49

16:32

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:07:23

+19:31

17:46

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:24:22

+36:30

22:15

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

2:02:40

+0:00

25:23

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

49:58

+0:00

25:14

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

51:25

+1:27

25:58

3.

Rolf Hellan

Eget

57:14

+7:16

28:54

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

57:52

+0:00

15:16

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:05:43

+7:51

17:20

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:35:50

69

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:01:18

+0:00

16:10

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:24:30

+23:12

22:17

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

44:05

+0:00

11:23

2.

Ragnhild Eide

Skoleelev

45:00

+0:55

11:37


Sist oppdatert:

25 september 2014, 07:20:44

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

143