Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 26 - Gråkallen 27. september 2014

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:53:02

110 44 45 47 49 114 146 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Gjest

50:10

+0:00

11:24

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

49:56

+0:00

11:20

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

46:43

+0:00

16:41

2.

Marianne Houbiers

Statoil

1:08:51

+22:08

24:35

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Charlotte Bolkan

Statoil

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:33

+0:00

11:29

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

51:56

+1:23

11:48

3.

Hilde Forbord

Big Bite

53:08

+2:35

12:04

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

55:08

+4:35

12:31

5.

Eli Kvingedal

Natura

1:01:34

+11:01

13:59

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

1:20:06

+0:00

12:42

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:14:46

+0:00

16:59

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:30

+10:44

19:25

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:06:34

115 59 60 150

Arrangør

Erika Bugten

Statoil

Arrangør

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

46:41

+0:00

16:40

2.

Sissel Horghagen

HiST

48:09

+1:28

17:11

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

48:59

+2:18

17:29

4.

Vigdis Heimly

NTNU

51:38

+4:57

18:26

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:05:35

+18:54

23:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

52:39

+0:00

11:57

2.

Bodil Monsen

Sintef

1:20:21

+27:42

18:15

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

45:47

+0:00

16:21

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

43:26

110

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

57:06

+0:00

20:23

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

53:17

+0:00

19:01

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

45:42

+0:00

10:52

2.

Erik Hegbom

Eget

51:05

+5:23

12:09

3.

Lars Sandstad

Skoleelev

54:41

+8:59

13:01

4.

Anthony Bossard

Atmel

1:29:01

+43:19

21:11

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

1:00:42

+0:00

9:38

2.

Frank Aasgård

Eget

1:01:44

+1:02

9:47

3.

Halvor Lund

SINTEF Energi

1:03:23

+2:41

10:03

4.

Helmer Volden

Wing OK

1:05:29

+4:47

10:23

5.

John Kåre Roald

Axil

1:27:30

+26:48

13:53

6.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:35:26

+34:44

15:08

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Statoil

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Statoil

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

54:54

+0:00

13:04

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:58

+0:00

8:14

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:00:29

+8:31

9:36

3.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:42:23

+50:25

16:15

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

43:51

+0:00

10:26

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

58:42

+14:51

13:58

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

59:23

+15:32

14:08

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Statoil

53:12

+0:00

8:26

2.

Vegard Hansen

Prima

56:07

+2:55

8:54

3.

Øystein Husby

Statnett

1:07:46

+14:34

10:45

4.

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

1:14:19

+21:07

11:47

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Statoil

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

40:20

+0:00

9:36

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

54:50

+14:30

13:03

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

59:13

+18:53

14:05

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

ViaNova Trondheim

48:39

+0:00

7:43

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:02:40

+14:01

9:56

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:22

+15:43

10:13

4.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:15:23

+26:44

11:57

5.

Stein Ivar Foss

Eget

1:17:48

+29:09

12:20

6.

Trygve Reitan

Statoil

1:55:37

+1:06:58

18:21

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

NTNU

46:32

+0:00

11:04

2.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

52:21

+5:49

12:27

3.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

55:18

+8:46

13:10

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska

1:00:19

+13:47

14:21

5.

Bobo Nordahl

NGU

1:04:31

+17:59

15:21

Arrangør

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

Arrangør

Tore Fornes

Statoil

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Eget

1:09:14

+0:00

10:59

2.

Haakon Arnesen

St. Olavs Hospital

1:09:20

+0:06

11:00

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:21:26

+12:12

12:55

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:37:19

+28:05

15:26

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

40:17

+0:00

9:35

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

48:02

+7:45

11:26

3.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

52:58

+12:41

12:36

4.

Olav Kvittem

Uninett

58:08

+17:51

13:50

5.

Frode Stølan

Telenor

1:20:00

+39:43

19:02

Arrangør

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

Arrangør

Ivar Kjøsnes

Statoil

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Statoil

1:08:41

+0:00

10:54

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:15:17

+6:36

11:56

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:17:37

+8:56

12:19

4.

Inge Nørstebø

Skanska

1:17:59

+9:18

12:22

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:27:19

+18:38

13:51

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

44:59

+0:00

10:13

2.

Helge Rustad

Sintef

54:27

+9:28

12:22

3.

Even Hofstad

DNB

56:35

+11:36

12:51

4.

Ole Nervik

Eget

57:33

+12:34

13:04

5.

Roar Sundby

HiST

1:03:52

+18:53

14:30

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:05:25

+20:26

14:52

7.

Rune M Holt

NTNU

1:14:02

+29:03

16:49

8.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:47:22

+1:02:23

24:24

9.

Ståle Engdal

Telenor

1:51:13

+1:06:14

25:16

10.

Oddmar Iversen

HiST

1:55:21

+1:10:22

26:12

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:20

+0:00

12:35

2.

Tore Heggem

HiNT

1:23:43

+4:23

13:17

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald E Krogstad

NTNU

42:20

+0:00

15:07

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

42:27

+0:07

15:09

3.

Nils Holte

NTNU

50:56

+8:36

18:11

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

55:22

44 45 47 49 114 146 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

47:22

+0:00

10:45

2.

Knut Lillealtern

Eget

53:36

+6:14

12:10

3.

Tom Bugge

Det norske

55:37

+8:15

12:38

4.

Ole Lutro

NGU

58:46

+11:24

13:21

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:00:02

+12:40

13:38

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:01:15

+13:53

13:55

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:02:50

+15:28

14:16

8.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:06:46

+19:24

15:10

9.

Atle Mørk

SINTEF

1:14:25

+27:03

16:54

10.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:26:27

+39:05

19:38

11.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:30:42

+43:20

20:36

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:26:21

+0:00

13:42

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:39:22

+13:01

15:46

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

35:20

+0:00

12:37

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

37:46

+2:26

13:29

3.

Bjørn Norberg

Veritas

50:15

+14:55

17:56

4.

Bjørn Flor

Eget

1:29:43

+54:23

32:02

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

56:43

+0:00

12:53

2.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:07:46

+11:03

15:24

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:14:45

+18:02

16:59

4.

Tore Brurok

Eget

1:18:39

+21:56

17:52

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:23:20

+26:37

18:56

6.

Finn Bjørgum

Eget

1:25:48

+29:05

19:30

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:45:09

+48:26

23:53

DSQ

Leif Engen

SIT

1:05:34

59

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:50:43

+0:00

17:34

2.

Robert Strøm

NGU

1:55:35

+4:52

18:20

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

42:57

+0:00

15:20

2.

Ola Aalde

Reinertsen

45:27

+2:30

16:13

3.

Torger Elseth

Eget

59:51

+16:54

21:22

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:06:26

+0:00

15:05

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

57:15

+0:00

20:26

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

39:23

+0:00

9:22

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

48:41

+9:18

11:35


Sist oppdatert:

3 desember 2014, 14:23:13

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

135

Antall startet:

135