Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 27 - Nattløp Dragvoll 30. september 2014

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Husby

HIST

25:55

+0:00

14:23

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Skogestad

DET Norske

44:07

+0:00

17:38

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

30:21

+0:00

9:47

2.

Theresa Böllmann

Reinertsen

48:49

+18:28

15:44

3.

Anna Karine Lunna

BEKK

50:46

+20:25

16:22

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

36:49

+0:00

14:43

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

44:04

+7:15

17:37

DSQ

Nina Kristine Reitan

NTNU

20:17

58 59 123 61 150 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

38:35

+0:00

12:26

Arrangør

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

38:14

+0:00

12:20

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

39:46

+1:32

12:49

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

58:47

+0:00

23:30

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

49:09

+0:00

15:51

2.

Aashild S. Langseth

Eget

51:52

+2:43

16:43

3.

Erika Bugten

Statoil

53:43

+4:34

17:19

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

55:04

+5:55

17:45

5.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:08:27

+19:18

22:04

Arrangør

Siri Bø Timestad

Norconsult

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

34:56

+0:00

13:58

2.

May-Britt Bjørnaas

Eget

41:24

+6:28

16:33

3.

Sissel Horghagen

HiST

41:44

+6:48

16:41

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

41:47

+6:51

16:42

Arrangør

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

41:29

+0:00

13:22

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

45:00

+3:31

14:30

3.

Eli Ringdalen

Sintef

48:30

+7:01

15:38

4.

Trine Barstad

HIST

59:30

+18:01

19:11

5.

Siri Drogset

HiST

1:00:31

+19:02

19:31

6.

Bodil Monsen

Sintef

1:10:29

+29:00

22:44

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

40:42

+0:00

16:16

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

41:56

+1:14

16:46

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

52:50

+0:00

21:08

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Irene Engen

SIT

48:02

+0:00

19:12

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Brørs

PwC BIL

35:11

+0:00

14:04

2.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

36:56

+1:45

14:46

3.

Anthony Bossard

Atmel

37:48

+2:37

15:07

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

34:37

+0:00

11:10

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

34:44

+0:00

6:56

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

39:16

+4:32

7:51

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

44:12

+9:28

8:50

4.

Martin Uglem

Student

45:00

+10:16

9:00

5.

Frank Aasgård

Eget

45:12

+10:28

9:02

6.

Robert Nyhus

TINE Tunga

45:50

+11:06

9:10

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

49:15

+14:31

9:51

8.

Magne Svare

Skanska

53:05

+18:21

10:37

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

29:04

+0:00

9:22

2.

Christian Gutvik

NTNU

53:17

+24:13

17:11

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

35:24

+0:00

7:04

2.

Snorre Hansen

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

39:10

+3:46

7:50

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

42:37

+7:13

8:31

92

4.

Vidar Furuholt

EMGS

49:55

+14:31

9:59

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

30:04

+0:00

9:41

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

30:37

+0:33

9:52

3.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

34:39

+4:35

11:10

4.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

36:47

+6:43

11:51

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

41:40

+11:36

13:26

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

37:17

+0:00

7:27

92

2.

Truls Ryum

Sleipner

38:51

+1:34

7:46

3.

Vegard Hansen

Prima

40:58

+3:41

8:11

4.

Christer Jensen

Helse Møre Romsdal

44:29

+7:12

8:53

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

45:01

+7:44

9:00

6.

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

50:23

+13:06

10:04

7.

Henning Lysaker

Rainpower

53:06

+15:49

10:37

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

58:15

+20:58

11:39

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

NAV

19:49

49 58 96 65 92 123 117 61 150 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

28:00

+0:00

9:01

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

28:41

+0:41

9:15

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

30:17

+2:17

9:46

4.

Jon Vindal

Skanska

33:45

+5:45

10:53

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

35:01

+7:01

11:17

6.

Nils Tesdal

Signicat

35:27

+7:27

11:26

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

48:11

+20:11

15:32

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

38:35

+0:00

7:43

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

45:28

+6:53

9:05

3.

Terje Berg

Statkraft

45:56

+7:21

9:11

4.

Frode Haugskott

Skaun kommune

47:45

+9:10

9:33

5.

Stig Forbord

Optoplan

50:00

+11:25

10:00

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

50:57

+12:22

10:11

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

52:32

+13:57

10:30

8.

Øystein Wiggen

Lindorf

56:00

+17:25

11:12

9.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:07:41

+29:06

13:32

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

30:17

+0:00

9:46

2.

Knut Hagen

NTNU

31:47

+1:30

10:15

3.

Morten Husom

Powel

34:10

+3:53

11:01

4.

Tore Fornes

Statoil

37:01

+6:44

11:56

5.

Knut Inge Fordal

Statoil

38:21

+8:04

12:22

6.

Petter Mikalsen

Telenor

42:35

+12:18

13:44

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

37:19

+0:00

7:27

2.

John Svergja

Emma EDB

41:27

+4:08

8:17

3.

Dag Stenersen

Sintef

44:33

+7:14

8:54

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

47:05

+9:46

9:25

5.

Håvard Eidnes

Uninett

49:36

+12:17

9:55

6.

Geir Arnesen

Eget

1:04:30

+27:11

12:54

7.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:09:54

+32:35

13:58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

33:08

+0:00

10:41

2.

Tor Hammer

BN-Bank

36:23

+3:15

11:44

3.

Robert Von Hirsch

Statkraft

37:54

+4:46

12:13

4.

Olav Kvittem

Uninett

39:11

+6:03

12:38

5.

Klaus Livik

Powel

40:15

+7:07

12:59

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

43:15

+10:07

13:57

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

43:31

+10:23

14:02

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

42:52

+0:00

8:34

2.

Bernt Rognes

BEKK

51:07

+8:15

10:13

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

55:37

+12:45

11:07

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:15:00

+32:08

15:00

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:00

106 57 95 113 114 115 49 58 96 65 92 117 6...

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

41:18

+0:00

13:19

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

43:34

+2:16

14:03

3.

John Sirum

Rambøll

44:00

+2:42

14:11

4.

Even Hofstad

DNB

50:26

+9:08

16:16

5.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

53:38

+12:20

17:18

6.

Tor Gjermstad

HEMIT

53:41

+12:23

17:19

7.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

54:10

+12:52

17:28

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

54:38

+13:20

17:37

9.

Ståle Engdal

Telenor

56:00

+14:42

18:03

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

51:29

+0:00

10:17

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Holte

NTNU

50:42

+0:00

20:16

2.

Thore Sundsetvik

Smiths

55:32

+4:50

22:12

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

36:35

+0:00

11:48

2.

Pål Skyberg

Evry

37:09

+0:34

11:59

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

37:20

+0:45

12:02

4.

Svein Olav Haug

Bravida

40:08

+3:33

12:56

5.

Halvor Flatberg

NTNU

43:56

+7:21

14:10

6.

Ottar G Kristiansen

Evry

44:16

+7:41

14:16

7.

Svein Hove

Statens Vegvesen

45:02

+8:27

14:31

8.

Ole Lutro

NGU

47:32

+10:57

15:20

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

50:07

+13:32

16:10

10.

Tom Bugge

Det norske

51:23

+14:48

16:34

11.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

54:34

+17:59

17:36

12.

Atle Mørk

SINTEF

55:44

+19:09

17:58

13.

Øistein Åsmul

Kommunen

56:14

+19:39

18:08

14.

Torgeir Iversen

Evry

56:35

+20:00

18:15

15.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

58:54

+22:19

19:00

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:13:02

+0:00

14:36

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

33:31

+0:00

13:24

DSQ

Bjørn Flor

Eget

2:27:57

123 61 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

37:10

+0:00

11:59

2.

Knut Skjesol

Statkraft

40:23

+3:13

13:01

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

43:46

+6:36

14:07

4.

Leif Engen

SIT

45:15

+8:05

14:35

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

47:36

+10:26

15:21

6.

Martin Melhuus

Veritas

48:05

+10:55

15:30

7.

Tore Brurok

Eget

56:08

+18:58

18:06

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

57:33

+20:23

18:33

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:08:33

+31:23

22:06

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:07:40

117 118 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:05:31

+0:00

13:06

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:07:57

+2:26

13:35

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

35:01

+0:00

14:00

2.

Kåre Aflekt

NTNU

45:59

+10:58

18:23

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

47:12

+0:00

15:13

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

48:33

+1:21

15:39

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:12:02

117

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

44:17

+0:00

17:42

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:00:15

+0:00

19:26

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

29:37

+0:00

9:33

2.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

30:34

+0:57

9:51

3.

Are Lodgaard

Byåsen IL

48:24

+18:47

15:36

DSQ

Anders Haugskott

Skoleelev


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2014, 19:30:57

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

169

Antall startet:

169