Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 28 - Lian 4. oktober 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik W. Bakk

Eget

12:48

+0:00

11:38

2.

Sigurd Holde Dyrseth

19:25

+6:37

17:39

3.

Pia Bolås

Student

23:58

+11:10

21:47

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mario Ditaranto

SINTEF Energi

32:34

+0:00

25:03

2.

Sondre Aas

Skoleelev

49:07

+16:33

37:46

3.

Tonje Hjelset

51:15

+18:41

39:25

DSQ

Emma Ditaranto

Eget

30:46

35 36

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Gjest

43:58

+0:00

13:44

40

2.

Tone Vinge Fanavoll

Skole

1:05:03

+21:05

20:19

40

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:09:16

+25:18

21:38

40

4.

Marte Willumsen

Agraff

1:09:30

+25:32

21:43

40

5.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:10:36

+26:38

22:03

40

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

58:17

+0:00

22:25

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:03:05

+4:48

24:15

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

48:33

+0:00

15:10

40

2.

Hilde Forbord

Big Bite

54:22

+5:49

16:59

40

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

41:18

+0:00

15:53

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

47:56

+0:00

14:58

40

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

59:12

+11:16

18:30

40

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:06:19

+18:23

20:43

40

DSQ

Lise Martinussen

Eget

36:10

40 69 96 149 121 115 148 110 117 118 146 150

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:00

40 55

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

50:50

+0:00

19:33

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:14:04

+0:00

23:08

40

Arrangør

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

50:37

+0:00

19:28

2.

KarI Lillealtern

Eget

53:18

+2:41

20:30

3.

Berit Grande

Sticos

54:21

+3:44

20:54

4.

Anne Okstad

Eget

1:35:59

+45:22

36:55

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

58:04

+0:00

18:08

40

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:10:05

+1:12:01

40:39

40

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

50:46

+0:00

19:31

2.

Anne Furuholt

TOBB

58:36

+7:50

22:32

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

59:23

+0:00

18:33

40

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:20:54

+0:00

31:06

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:14:49

+0:00

28:46

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Brekke

Det Norske

54:51

+0:00

21:05

2.

Johannes Smidt

Agraff

58:13

+3:22

22:23

3.

Svein Hjelset

Eget

58:49

+3:58

22:37

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Skoleelev

53:01

+0:00

16:03

2.

Espen Fanavoll

NTNU

53:51

+0:50

16:19

40

3.

Anthony Bossard

Atmel

1:26:19

+33:18

26:09

40

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Student

47:50

+0:00

10:37

2.

Eirik Robertsen

NTNUI

56:41

+8:51

12:35

3.

John Kåre Roald

Axil

1:05:00

+17:10

14:26

4.

Erik Hegbom

Eget

1:29:06

+41:16

19:48

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Skjæret

BAMA

49:32

+0:00

15:00

40

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

58:43

+9:11

17:47

40

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

54:47

+0:00

12:10

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

44:19

+0:00

13:25

40

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

45:44

+1:25

13:51

40

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

43:57

+0:00

9:46

2.

Vegar Hansen

Prima

47:18

+3:21

10:30

3.

Knut Morten Vangen

Natura

1:07:23

+23:26

14:58

4.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:15:03

+31:06

16:40

4.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:15:03

+31:06

16:40

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

20:03

44 63 65 96 149 148 114 110 121 118 139 147 15...

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

41:35

+0:00

12:36

40

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

42:18

+0:43

12:49

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

52:18

+10:43

15:50

4.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:01:24

+19:49

18:36

40

Arrangør

Egil Aune

Det norske

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

ViaNova Trondheim

40:51

+0:00

9:04

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

51:33

+10:42

11:27

3.

Stein Ivar Foss

Eget

57:23

+16:32

12:45

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:01:13

+20:22

13:36

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO

49:05

+0:00

14:52

40

2.

Tor Arne Haugen

DNB

54:31

+5:26

16:31

40

3.

Erik Jørum

Orkdal Energi

55:45

+6:40

16:53

40

4.

Bjørn Munch

Oracle

1:00:53

+11:48

18:26

4.

Bjørn Munch

Oracle

1:00:53

+11:48

18:26

40

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

56:01

+0:00

12:26

2.

Håvard Eidnes

Uninett

1:04:55

+8:54

14:25

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

43:28

+0:00

13:10

1.

Helge Eriksen

Eget

43:28

+0:00

13:10

40

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

44:55

+1:27

13:36

40

4.

Klaus Livik

Powel

46:12

+2:44

14:00

40

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

47:20

+3:52

14:20

40

6.

Olav Kvittem

Uninett

47:44

+4:16

14:27

40

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

52:13

+8:45

15:49

40

8.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:05:37

+22:09

19:53

40

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

56:37

+0:00

12:34

2.

Geir Owren

Statoil

58:15

+1:38

12:56

3.

Helge Løseth

Statoil

1:02:38

+6:01

13:55

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:30:28

+33:51

20:06

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

38:36

+0:00

12:03

40

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

40:46

+2:10

12:44

40

3.

Bjørn Rindstad

NGU

52:49

+14:13

16:30

40

4.

Ole Nervik

Eget

53:56

+15:20

16:51

40

5.

Helge Rustad

Sintef

53:57

+15:21

16:51

40

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

57:46

+19:10

18:03

40

7.

Rune M Holt

NTNU

1:00:47

+22:11

18:59

40

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:30

+22:54

19:13

40

9.

Steinar Strømdal

Emma EDB

1:01:33

+22:57

19:14

40

10.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:02:04

+23:28

19:23

40

11.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:02:26

+23:50

19:30

40

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:11:11

+32:35

22:14

40

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

38:23

+0:00

14:45

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

39:53

+1:30

15:20

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

54:16

+15:53

20:52

4.

Jon Fanavoll

Gjest

1:07:40

+29:17

26:01

5.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:20:33

+42:10

30:58

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

1:13:55

51 55 58 47 49 69 95 96 106 113 114 117 12...

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

42:55

+0:00

13:24

40

2.

Svein Hove

Statens Vegvesen

48:16

+5:21

15:05

40

3.

Ole Lutro

NGU

49:05

+6:10

15:20

40

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

51:36

+8:41

16:07

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

51:36

+8:41

16:07

40

6.

Ottar G Kristiansen

Evry

59:41

+16:46

18:39

7.

Torgeir Iversen

Evry

1:06:02

+23:07

20:38

40

8.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:06:19

+23:24

20:43

40

DSQ

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

42:45

40 117

DSQ

Tom Bugge

Det norske

55:05

49 61 59 55 51 69 96 149 121 115 148 110 11...

Arrangør

Tom Bugge

Det norske

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Bredland

St Olav

1:12:06

+0:00

16:01

2.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:32:35

+20:29

20:34

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

41:26

+0:00

15:56

2.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:03:07

+21:41

24:16

Brutt

Bjørn Flor

Eget

3:00:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henry Sundsetvik

OTEK

55:18

+0:00

17:16

40

2.

Eigil Sørli

Q-Free

56:04

+0:46

17:31

40

3.

Martin Melhuus

Veritas

58:46

+3:28

18:21

40

4.

Finn Bjørgum

Eget

1:04:25

+9:07

20:07

40

5.

Magne Måge

Skanska

1:09:27

+14:09

21:42

40

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:13:16

+17:58

22:53

40

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:17:25

+0:00

17:12

2.

Robert Strøm

NGU

1:43:15

+25:50

22:56

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

47:17

+0:00

18:11

2.

Rolf Hellan

Eget

55:19

+8:02

21:16

3.

Martin Skjetneli

Eget

55:29

+8:12

21:20

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

58:50

150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

46:51

+0:00

14:38

40

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:20

+12:29

18:32

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:20

+12:29

18:32

40

4.

Torger Elseth

Eget

1:05:56

+19:05

20:36

40

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

55:34

+0:00

21:22

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:20:23

+24:49

30:55

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

57:22

+0:00

17:55

40

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

50:10

+0:00

15:12

40

2.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:17:25

+27:15

23:27

40

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Skoleelev

1:24:58

+0:00

18:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2014, 10:35:55

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

142

Antall startet:

142