Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 29 - KM natt Henriksåsen 7. oktober 2014

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:06:39

+0:00

17:05

DSQ

Hanne Skogestad

DET Norske

1:34:45

113 95 150

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

49:42

+0:00

12:44

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

45:08

+0:00

11:34

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

54:02

+8:54

13:51

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

56:10

+11:02

14:24

4.

Eli Kvingedal

Natura

59:23

+14:15

15:13

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

33:29

+0:00

11:32

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:27

+11:58

15:40

3.

Trine Barstad

HIST

46:19

+12:50

15:58

4.

Siri Drogset

HiST

46:29

+13:00

16:01

5.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

48:23

+14:54

16:41

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

50:48

+17:19

17:31

7.

Erika Bugten

Statoil

53:06

+19:37

18:18

8.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

53:36

+20:07

18:28

9.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

53:44

+20:15

18:31

10.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:00:02

+26:33

20:42

11.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:00:31

+27:02

20:52

12.

Eli Ringdalen

Sintef

1:05:12

+31:43

22:28

13.

Inger Sofie Husby

HIST

1:45:27

+1:11:58

36:21

DSQ

Vigdis Heimly

NTNU

3:15

61 63 65 95 150 175

DSQ

May-Britt Bjørnaas

Eget

51:09

61 63 65 95 150

Arrangør

Astrid Sofie Øie

Trondheim Kommune

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

54:11

+0:00

18:41

2.

Berit Grande

Sticos

58:53

+4:42

20:18

3.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:00:35

+6:24

20:53

4.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:16:27

+22:16

26:21

Klasse: D 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

4.

Randi Irene Engen

SIT

1:16:27

+0:00

26:21

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Simply Excited

51:42

+0:00

9:04

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

46:06

+0:00

8:05

2.

Robert Nyhus

TINE Tunga

51:33

+5:27

9:02

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

58:32

+12:26

10:16

4.

Per Arne Wangen

Rambøll

1:11:40

+25:34

12:34

5.

Magne Svare

Skanska

1:28:16

+42:10

15:29

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

41:30

+0:00

7:16

2.

Jens Even Storhov

PwC BIL

43:39

+2:09

7:39

3.

Stein Ivar Foss

Eget

59:09

+17:39

10:22

4.

Kurt Amundsen

Avinor

59:51

+18:21

10:30

5.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

59:55

+18:25

10:30

6.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:00:12

+18:42

10:33

7.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:01:11

+19:41

10:44

8.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:01:33

+20:03

10:47

9.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:02:17

+20:47

10:55

10.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:05:04

+23:34

11:24

11.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:06:24

+24:54

11:38

12.

Henning Lysaker

Rainpower

1:10:19

+28:49

12:20

13.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:11:49

+30:19

12:35

14.

Truls Ryum

Sleipner

1:13:27

+31:57

12:53

15.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:14:26

+32:56

13:03

DSQ

Håvard Lorange

Siemens

39:11

59 96

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:12:44

106 58 114 117 118 69 110 95 150 175

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

30:20

+0:00

7:23

2.

Bernt Rognes

BEKK

31:19

+0:59

7:38

3.

Sturla Sæther

Statoil

34:15

+3:55

8:21

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

35:58

+5:38

8:46

5.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

37:52

+7:32

9:14

6.

Inge Nørstebø

Skanska

41:18

+10:58

10:04

7.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

42:45

+12:25

10:25

8.

Tore Fornes

Statoil

45:14

+14:54

11:01

9.

Olve Mogstad

Statnett

46:09

+15:49

11:15

10.

Knut Hagen

NTNU

46:19

+15:59

11:17

10.

Helge Løseth

Statoil

46:19

+15:59

11:17

12.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

49:48

+19:28

12:08

13.

Håvard Eidnes

Uninett

50:18

+19:58

12:16

14.

Bobo Nordahl

NGU

50:48

+20:28

12:23

15.

Øystein Nytrø

NTNU bil

53:41

+23:21

13:05

16.

Robert Von Hirsch

Statkraft

55:16

+24:56

13:28

17.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:01:27

+31:07

14:59

Arrangør

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

Arrangør

Bård Andresen

Trondheim Kommune

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

36:51

+0:00

8:59

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

37:18

+0:27

9:05

3.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

40:19

+3:28

9:50

4.

Frank Bjarkø

NRK

40:36

+3:45

9:54

5.

Per Bjørgum

Politiet

40:48

+3:57

9:57

6.

Frode Stensrud

Eget

41:15

+4:24

10:03

7.

Pål Skyberg

Evry

45:29

+8:38

11:05

8.

Tom Bugge

Det norske

48:42

+11:51

11:52

9.

Tore Kiste

Fylket

49:21

+12:30

12:02

10.

Tore Heggem

HiNT

51:58

+15:07

12:40

11.

Nils Olav Vennevik

Eget

54:27

+17:36

13:16

12.

Ole Lutro

NGU

55:45

+18:54

13:35

13.

Egil Repvik

NETTseksjonering

55:52

+19:01

13:37

14.

Tor Gjermstad

HEMIT

57:01

+20:10

13:54

15.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:05:39

+28:48

16:00

16.

Reidar Ottem

MTG

1:08:27

+31:36

16:41

17.

Torgeir Iversen

Evry

1:09:43

+32:52

17:00

18.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:10:45

+33:54

17:15

19.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:13:32

+36:41

17:56

20.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:15:57

+39:06

18:31

21.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:21:07

+44:16

19:47

22.

Ståle Engdal

Telenor

1:54:12

+1:17:21

27:51

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

59 96 106 110 69 115 95 150 175

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

15:33

59 96 106 110 69 115 95 150

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

34:16

106 110 69 115 95 150 175

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

49:25

59 96

Arrangør

Rolf Bye

Trondheim Kommune

Arrangør

Kjell Jomar Lyng

Trondheim Kommune

Klasse: H 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

34:34

+0:00

11:55

2.

Knut Skjesol

Statkraft

39:16

+4:42

13:32

3.

Leif Engen

SIT

40:53

+6:19

14:05

4.

Martin Melhuus

Veritas

43:58

+9:24

15:09

5.

Leif Røhjell

Siemens

44:21

+9:47

15:17

6.

Robert Strøm

NGU

44:39

+10:05

15:23

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

44:48

+10:14

15:26

8.

Stig Arild Haugskott

Posten

44:56

+10:22

15:29

9.

Rolf Hellan

Eget

47:18

+12:44

16:18

10.

Magnus Landstad

NTNU

47:34

+13:00

16:24

11.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

53:48

+19:14

18:33

12.

Bjørn Norberg

Veritas

57:21

+22:47

19:46

13.

Edmund Olsen

NTNU

1:02:53

+28:19

21:41

14.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:31:33

+56:59

31:34

DSQ

Thor Meland

Statoil

3:49

61 63 65 95 150 175

DSQ

Bjørn Flor

Eget

44:15

65 95 150 175

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:02:45

65

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mørk

SINTEF

45:32

+0:00

15:42

DSQ

Maj Lisbet Rønning

Natura

57:10

60 61 63 65 95 150 175

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

31:07

+0:00

7:35

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

36:18

+5:11

8:51

3.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

36:27

+5:20

8:53

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

40:38

+9:31

9:54

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

47:31

+16:24

11:35

DSQ

Øyvind Stangenes

Siemens

59 96 106 110 69 115 95 150 175

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:10:05

106 110 69 115 95 150 175

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

38:08

+0:00

6:41

2.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

46:15

+8:07

8:06


Sist oppdatert:

10 oktober 2014, 21:27:59

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

127

Antall startet:

127