Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fossum Challenge 12. oktober 2014

Klasse: Herrer 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

55:14

+0:00

2.

Audun Weltzien

IL Tyrving

55:23

+0:09

3.

Ulf Brenna

Bækkelagets SK

1:02:02

+6:48

4.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:02:25

+7:11

5.

Sindre Sandven

Kongsberg OL

1:02:26

+7:12

6.

Einar Melsom

Fossum IF

1:02:30

+7:16

7.

Martin Borge Heir

Fossum IF

1:04:42

+9:28

8.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:05:59

+10:45

9.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

1:06:23

+11:09

10.

Claus Martinsen

Heming Orientering

1:08:20

+13:06

11.

Per Olaussen

Fredrikstad SK

1:08:25

+13:11

12.

Charles Halaas

Team Halaas-Aibel

1:08:36

+13:22

13.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

1:09:15

+14:01

14.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

1:11:19

+16:05

15.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:11:24

+16:10

16.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:11:28

+16:14

17.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:11:31

+16:17

18.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:11:41

+16:27

19.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

1:11:45

+16:31

20.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

1:16:52

+21:38

21.

Nils Hæstad

Fossum IF

1:19:00

+23:46

22.

Tord Erik Skyrud

Fossum IF

1:19:01

+23:47

23.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:23:18

+28:04

24.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

1:23:27

+28:13

25.

Atle Pedersen

1:26:19

+31:05

26.

Oskar Grevstad

Fossum IF

1:27:16

+32:02

27.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:27:24

+32:10

28.

Lars Peder Karset Hellerud

Tottenham

1:31:08

+35:54

29.

Ivar Refsland

IL Tyrving

1:31:19

+36:05

30.

Raul Lindström

Asker Skiklubb

1:31:25

+36:11

31.

Erik Bardsgaard

Multimania/Sk Rye

1:31:31

+36:17

32.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:31:37

+36:23

33.

Terje Melsom

Fossum IF

1:32:27

+37:13

34.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:33:04

+37:50

35.

Marius Andresen

HMK

1:33:29

+38:15

36.

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering

1:33:30

+38:16

37.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:33:32

+38:18

38.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:33:47

+38:33

39.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:35:28

+40:14

40.

Carl Valdemar Ebbesen

Tyrving IL

1:35:53

+40:39

41.

Sigurd Grevstad

Fossum IF

1:36:56

+41:42

42.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

1:37:52

+42:38

43.

Jesper Ugedal

Østmarka OK

1:38:12

+42:58

44.

Sigbjørn Windingstad

Møkkaløkka Seilforening

1:38:17

+43:03

45.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:53:32

+58:18

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Anders Vister

Raumar Orientering

DNS

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Torjus Bern Hansen

SK Rye

DNS

Bjørn Atle Jacobsen

Wicked Wednesday

DNS

Karsten Martinussen

Fossum IF

Klasse: Damer 10 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Mårtensson

Modum OL

1:06:09

+0:00

2.

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

1:08:27

+2:18

3.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

1:11:32

+5:23

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:11:49

+5:40

5.

Synnøve Bråten

Vegårshei IL

1:18:41

+12:32

6.

Siri Moholth

Kongsberg OL

1:19:38

+13:29

7.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

1:22:15

+16:06

8.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

1:22:38

+16:29

9.

Synne Strand

Asker Skiklubb

1:23:30

+17:21

10.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

1:27:45

+21:36

11.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

1:28:26

+22:17

12.

Pernille Katla

Fossum IF

1:28:30

+22:21

13.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:28:39

+22:30

14.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

1:28:44

+22:35

15.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:29:18

+23:09

16.

Kristine Wibstad

1:31:36

+25:27

17.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

1:31:39

+25:30

18.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

1:32:31

+26:22

19.

Ingvild C. Fleisje

Nittedal OL

1:37:00

+30:51

20.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

1:40:39

+34:30

21.

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

1:41:13

+35:04

22.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:42:29

+36:20

23.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

1:46:24

+40:15

24.

Birgit Korvald

Nydalens SK

1:47:09

+41:00

25.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens SK

1:47:24

+41:15

26.

Marit Nersten

Fossum IF

1:53:22

+47:13

27.

Zuzana Tousova

Radioklub Blansko

1:53:30

+47:21

28.

Aleidis Løken

Heming Orientering

1:54:24

+48:15

29.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

2:00:56

+54:47

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Gina Granstedt

Halden SK

DNS

Ragne Norrud

Fossum IF

DNS

Julie Elisabeth Åbyholm

Fossum IF

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Line Wegner Hodt

Fossum IF

Klasse: Herrer 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

43:22

+0:00

11

2.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

43:58

+0:36

11

3.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

44:04

+0:42

11

4.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

46:09

+2:47

11

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

46:21

+2:59

11

6.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

46:56

+3:34

11

7.

Jan Fredrik Helgaker

Fossum IF

47:20

+3:58

11

8.

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

47:28

+4:06

11

9.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

48:31

+5:09

11

10.

Axel Damgaard

OL Trollo

51:35

+8:13

11

11.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

52:40

+9:18

11

12.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

53:18

+9:56

11

13.

Per Øhlckers

IL Tyrving

53:43

+10:21

11

14.

Anders Halsenstad

Fossum IF

54:43

+11:21

11

15.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:00:06

+16:44

16.

Vidar Strand

Lierbygda OL

1:05:00

+21:38

82 85 88 101

17.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

1:09:32

+26:10

18.

Andreas Lerø

Fossum IF

1:19:35

+36:13

73 74 78 79 80

19.

Morten Lerø

Fossum IF

1:19:40

+36:18

82 85 88 101

DNS

Anders Halsenstad

DNS

Jon Fanavoll

Fossum IF

Klasse: Damer 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

46:16

+0:00

11

2.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

48:09

+1:53

11

3.

Elise Gisholt

Fossum IF

50:03

+3:47

11

4.

Eldri Holo

Fossum IF

52:53

+6:37

11

5.

Katrine Damgaard

Fossum IF

53:38

+7:22

11

6.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

53:49

+7:33

11

7.

Vilma Halstenstad Stovner

54:41

+8:25

11

8.

Christine Rynning Tønnesen

56:04

+9:48

9.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

1:01:16

+15:00

10.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

1:01:37

+15:21

11.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

1:01:38

+15:22

12.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:04:19

+18:03

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Nina Kolberg

IL Tyrving

Ubekreftet tid

Paula Berstad

Heming Orientering

Klasse: Gutter 2,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

17:04

+0:00

2.

Henrik Knudsen

Oppsal Orientering

23:12

+6:08

3.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

25:09

+8:05

4.

Karl Krane Frostrud

Fossum IF

25:18

+8:14

5.

Magnus Krane Frostrud

Fossum IF

32:50

+15:46

6.

Frikk Finsrud

Asker Skiklubb

35:34

+18:30

7.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

39:40

+22:36

DNS

Even Rennemo

Asker Skiklubb

Klasse: Jenter 2,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Berstad

Heming Orientering

29:16

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2014, 14:26:31

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

131

Antall startet:

114