Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 31 - O-festen 24. oktober 2014

Klasse: Festklasse damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Inger Røhjell

Byåsen IL

+0:00

.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

+0:00

.

Sissel Horghagen

Sør-Trøndelag O-Krets

+0:00

.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

.

Trine Barstad

HiST

+0:00

.

Siri Drogset

HiST

+0:00

.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Randi Irene Engen

SiT BIL

+0:00

.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

+0:00

.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

+0:00

.

Berit Grande

Sticos

+0:00

.

Sandrine Pic

Atmel

+0:00

.

Vigdis Heimly

NTNU BIL

+0:00

.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

+0:00

.

Reidun Fallan Smaavik

NAV i Sør-Trøndelag b.i.l.

+0:00

Klasse: Festklasse herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

+0:00

.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

+0:00

.

Robert Strøm

Wing OK

+0:00

.

Leif Røhjell

Byåsen IL

+0:00

.

Svein Hove

Byåsen IL

+0:00

.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

+0:00

.

Leidulv Vinje

Nidarøst, OK

+0:00

.

Tore Kiste

Nidarøst, OK

+0:00

.

Olve Mogstad

Statnett BIL

+0:00

.

Per Hveem

HiST

+0:00

.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

+0:00

.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

+0:00

.

Ståle Engda

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Tore Brurok

Eget

+0:00

.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

+0:00

.

Leif Engen

SiT BIL

+0:00

.

Torleif Stephansen

Evry

+0:00

.

Torgeir Iversen

Evry

+0:00

.

Pål Skyberg

Evry

+0:00

.

Henry Sundsetvik

OTEK

+0:00

.

Olav Kvittem

Uninett

+0:00

.

Anthony Bossard

Atmel

+0:00

.

Jerome Soulard

Atmel

+0:00

.

Steinar Aasvang

Siemens

+0:00

.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

+0:00

.

øystein Nytrø

NTNU BIL

+0:00

.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

+0:00

.

Tom Bugge

Det norske

+0:00

.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

+0:00

.

Ole Lutro

NGU Bil

+0:00

.

Thor Meland

Statoil BIL

+0:00

Klasse: Festklasse ledsager dame

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Åse Vinje

Nidarøst, OK

+0:00

.

Aud Brurok

Eget

+0:00

.

Åse Lynum

Evry

+0:00

.

Vigdis Flatberg

NTNU BIL

+0:00

.

Torid Aflekt

NTNU BIL

+0:00

.

Brita Sørland

Statoil BIL

+0:00

Klasse: Festklasse ledsager herre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oddbjørn Svarlien

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 oktober 2014, 10:33:52

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54