Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2015 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 1 9. april 2015

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

8:27

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

9:27

+1:00

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

11:03

+2:36

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

11:11

+2:44

5.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

11:57

+3:30

6.

Nora Halvorsen

Freidig

12:36

+4:09

7.

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

14:41

+6:14

8.

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

15:52

+7:25

DSQ

Juni Pape Skjærvold

Freidig

12:35

150

DNS

Ella Sandstad

Freidig

DNS

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nissen

Freidig

7:09

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

7:59

+0:50

3.

Silje Skaufel Simensen

Freidig

8:09

+1:00

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

8:13

+1:04

5.

Johanne Stefanussen Flo

Wing OK

9:39

+2:30

6.

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:26

+3:17

7.

Anna Aurora Nolte

Freidig

11:16

+4:07

8.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

11:17

+4:08

9.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

14:37

+7:28

10.

Tuva Grøtte

Wing OK

19:24

+12:15

DNS

Ella Fiskum Ness

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

23:32

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

30:57

+7:25

3.

Maren Viken

Byåsen IL

33:41

+10:09

4.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

40:21

+16:49

5.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

59:59

+36:27

DSQ

Tale Tannvik Skei

Freidig

28:45

34

DSQ

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:02:05

40 71 72 73 33 88 111 32 74 129 33 112 3...

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:12

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

22:34

+1:22

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

22:51

+1:39

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

24:32

+3:20

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

25:23

+4:11

6.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

25:47

+4:35

7.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

28:39

+7:27

8.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

29:15

+8:03

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

29:16

+8:04

10.

Anna Renolen

Wing OK

29:45

+8:33

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

30:35

+9:23

12.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

36:20

+15:08

13.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

37:30

+16:18

DSQ

Maria Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Vera Melkild

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:54

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

20:06

+0:12

3.

Malin Sandstad

Freidig

20:12

+0:18

4.

Frida Sæther

Freidig

20:54

+1:00

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:20

+1:26

6.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

21:49

+1:55

7.

Ingvild Utengen

Byåsen IL

21:52

+1:58

8.

Oda Q Fossum

Freidig

23:15

+3:21

9.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

23:35

+3:41

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

25:01

+5:07

11.

Line Sølberg

OL Trollelg

25:08

+5:14

12.

Pernille Opheim

Freidig

25:44

+5:50

13.

Heidi Jensen

NTNUI

26:23

+6:29

14.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

26:43

+6:49

15.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:47

+6:53

16.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

27:23

+7:29

17.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

33:01

+13:07

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

18:53

+0:00

2.

Guro Torpe

Frol IL

20:19

+1:26

3.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

22:04

+3:11

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

22:47

+3:54

5.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

22:48

+3:55

6.

Kari Svingheim

Frol IL

22:57

+4:04

7.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

23:00

+4:07

8.

Marte Reenaas

Wing OK

23:04

+4:11

9.

Jenny Persson

Byåsen IL

23:40

+4:47

10.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

23:44

+4:51

11.

Melanie Simpson

Wing OK

23:45

+4:52

12.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

23:56

+5:03

13.

Solveig Vassenden

Frol IL

25:00

+6:07

14.

Randi Mohus

Wing OK

25:50

+6:57

15.

Anne berit Engebakken

Vingelen IL

25:54

+7:01

16.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

25:56

+7:03

17.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

26:28

+7:35

18.

Elise Taylor Spets

Frol IL

26:33

+7:40

19.

Mari Brenne Dreier

Frol IL

26:43

+7:50

20.

Aurora Fossøy

NTNUI

27:07

+8:14

21.

Ingunn Skaufel

Freidig

27:42

+8:49

22.

Mette Resell Nolte

Freidig

28:14

+9:21

23.

Bjørg Granly

NTNUI

29:02

+10:09

24.

Anette Kleppestø

NTNUI

29:49

+10:56

25.

Mari Pukstad

Nidarøst OK

31:19

+12:26

26.

Karine Foss

NTNUI

32:03

+13:10

DSQ

Laura Ramstein

NTNUI

DNS

Marianne Løvås

Nidarøst OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:48

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

23:10

+1:22

3.

Randi Lillealtern

Freidig

24:30

+2:42

4.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

25:15

+3:27

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

26:08

+4:20

6.

Heidi Torvik

Wing OK

27:12

+5:24

7.

Liv Tennes

Wing OK

27:51

+6:03

8.

Tone Almås

IL Leik

27:57

+6:09

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

28:20

+6:32

10.

Kjersti Tannvik

Freidig

29:22

+7:34

11.

Kristin Sølberg

IL Leik

32:04

+10:16

12.

Mari Hoff

Byåsen IL

32:18

+10:30

13.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

35:03

+13:15

14.

Ingunn Morset

Wing OK

35:24

+13:36

15.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

39:18

+17:30

16.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

42:08

+20:20

17.

Hanne Kongsvik

Wing OK

43:03

+21:15

18.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:20:33

+58:45

DSQ

Kari Solem Aune

Byåsen IL

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

24:10

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

26:59

+2:49

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

28:07

+3:57

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

30:36

+6:26

5.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

33:47

+9:37

6.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

36:42

+12:32

7.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

36:59

+12:49

DSQ

Hanne Svegård

Byåsen IL

DNS

Guri Bjørndal

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

57:01

+0:00

DSQ

Ruth Schmid

OL Trollelg

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

42:32

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina mo berge

Freidig

30:10

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

45:14

+15:04

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

9:09

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

9:22

+0:13

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

9:48

+0:39

4.

Andreas Bruun Rui

Freidig

10:43

+1:34

5.

Lars Endreseth Baasland

Freidig

10:49

+1:40

6.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:54

+2:45

7.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

14:28

+5:19

8.

Julian Grøtte

Wing OK

32:25

+23:16

DNS

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

7:18

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

8:05

+0:47

3.

Emil Grønli

Freidig

8:17

+0:59

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

8:30

+1:12

5.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

9:37

+2:19

6.

William Walseth

Malvik IL

10:13

+2:55

7.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

10:44

+3:26

8.

Sverre Hellevik

Freidig

12:23

+5:05

9.

Emil Leroyer

Freidig

16:03

+8:45

10.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:43

+10:25

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:23

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:03

+1:40

3.

Lars Sandstad

Freidig

20:17

+1:54

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:53

+2:30

5.

Jonas Grønli

Freidig

22:21

+3:58

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

23:50

+5:27

7.

Jonas Vindal

Wing OK

23:57

+5:34

8.

Matias Nissen

Freidig

24:53

+6:30

9.

Håkon Holstad

Freidig

26:44

+8:21

10.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

27:34

+9:11

11.

Tormod Kristian Geving

Freidig

28:29

+10:06

12.

Einar Eide

Byåsen IL

29:22

+10:59

13.

Erik Hagen Berg

Wing OK

32:06

+13:43

14.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

32:48

+14:25

15.

Gabriel Callanan

Wing OK

33:16

+14:53

16.

Joakim Hammari Sveen

Wing OK

33:19

+14:56

17.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

35:43

+17:20

18.

Trygve Annar Næss

Wing OK

40:06

+21:43

19.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

55:34

+37:11

20.

Jostein Rø

Freidig

55:36

+37:13

DSQ

Mikkel Holt

Freidig

25:20

33

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

33:22

88 111 32 74 129 33

DNS

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

18:39

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

18:43

+0:04

3.

Mathias Hermstad

Freidig

19:08

+0:29

4.

Mats Eidsmo

Freidig

20:21

+1:42

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

20:38

+1:59

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:50

+4:11

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

23:48

+5:09

8.

Hallvard Dahle

Wing OK

26:23

+7:44

9.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

26:34

+7:55

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

26:37

+7:58

11.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

29:16

+10:37

12.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

31:07

+12:28

DSQ

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

40:15

72

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

17:17

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:32

+0:15

3.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

17:40

+0:23

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:48

+0:31

5.

Kjetil Mølnvik

Freidig

18:34

+1:17

6.

Arvid Lyngstad

Wing OK

19:16

+1:59

7.

Jonas Unsgård

IL Leik

20:04

+2:47

8.

Adrian Opheim

Freidig

20:07

+2:50

9.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

20:19

+3:02

10.

Andreas Alvem

NTNUI

21:14

+3:57

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

22:36

+5:19

12.

Ola Keiserås

IL Leik

22:45

+5:28

13.

Martin Løvås

Nidarøst OK

32:23

+15:06

DSQ

Johannes K. Midtbø

Wing OK

DSQ

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

DNS

Asbjørn Midtbø

Wing OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

15:31

+0:00

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

15:44

+0:13

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:55

+0:24

4.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

15:57

+0:26

5.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:28

+0:57

6.

Sindre Johannessen

Freidig

16:29

+0:58

6.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:29

+0:58

8.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

16:40

+1:09

9.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:51

+1:20

10.

Jørgen Fiskum

Frol IL

16:57

+1:26

11.

Mattis Holt

Freidig

17:02

+1:31

12.

Tore Bjørseth Berdal

Krokstadøra IL

17:08

+1:37

12.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

17:08

+1:37

14.

Bård Nonstad

OL Trollelg

17:15

+1:44

15.

Øystein Haug

Frol IL

17:27

+1:56

16.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:34

+2:03

17.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:01

+2:30

18.

Olav Vestøl

NTNUI

18:25

+2:54

19.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

18:33

+3:02

20.

Adrian Opheim

NTNUI

18:50

+3:19

21.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

18:56

+3:25

22.

Sondre Bø Kongsgård

NTNUI

19:01

+3:30

23.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

19:13

+3:42

23.

Adam Kazda

NTNUI

19:13

+3:42

25.

Lars Owren

Freidig

19:16

+3:45

26.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:21

+3:50

27.

Gustav Fiskum

NTNUI

19:23

+3:52

28.

Åsmund Skomedal

NTNUI

20:03

+4:32

29.

Markus Glad

NTNUI

20:15

+4:44

30.

Eirik Marthinsen

NTNUI

20:31

+5:00

31.

Mattis Myhre

Frol IL

20:38

+5:07

31.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

20:38

+5:07

33.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:47

+5:16

34.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:01

+5:30

35.

Morten Rikstaddal

IL Leik

21:02

+5:31

36.

Anders Estenstad

IL Leik

21:16

+5:45

37.

Fredrik Widerøe

NTNUI

21:48

+6:17

38.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

22:13

+6:42

39.

Alex Pedersen

OL Trollelg

23:03

+7:32

40.

Jørgen Langeland

NTNUI

23:04

+7:33

41.

Espen Stornes

NTNUI

23:12

+7:41

41.

Tore Eirik Havnen Johansen

NTNUI

23:12

+7:41

43.

Helmer Volden

Wing OK

23:21

+7:50

44.

Øivind Aunøien

OK Fjell

23:37

+8:06

45.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

28:41

+13:10

46.

Bjarte Haugen

Frol IL

32:32

+17:01

129 33

47.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

38:11

+22:40

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

16:04

73

DSQ

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

16:53

DSQ

Christian Hohl

Wing OK

17:17

DSQ

Mats Nordbrøden

Järla Orientering

18:10

111

DSQ

Bjørn Lundanes

NTNUI

DNS

Tommy Schmid

OL Trollelg

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

17:07

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

17:41

+0:34

3.

Pål Kittilsen

Freidig

17:52

+0:45

4.

Bjørnar Lynum

Freidig

18:57

+1:50

5.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

20:00

+2:53

6.

Andreas Sylte

Freidig

20:08

+3:01

7.

Brage Keiserås

IL Leik

20:31

+3:24

8.

Torgeir Aune

Byåsen IL

20:46

+3:39

9.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:58

+3:51

10.

Vegard Hansen

OL Trollelg

21:11

+4:04

11.

Jan Hage

IL Leik

22:17

+5:10

12.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

22:20

+5:13

13.

Trond Sletner

Byåsen IL

22:53

+5:46

14.

Harald Storrønning

Byåsen IL

22:59

+5:52

15.

Roy Seland

Wing OK

23:14

+6:07

16.

Rune Stræte

Wing OK

23:23

+6:16

17.

Egil Hustvedt

Wing OK

23:24

+6:17

18.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

23:33

+6:26

19.

Jørgen Longva

Byåsen IL

23:37

+6:30

20.

Agnar Renolen

Wing OK

25:05

+7:58

21.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

25:10

+8:03

22.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

25:14

+8:07

23.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:21

+8:14

24.

Jon Vindal

Wing OK

25:29

+8:22

25.

Jon Holstad

Freidig

25:34

+8:27

26.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

27:25

+10:18

27.

Arild Heggeset

Freidig

27:41

+10:34

28.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

27:43

+10:36

29.

Erik Foss

IL Leik

28:18

+11:11

30.

Eivind Lona

Wing OK

33:21

+16:14

31.

Marius Walseth

Malvik IL

34:07

+17:00

DSQ

Harald Førdedal

Wing OK

25:00

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

25:04

31 34 35 36 39 40 71 72 73 33 88 111 3...

DNS

Vegard Grønli

Freidig

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

DNS

Olle Malmring

Freidig

DNS

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

18:42

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:57

+2:15

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:45

+4:03

4.

Terje Midtbø

Wing OK

23:15

+4:33

5.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

24:16

+5:34

6.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

24:19

+5:37

7.

Dag Erik Helland

Wing OK

24:23

+5:41

8.

Svein Olav Åmot

IL Leik

24:45

+6:03

9.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:22

+6:40

10.

Ragnar Ness

Freidig

25:31

+6:49

11.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

25:46

+7:04

12.

Tor Lunde

Malvik IL

26:50

+8:08

13.

Geir Willumsen

Freidig

34:40

+15:58

DSQ

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:38

88 111 32 74 129 33

DSQ

Lasse Natvig

Byåsen IL

26:35

31 34 74 129

DNS

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

28:11

+0:00

2.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

29:07

+0:56

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

29:15

+1:04

4.

Helge Rustad

SPK Freidig

30:27

+2:16

5.

Rune M Holt

Freidig

31:27

+3:16

6.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

40:24

+12:13

DSQ

Terje Skjeggedal

NTNUI

22:21

88 111 32 74 129 33

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

26:14

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

26:49

+0:35

3.

Knut Lillealtern

Freidig

27:37

+1:23

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

29:11

+2:57

5.

Rolf Karset

Steinkjer OK

31:06

+4:52

6.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

31:47

+5:33

7.

Anders Waage

Freidig

31:56

+5:42

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

32:56

+6:42

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

33:29

+7:15

10.

Egil Repvik

OL Trollelg

34:45

+8:31

11.

Harald Lauglo

OL Trollelg

45:36

+19:22

DSQ

Tore Angell-Petersen

Freidig

28:33

32

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

30:27

+0:00

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

31:09

+0:42

3.

Robert Strøm

Wing OK

32:49

+2:22

4.

Leif Engen

Nidarøst OK

34:46

+4:19

5.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

35:55

+5:28

6.

Knut Skjesol

Wing OK

38:53

+8:26

DSQ

Leif Røhjell

Byåsen IL

33:27

111 33

DSQ

Magnus Landstad

Freidig

37:41

88 111 32 74 129 33

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

DNS

Tore Brurok

Nidarøst OK

DNS

Tore Kiste

Nidarøst OK

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

31:42

+0:00

2.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

38:23

+6:41

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

38:49

+7:07

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

41:00

+9:18

5.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

45:01

+13:19

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

39:53

+0:00

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

40:29

+0:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2015, 16:06:04

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

343

Antall startet:

320