Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14 Haraløkka 6. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

29:23

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

FUGRO

32:25

+3:02

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Johanne Moen

Forra

23:14

+0:00

2.

Trine Tengbom

Oppsal IF

26:52

+3:38

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

28:16

+5:02

4.

Susannah Malm

STATNETT

30:20

+7:06

5.

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

35:27

+12:13

6.

Merethe Moe

Lillomarka O-lag

37:58

+14:44

7.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

40:51

+17:37

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

34:45

+0:00

2.

Sonja Bjaaland

ELLE BIL

39:28

+4:43

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

21:10

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

23:07

+1:57

3.

Elle Melbye

Elle BIL

24:08

+2:58

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

26:46

+5:36

5.

Nora Ursin

Bærum Kommune

27:55

+6:45

6.

Atie D Saugerud

VERITAS

32:31

+11:21

7.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

34:19

+13:09

8.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

37:36

+16:26

9.

Unni Sandbekk

NORDEA

39:22

+18:12

10.

Liv Simonsen

NIPRO

41:29

+20:19

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

25:09

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

25:48

+0:39

3.

Jorunn Solheim

TELENOR

29:56

+4:47

4.

Lilla Madsen

FBI

35:03

+9:54

5.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

36:10

+11:01

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

36:44

+11:35

7.

Astri Rogstad

GE Healthcare

44:36

+19:27

8.

Ellen Grande

NLH

53:34

+28:25

9.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

54:05

+28:56

10.

Inger Lise Bjordal

RIKSHOSPITALET

56:05

+30:56

11.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

59:34

+34:25

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

39:28

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

NORAD

29:19

+0:00

2.

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

30:37

+1:18

3.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

31:34

+2:15

4.

Andreas Medalen

Eniro Norge AS

31:43

+2:24

5.

Thomas Nipen

GVOC

32:02

+2:43

6.

Daniel Rees

TNS Gallup

33:40

+4:21

7.

Atgeir Takle

GLT

37:53

+8:34

8.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

58:27

+29:08

DSQ

Kristan Bosnes

OSI

53:09

87

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

27:52

+0:00

2.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

27:58

+0:06

3.

Knut Erling Øen

NORDEA

28:11

+0:19

4.

Gløer Winswold

VegdirektorATET

28:28

+0:36

5.

Eskil Dahlen

Telenor

29:13

+1:21

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

29:14

+1:22

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

30:07

+2:15

8.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

30:17

+2:25

9.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

31:00

+3:08

10.

Arne M. Torgersen

NVE

31:40

+3:48

11.

Lars Grande

FBI

31:58

+4:06

12.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

32:59

+5:07

13.

Tor Ringstad

Tandberg

33:08

+5:16

14.

Gunnar Rustad

FFI

34:32

+6:40

15.

Hallvard Koren

OK Moss

35:07

+7:15

16.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

40:07

+12:15

17.

Rune Bjørvik

Cempers Christiania

41:55

+14:03

18.

Eskil Åsmul

Software Innovation

47:13

+19:21

19.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

50:06

+22:14

20.

Sven Ringstad

Siemens

53:09

+25:17

21.

Frode Lillevold

FFI

53:19

+25:27

DSQ

Jon Sletvold

Thales

33:48

92

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

40:55

91

DSQ

Stein Mella

Veritas

41:25

87

Arrang

Thor Mella

SKD BIL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

Nydalens Skiklub

21:27

+0:00

2.

Knut Helland

Bærum kommune

21:46

+0:19

3.

Terje Næss

Terramar

25:37

+4:10

4.

Roar Sigurdsen

RINGNES

26:36

+5:09

5.

Bjørn Solhjem

Amesto

27:43

+6:16

6.

Trond Westgaard

REC

29:53

+8:26

7.

JAN ERIK MOE

Nih

31:17

+9:50

8.

Øyvind Grandum

FFI

32:27

+11:00

9.

Geir Hanesand

Thales

35:05

+13:38

10.

Bernt Iversen

Veidirektoratet

43:36

+22:09

DSQ

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

15:06

93 88 90 95

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

25:10

85

DSQ

Per Morten Lefdal

Heming

26:26

91

DSQ

Lars Granum

LEGEMIDDELVERKET

27:31

93 88 90 95

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

25:04

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

25:23

+0:19

3.

Øystein Kildahl

AHS

26:15

+1:11

4.

Tore Sannes

Geocap

26:20

+1:16

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

29:10

+4:06

6.

Tormod Øvergaard

INTERO

30:10

+5:06

7.

Bjørn Carlsson

BAC

31:06

+6:02

8.

Tore Ringerike

DNB

31:45

+6:41

9.

Tormod Kværna

Norsar

33:14

+8:10

10.

Tom Arild Blix

FFI

55:06

+30:02

11.

Kjell Liset

Thales

1:04:05

+39:01

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

40:48

85

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

18:53

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

19:59

+1:06

3.

Olav Nipen

Statoil Hydro

22:28

+3:35

4.

Kjell Hobøl

AFK

23:23

+4:30

5.

Reidar Kierulf

RKP

26:09

+7:16

6.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

28:01

+9:08

7.

Bjørn Arne Tronier

RPI

38:18

+19:25

8.

Bent Vale

NORGES BANK

51:10

+32:17

9.

Tron Danielsen

NILU

1:38:55

+1:20:02

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

22:50

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

23:00

+0:10

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

23:21

+0:31

4.

Trond Wettergreen

ANDVORD

24:04

+1:14

5.

Bjørn Spjelkavik

FBI

28:19

+5:29

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

28:39

+5:49

7.

Sigfred Fagervik

Thales

29:20

+6:30

8.

Arne Holmgren

OPIL

30:24

+7:34

9.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

31:37

+8:47

10.

Kaare Solhjell

PRIVAT

32:47

+9:57

11.

Svein Eriksen

KS

34:43

+11:53

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

41:09

+18:19

13.

Per Nikolaisen

MØLLER BIL

42:22

+19:32

14.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

46:48

+23:58

15.

Per Haugen

NEDERMAN

49:39

+26:49

16.

Torstein Østen

MAESTRO

56:48

+33:58

17.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:44:30

+1:21:40

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

21:10

+0:00

2.

Per Erik Sørensen

NORDEA

23:01

+1:51

3.

Sverre Farstadvoll

PETEC

23:35

+2:25

4.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

24:02

+2:52

5.

Hans Petter Jensen

Privat

24:28

+3:18

6.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

25:27

+4:17

7.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

26:30

+5:20

8.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

26:32

+5:22

9.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

27:24

+6:14

10.

Tom Ibsen

UBIL

27:43

+6:33

11.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

29:45

+8:35

12.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

31:44

+10:34

13.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

32:33

+11:23

14.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

34:21

+13:11

15.

Harald Rygg

KONGSBERG

35:07

+13:57

16.

Oddvar Mella

PRIVAT

42:20

+21:10

17.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

43:42

+22:32

Arrang

Tor Sandby

SKATTEDIR

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

NORDEA

23:56

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

25:04

+1:08

3.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

25:35

+1:39

4.

Sigurd Melsom

Kjelsås

25:58

+2:02

5.

Trond Varang

BM NORGROS

27:47

+3:51

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

29:08

+5:12

7.

Arne Jordal

SAS

29:10

+5:14

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

29:36

+5:40

9.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

31:49

+7:53

10.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

33:13

+9:17

11.

Tor Henriksen

HIO

34:34

+10:38

12.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

45:20

+21:24

DSQ

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

46:13

92

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

18:52

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

24:30

+5:38

3.

Ole Sannes

PRIVAT

26:38

+7:46

4.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

29:04

+10:12

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

30:01

+11:09

6.

Helge Monsrud

PRIVAT

30:03

+11:11

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

30:22

+11:30

8.

Magne Grande

FBI

32:22

+13:30

9.

Per Gjermo

Asker SK

35:10

+16:18

10.

Svein Kildal

TELENOR

41:44

+22:52

11.

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

52:57

+34:05

Arrang

Aage Mella

SKATTEDIREKTORATET

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

43:25

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

52:14

+8:49

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Mo Østgren

AkerSolutions

29:47

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

31:00

+1:13

3.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

33:16

+3:29

4.

Jørn Limi

OPPSAL IF

36:00

+6:13

5.

Louise Oram

Vancover

36:02

+6:15

6.

Trond Brevik

Fossum IF

36:56

+7:09

7.

Birgit Korvald

Nydalen

42:14

+12:27

8.

Hallvard Bjørgum

DNV

43:17

+13:30

9.

Alain Ferber

FBI

44:31

+14:44

10.

Heidi Mogstad

OSI

46:25

+16:38

11.

Petter Taugbøl

FBI

52:15

+22:28

12.

Knut Hangeraas

GEOFORM

59:02

+29:15

13.

Sigurd Haugerud

Geoform

1:14:58

+45:11

DSQ

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

43:07

92 96 97 94

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets Spkl.

24:16

+0:00

2.

Halvard Kværna

Østmarka OK

30:57

+6:41

3.

Toril Eine

Fossum IF

38:15

+13:59

4.

Roar Bjordal

STATSBYGG

40:16

+16:00

5.

Ina Loennechen

Oppsal IF

42:29

+18:13

6.

Trygve Berge

Bærum Skiklub

43:36

+19:20

7.

Erik Sandnes

Thales

44:04

+19:48

8.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

45:04

+20:48

9.

Line Monsbakken

Statnett

48:50

+24:34

10.

Endre Wigaard

Oppsal IF

49:04

+24:48

11.

Snorre Veggan

COWI

49:05

+24:49

12.

Kaia Solland

Statnett

55:20

+31:04

13.

Tor Kaurin

Måren OK

56:11

+31:55

14.

Inger Halck

Måren OK

59:07

+34:51

15.

Frank Tenfjord

Thales

1:12:17

+48:01

DSQ

Eivind Spiten

ORKH

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

19:14

+0:00

2.

Una Bratlie

Oppsal IF

25:36

+6:22

3.

Astrid Hult

Oppsal IF

26:29

+7:15

4.

Stephan Brown

NRK

28:38

+9:24

5.

Trond Ramberg

NRK

35:03

+15:49

6.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

36:05

+16:51

DSQ

Anders Emilsson

Oppsal IF

18:52

96 85

DSQ

Agnete Anisdal

Oppsal IF

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Larssen

Statnett BIL

29:04

+0:00

2.

Margrethe Barstad

Privat

29:29

+0:25

3.

Gry HELLA

Østmarka OK

30:20

+1:16

4.

Are Wigaard

Oppsal IF

36:38

+7:34

5.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

40:55

+11:51

6.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

46:04

+17:00

7.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

53:36

+24:32

8.

Tor Simonsen

NIPRO

1:05:23

+36:19

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Piotr Gussmann

Veritas

23:31

+0:00

2.

Fredrik Tveter

Kolbotn & Skimt OL

25:25

+1:54

3.

Stian Eilertsen

Kjelsås

37:55

+14:24

4.

Tobias Eilertsen

Kjelsås

38:48

+15:17

5.

Olav Torgersen

Bækkelagets Spkl.

48:29

+24:58

6.

William Skaug

Oppsal IF

49:13

+25:42

7.

David Bleic

Kolbotn & Skimt OL

49:22

+25:51

8.

Jan Erik Haug

FFI

59:56

+36:25


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

218

Antall startet:

218