Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2015 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 2 16. april 2015

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

18:19

Ella Sandstad

Freidig

19:28

Tora Kittilsen

Freidig

19:15

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:42

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

25:27

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

21:38

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

9:51

Ane Malene Kolstad

Freidig

13:55

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:34

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

24:22

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

27:52

+3:30

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

29:08

+4:46

4.

Maren Viken

Byåsen IL

32:51

+8:29

5.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

41:55

+17:33

6.

Emilie Mikkelsen

Freidig

43:53

+19:31

137

7.

Hanne Rogstad

Nidarøst OK

43:54

+19:32

8.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:00:58

+36:36

DSQ

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

1:01:52

133 134 135 132

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:54

+0:00

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

26:05

+4:11

3.

Vera Melkild

Freidig

26:14

+4:20

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

26:36

+4:42

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

27:29

+5:35

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

28:11

+6:17

7.

Martine Klock Fleten

Wing OK

32:49

+10:55

8.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

34:38

+12:44

9.

Anna Renolen

Wing OK

35:25

+13:31

10.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

38:32

+16:38

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

19:44

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

21:18

+1:34

3.

Ingvild Utengen

Byåsen IL

21:26

+1:42

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

21:32

+1:48

5.

Frida Sæther

Freidig

22:02

+2:18

6.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

22:45

+3:01

7.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

23:19

+3:35

8.

Malin Sandstad

Freidig

23:23

+3:39

9.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

23:35

+3:51

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

25:36

+5:52

11.

Line Sølberg

OL Trollelg

26:06

+6:22

12.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

27:07

+7:23

13.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

28:04

+8:20

14.

Heidi Jensen

NTNUI

28:34

+8:50

15.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

35:20

+15:36

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Torpe

Frol IL

21:48

+0:00

2.

Lisbeth Voll

NTNUI

22:29

+0:41

3.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

23:01

+1:13

4.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

23:58

+2:10

5.

Aurora Fossøy

NTNUI

24:01

+2:13

6.

Sara Profors

Frol IL

24:07

+2:19

7.

Melanie Simpson

Wing OK

24:08

+2:20

8.

Kari Svingheim

Frol IL

24:26

+2:38

9.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

24:40

+2:52

10.

Astrid Lunde Nilssen

Malvik IL

24:43

+2:55

11.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

24:44

+2:56

12.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

24:52

+3:04

13.

Elise Taylor Spets

Frol IL

25:04

+3:16

14.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

25:38

+3:50

15.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

25:39

+3:51

16.

Mari Brenne Dreier

Frol IL

26:34

+4:46

17.

Solveig Vassenden

Frol IL

26:49

+5:01

18.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

27:04

+5:16

19.

Katharina Rogstad

NTNUI

28:51

+7:03

20.

Anne berit Engebakken

Vingelen IL

29:14

+7:26

21.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

29:42

+7:54

22.

Mette Resell Nolte

Freidig

29:50

+8:02

23.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

30:08

+8:20

24.

Mari Pukstad

Nidarøst OK

33:35

+11:47

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

23:22

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

24:10

+0:48

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

24:44

+1:22

4.

Torunn Spets Storhov

Freidig

24:59

+1:37

5.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

25:02

+1:40

6.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

25:35

+2:13

7.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

26:48

+3:26

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

27:01

+3:39

9.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

27:29

+4:07

10.

Sigrid Melkild

Freidig

27:42

+4:20

11.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

28:13

+4:51

12.

Tone Almås

IL Leik

28:30

+5:08

13.

Liv Tennes

Wing OK

29:16

+5:54

14.

Kjersti Tannvik

Freidig

30:24

+7:02

15.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:30

+7:08

16.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

34:39

+11:17

17.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

36:42

+13:20

18.

Kristin Sølberg

IL Leik

36:46

+13:24

19.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

38:03

+14:41

20.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

40:33

+17:11

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

28:14

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

31:07

+2:53

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

32:46

+4:32

4.

Hanne Svegård

Byåsen IL

33:06

+4:52

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

38:04

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

39:07

+1:03

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

46:11

+8:07

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

42:42

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

30:42

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

46:56

+16:14

DSQ

Torid Kvaal

Freidig, SPK

32:18

144

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tristan Halvorsen

Freidig

13:26

Alf Petter Lynum

Freidig

15:44

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:43

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

19:34

Andreas Bruun Rui

Freidig

14:36

Lars Endreseth Baasland

Freidig

15:50

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

26:04

Martin Moseid Ulven

Freidig SK

13:42

DNS

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Andreas Lona

Wing OK

12:37

William P Walseth

Malvik IL

14:10

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

16:11

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

14:42

Vemund Mølnvik

SPK Freidig

15:20

DSQ

Håkon Høyem Olsen

Freidig

12:25

147

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:35

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

21:17

+1:42

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:42

+2:07

4.

Jonas Grønli

Freidig

23:06

+3:31

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

23:52

+4:17

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:31

+5:56

7.

Jonas Vindal

Wing OK

26:47

+7:12

8.

Mikkel Holt

Freidig

27:15

+7:40

9.

Einar Eide

Byåsen IL

29:00

+9:25

10.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

29:54

+10:19

11.

Erik Hagen Berg

Wing OK

30:22

+10:47

12.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

30:28

+10:53

13.

Håkon Holstad

Freidig

30:55

+11:20

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

32:07

+12:32

15.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

33:17

+13:42

16.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

33:23

+13:48

17.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

34:12

+14:37

18.

Nikolai Renolen

Wing OK

36:04

+16:29

19.

Jostein Rø

Freidig

38:13

+18:38

20.

Trygve Annar Næss

Wing OK

39:22

+19:47

21.

Jens Husby

Malvik IL

42:49

+23:14

22.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

48:20

+28:45

DSQ

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

29:21

136

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Frol IL

18:17

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

19:36

+1:19

3.

Mathias Vindal

Freidig

19:40

+1:23

4.

Jørgen Rannem Halse

Steinkjer OK

19:59

+1:42

5.

Mathias Hermstad

Freidig

20:28

+2:11

6.

Mats Eidsmo

Freidig

21:53

+3:36

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

23:17

+5:00

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

24:34

+6:17

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

25:51

+7:34

10.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

27:51

+9:34

11.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

27:59

+9:42

12.

Martin Selmer

Freidig

28:14

+9:57

13.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

28:48

+10:31

14.

Hallvard Dahle

Wing OK

32:36

+14:19

15.

Ulrik Vasseljen Lundbo

Wing OK

39:11

+20:54

16.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

39:19

+21:02

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

17:42

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

18:07

+0:25

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

18:46

+1:04

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

18:59

+1:17

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

19:38

+1:56

6.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

20:02

+2:20

7.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

20:49

+3:07

8.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:07

+3:25

9.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

21:35

+3:53

10.

Andreas Alvem

NTNUI

21:45

+4:03

11.

Adrian Opheim

Freidig

21:51

+4:09

12.

Birk Gravdahl

Wing OK

22:22

+4:40

13.

Ola Keiserås

IL Leik

22:32

+4:50

14.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

23:54

+6:12

15.

Martin Løvås

Nidarøst OK

38:34

+20:52

DSQ

Håvard Eidsmo

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

16:27

+0:00

2.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:38

+0:11

3.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

16:42

+0:15

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

16:45

+0:18

5.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:50

+0:23

6.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

17:23

+0:56

7.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

17:26

+0:59

8.

Mattis Holt

Freidig

17:34

+1:07

9.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

18:02

+1:35

10.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

18:18

+1:51

11.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

18:35

+2:08

12.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

18:42

+2:15

12.

Gustav Fiskum

NTNUI

18:42

+2:15

14.

Øystein Haug

Frol IL

18:45

+2:18

15.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:50

+2:23

16.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

19:11

+2:44

17.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

19:24

+2:57

18.

Lars Owren

Freidig

19:26

+2:59

19.

Olav Vestøl

NTNUI

19:39

+3:12

20.

Niklas Profors

NTNUI

19:48

+3:21

21.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:19

+3:52

22.

Anders Estenstad

IL Leik

20:47

+4:20

23.

Mattis Myhre

Frol IL

20:48

+4:21

24.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

21:02

+4:35

25.

Eirik Marthinsen

NTNUI

21:11

+4:44

26.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

21:13

+4:46

27.

Morten Rikstaddal

IL Leik

21:19

+4:52

28.

Frederik Seeger

NTNUI

21:42

+5:15

29.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

21:52

+5:25

30.

Trygve Olsen

NTNUI

22:01

+5:34

31.

Einar Hjortås

NTNUI

22:37

+6:10

32.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:21

+6:54

33.

Kristoffer Nesland

NTNUI

23:24

+6:57

34.

Erik Hegbom

23:56

+7:29

35.

Jørgen Langeland

NTNUI

24:17

+7:50

36.

Marius Birkeland Mo

NTNUI

25:10

+8:43

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

18:37

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:15

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

19:27

+1:12

3.

Andreas Sylte

Freidig

19:53

+1:38

4.

Brage Keiserås

IL Leik

20:19

+2:04

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

21:04

+2:49

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

21:23

+3:08

7.

Arild H Clausen

Freidig

22:07

+3:52

8.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

22:11

+3:56

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

22:51

+4:36

10.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

23:12

+4:57

11.

Vegard Hansen

OL Trollelg

23:14

+4:59

12.

Jan Hage

IL Leik

23:17

+5:02

13.

Agnar Renolen

Wing OK

23:18

+5:03

14.

Egil Hustvedt

Wing OK

24:11

+5:56

15.

Jørgen Longva

Byåsen IL

24:18

+6:03

16.

Rune Stræte

Wing OK

24:57

+6:42

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:20

+7:05

18.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

25:21

+7:06

19.

Eivind Lona

Wing OK

25:32

+7:17

20.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:15

+8:00

21.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

27:37

+9:22

22.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

28:23

+10:08

23.

Jon Vindal

Wing OK

28:27

+10:12

24.

Marius Walseth

Malvik IL

34:28

+16:13

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

21:02

+0:00

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

22:07

+1:05

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:17

+1:15

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

23:05

+2:03

5.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

23:06

+2:04

6.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

23:21

+2:19

7.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:45

+2:43

8.

Svein Olav Åmot

IL Leik

24:10

+3:08

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:30

+3:28

10.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:05

+4:03

11.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

25:31

+4:29

12.

Bernt Rognes

Freidig

25:35

+4:33

136

13.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

26:27

+5:25

14.

Terje Midtbø

Wing OK

26:28

+5:26

15.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

27:02

+6:00

16.

Knut Inge Fordal

37:03

+16:01

17.

Geir Willumsen

Freidig

37:49

+16:47

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

22:18

144

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

25:03

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

29:33

+4:30

3.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

30:26

+5:23

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

30:29

+5:26

5.

Olav Kvittem

Freidig

31:30

+6:27

6.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

33:59

+8:56

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

25:39

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

28:26

+2:47

3.

Lars Skrøvseth

Wing OK

30:51

+5:12

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

32:07

+6:28

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

33:53

+8:14

6.

Rolf Karset

Steinkjer OK

34:43

+9:04

7.

Gunnar Kvaal

Storsteinnes IL

38:01

+12:22

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

34:33

144

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

28:02

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

32:15

+4:13

3.

Leif Engen

Nidarøst OK

33:15

+5:13

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

34:01

+5:59

5.

Magnus Landstad

Freidig

35:42

+7:40

6.

Robert Strøm

Wing OK

35:47

+7:45

7.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

36:19

+8:17

8.

Tore Brurok

Nidarøst OK

38:24

+10:22

9.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

54:54

+26:52

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

28:12

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

36:08

+7:56

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

36:19

+8:07

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

37:56

+9:44

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Lyng

Nidarøst OK

29:57

+0:00

DSQ

Vidar Tronsaune

OK Fjell

37:21

138


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 mai 2015, 20:39:31

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

276

Antall startet:

275