Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Aker Solutions Grønnmo 11. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

55:02

+0:00

DSQ

Kristin Baune Bochud

DNT Oslo og omegn

13:20

53 48 36 40 41 49 45 46 100

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:08:23

+0:00

DSQ

Susannah Malm

STATNETT

51:52

53 48 36 40 41 49 45 46

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

59:56

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:22:40

+22:44

3.

Kjersti Viker

DNB NOR

1:22:47

+22:51

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:35

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

42:00

+0:25

3.

Kjersti Tho

STABÆK IF

44:01

+2:26

4.

Nora Ursin

Bærum Kommune

47:03

+5:28

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:09

+6:34

6.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

52:45

+11:10

7.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

59:49

+18:14

8.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:00:27

+18:52

9.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:10:37

+29:02

10.

Siri Aabel

Bækkelagets Spkl.

1:11:06

+29:31

11.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:15:02

+33:27

12.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:16:52

+35:17

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

46:39

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

48:19

+1:40

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

54:30

+7:51

4.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

54:56

+8:17

5.

Unni Drage

AkerSolutions

1:02:16

+15:37

6.

Jorunn Solheim

TELENOR

1:04:03

+17:24

7.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:07:29

+20:50

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:15:11

+28:32

9.

Inger Lise Bjordal

RIKSHOSPITALET

1:17:04

+30:25

10.

Lilla Madsen

FBI

1:21:17

+34:38

11.

Ellen Grande

NLH

1:26:43

+40:04

12.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:38:31

+51:52

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:15:13

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

54:30

+0:00

2.

Thomas Nipen

GVOC

56:10

+1:40

3.

Kjetil Dahl

BBS

56:48

+2:18

4.

Per-Ivar Nikolaisen

NORAD

1:02:09

+7:39

5.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

1:02:24

+7:54

6.

Oscar Arman

Nykøpings OK

1:04:09

+9:39

7.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:11:04

+16:34

8.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:24:37

+30:07

9.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:56:57

+1:02:27

DSQ

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

51:01

37 41

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

49:55

+0:00

2.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

52:53

+2:58

3.

Knut Erling Øen

NORDEA

53:50

+3:55

4.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

55:50

+5:55

5.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

57:19

+7:24

6.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

59:15

+9:20

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

59:24

+9:29

8.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:00:12

+10:17

9.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:45

+10:50

10.

Marius Fiskevold

Fossum

1:02:10

+12:15

11.

Lars Nordin

BS-akustikk

1:03:26

+13:31

12.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:06:03

+16:08

13.

Lars Grande

FBI

1:06:34

+16:39

14.

Arne M. Torgersen

NVE

1:09:24

+19:29

15.

Martin Veastad

Thales

1:18:07

+28:12

16.

Sven Ringstad

Siemens

1:37:40

+47:45

DSQ

Eskil Hagen

TANDBERG TELECOM

48:01

41 42 43 44 45 46 100

DSQ

Lars Krüger

Nordea

1:01:06

35 36 37 40 41

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

54:09

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:56

+0:47

3.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

56:39

+2:30

4.

Per Morten Lefdal

Heming

57:11

+3:02

5.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:15:15

+21:06

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

48:12

+0:00

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

54:19

+6:07

3.

John Hansen

AB PIL

56:28

+8:16

4.

Tormod Øvergaard

INTERO

57:15

+9:03

5.

Tore Sannes

Geocap

57:30

+9:18

6.

Bjørn Carlsson

BAC

57:48

+9:36

7.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

58:40

+10:28

8.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

1:01:22

+13:10

9.

Richard Blom

FBI

1:02:08

+13:56

10.

Tormod Kværna

Norsar

1:02:40

+14:28

11.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:04:06

+15:54

12.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

1:06:03

+17:51

13.

Knut Erik Østengen

Thales

1:09:23

+21:11

14.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:12:56

+24:44

15.

Tore Ringerike

DNB

1:15:22

+27:10

16.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:18:54

+30:42

17.

Finn Gange

Privat

1:19:26

+31:14

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:56

+0:00

2.

Cato Molthe

Stavanger OK

45:39

+2:43

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

46:50

+3:54

4.

Hans Waaler

Nordstrand

50:46

+7:50

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

56:52

+13:56

6.

Olav Nipen

Statoil Hydro

58:50

+15:54

7.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

59:28

+16:32

8.

Mogens Monsen

Mysoft

1:03:34

+20:38

9.

Rune Halke

Vestre aker

1:14:23

+31:27

10.

Bent Vale

NORGES BANK

2:11:37

+1:28:41

DSQ

Olav Hygen

Belisa

1:26:12

45 46

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henry Johansen

Bravida

47:31

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

52:42

+5:11

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

54:02

+6:31

4.

Trond Wettergreen

ANDVORD

54:09

+6:38

5.

Geir Trøan

TELENOR

56:16

+8:45

6.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

58:15

+10:44

7.

John Thomas Petersen

NORDEA

59:32

+12:01

8.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:01:37

+14:06

9.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:01:55

+14:24

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:03:31

+16:00

11.

Runar Narvland

Trygderetten

1:04:30

+16:59

12.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:04:38

+17:07

13.

Arne Holmgren

OPIL

1:05:02

+17:31

14.

Svein Eriksen

KS

1:06:33

+19:02

15.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:07:11

+19:40

16.

Jens Aabel

NVE

1:11:52

+24:21

17.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

1:14:09

+26:38

18.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:30:48

+43:17

19.

Torstein Østen

MAESTRO

1:42:50

+55:19

DSQ

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

42:32

41 49 45 46

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:50:51

47 48 36 40 41 49 45

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

38:52

+0:00

2.

Per Erik Sørensen

NORDEA

42:51

+3:59

3.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

43:42

+4:50

4.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

46:51

+7:59

5.

Sverre Farstadvoll

PETEC

48:40

+9:48

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:31

+10:39

7.

Hans Petter Jensen

Privat

52:29

+13:37

8.

Bjørn Grenager

Thales

53:44

+14:52

9.

Roar Gudding

VETBIL

54:00

+15:08

10.

Tom Ibsen

UBIL

54:13

+15:21

11.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

54:47

+15:55

12.

Tor Sandby

SKATTEDIR

56:30

+17:38

13.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

56:59

+18:07

14.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

58:04

+19:12

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:06

+19:14

Arrang

Knut Møgedal

AkerSolutions

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

41:45

+0:00

2.

Knut Hangeraas

GEOFORM

44:11

+2:26

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

44:12

+2:27

4.

Annar Brustad

FOBIL

45:08

+3:23

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

47:45

+6:00

5.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

47:45

+6:00

7.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

53:26

+11:41

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

56:15

+14:30

9.

Trond Varang

BM NORGROS

1:01:31

+19:46

10.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

1:04:02

+22:17

11.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

1:06:37

+24:52

12.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:13:07

+31:22

Arrang

Tor Drage

AkerSolutions

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

41:35

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

42:12

+0:37

3.

Ole Sannes

PRIVAT

43:23

+1:48

4.

Helge Kvaase

HIAK

44:00

+2:25

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

44:59

+3:24

6.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

48:50

+7:15

7.

Erling Bakken

Asker SK

50:17

+8:42

8.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

50:27

+8:52

9.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

51:45

+10:10

10.

Per Gjermo

Asker SK

57:49

+16:14

11.

Magne Grande

FBI

1:00:46

+19:11

12.

Hans Sætrevik

TELENOR

1:11:30

+29:55

13.

Svein Kildal

TELENOR

1:13:32

+31:57

14.

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

1:16:28

+34:53

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:00:31

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:15:21

+14:50

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Granum

LEGEMIDDELVERKET

57:44

+0:00

2.

Trond Brevik

Fossum IF

1:12:26

+14:42

3.

Emma Lähdekorpi

Kalevan Rasti

1:17:45

+20:01

Arrang

Øystein Møgedal

Aker Solutions

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Sjønnesen

NiTTEDAL

1:03:49

+0:00

2.

Halvard Kværna

Østmarka OK

1:05:04

+1:15

3.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:09:45

+5:56

4.

Rune Bjørvik

Cempers Christiania

1:09:52

+6:03

5.

Roar Bjordal

STATSBYGG

1:13:37

+9:48

DSQ

Tomas Holmestad

Statoil Hydro Oslo BIL

59:07

36 40 41 42 43 49 50 46 100

Arrang

Ulf Kristian Strøm-Madsen

Aker Solutions

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:06:12

+0:00

2.

Roger Nyhus

NITTEDAL

1:17:40

+11:28

3.

Torunn Nordbø

Bækkelagets Spkl.

1:58:08

+51:56

4.

Trond Ramberg

NRK

2:05:44

+59:32

DSQ

Pål Gunnar Svånå

PRIVAT

2:03:44

32 53 48 36 40 41 49 100

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

54:19

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

57:33

+3:14

3.

Snorre Veggan

COWI

1:06:09

+11:50

3.

Endre Wigaard

Oppsal IF

1:06:09

+11:50

5.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

1:07:59

+13:40

DSQ

Line Monsbakken

Statnett

42:57

42 43 44 50 46 100

DSQ

Pioter Gussman

DnV

48:29

44

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:12:12

100

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Wigaard

Oppsal IF

44:59

+0:00

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Drage Roti

Fossum IF

23:56

+0:00

2.

Tora Drage Roti

Fossum IF

31:25

+7:29

3.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

41:05

+17:09

4.

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

53:39

+29:43

5.

Tobias Drage Roti

Fossum IF

1:02:28

+38:32

6.

Olav Torgersen

Bækkelagets Spkl.

+0:0-56


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:18:29

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

190

Antall startet:

190