Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 18. april 2015

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christian Spillum

Dyrløkketoppen barnehage

Olai Spillum

Dyrløkketoppen barnehage

Eivind Aakra Indahl

Ski IL

Magnus Kleven Moe

DFI

Thomas Vebø

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

Alexander Grini

DFI

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Indahl

INA

Marte Sibbern Johnsen

Karen Sibbern Johnsen

Margit Stensland

Ås IL

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

Johanne Sibbern Johnsen

Nina Vebø

Hennie Fossheim Solberg

Ski IL

Selma Uran

Team Uran

Linnea Hole Lingmark

Ås IL

Jiri Hesselink Cornelissen

SK Vidar

Sunniva Shirang

Årvoll

Signe Shirang

Årvoll

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

4:27

Jonathan Woodhouse

Lillomarka skiklubb

3:56

Frode Hymer

Ås IL

3:44

Erlend Tveite

Ås IL

3:53

Jo Alnes

DFI

4:57

Elias Uran

Team Uran

5:53

Klasse: Jenter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Indahl

Ski INA

4:17

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

4:13

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

5:01

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak- Frogn I.L.

5:10

Torhild Indahl

INA

5:17

Henriette Bakken

DFI

4:15

Andrea Røkenes

Bækkelaget SK

4:08

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:28

Ellinor Fossheim Solberg

Ski IL

4:18

Karoline Bjørke

DFI Ski

4:32

Emma Børseth

Bekkelaget

5:02

Marte Koldsø Søreid

Ås IL

4:30

Klasse: Jenter 11-12 år, 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

3:45

+0:00

3:45

2.

Tiril Lilleheier

Ås IL

3:47

+0:02

3:47

3.

Birke Brunner

INA

4:35

+0:50

4:35

Klasse: Gutter 11-12 år, 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Røkenes

Bækkelaget SK

3:21

+0:00

3:21

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

3:42

+0:21

3:42

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU orientering

3:58

+0:37

3:58

4.

Eyvinn Hagbø

NMBU/INA

4:01

+0:40

4:01

5.

Jonathan Nordraak

Drøbak- Frogn I.L.

4:25

+1:04

4:25

Klasse: Gutter 11-12 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Krogh

Ås IL Håndball

15:35

+0:00

5:11

Klasse: Jenter 13-16 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Karlsen Antonsen

SK Vidar

7:29

+0:00

3:44

2.

Alma Puente Tveit

INA

12:32

+5:03

6:16

3.

Erika Brunner

INA

12:33

+5:04

6:16

Klasse: Gutter 13-16 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

7:24

+0:00

3:42

2.

Linus Olhans

Ås NMBU Orientering

7:39

+0:15

3:49

3.

Callum Gran

Drøbak-Frogn

8:32

+1:08

4:16

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

8:39

+1:15

4:19

5.

Edvard Sandbakken

Team Uran

10:53

+3:29

5:26

Klasse: Gutter 13-16 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjov Mo

Vansjø-Svindal

12:33

+0:00

4:11

Klasse: Kvinner 17-99 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Sibbern

Ås il

13:50

+0:00

6:55

2.

Martha Hagbø

NMBU/INA

15:47

+1:57

7:53

3.

Sari Uran

Team Uran

16:06

+2:16

8:03

4.

Anja Ruud

IPV/NMBU

16:07

+2:17

8:03

5.

Kari Solberg

INA

16:10

+2:20

8:05

Klasse: Kvinner 17-99 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Sundli Tveit

NMBU

11:58

+0:00

5:59

2.

Ronja Wonneberger

NMBU IPV

13:45

+1:47

6:52

Klasse: Menn 17-99 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Amos Ruud

FIL Borg

10:21

+0:00

3:27

2.

Lennart Garnes

SK Vidar

10:27

+0:06

3:29

3.

Yonas Tesfamichae

Ås IL

10:38

+0:17

3:32

4.

Rune Følstad

Lillomarka Skiklubb

10:42

+0:21

3:34

5.

Steinar Uran

Team Uran

11:41

+1:20

3:53

6.

Jørgen Hole

Ås IL / Norsk institutt for Skog og Landskap

12:13

+1:52

4:04

7.

Stian Stensland

Institutt for naturforvaltning, NMBU

12:49

+2:28

4:16

8.

Andreas Brunner

INA

14:27

+4:06

4:49

9.

Dagfinn Mo

Moss CK

15:36

+5:15

5:12

10.

Per Kr Røstad

NMBU/INA

16:07

+5:46

5:22

11.

Birger Solberg

INA

16:08

+5:47

5:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 april 2015, 20:41:42

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74