Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 2, Staup 22. april 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Skjørholm

Frol IL

13:00

Adrian Fagerheim

Frol IL

18:11

Sigurd Vatn

Frol IL

7:49

Jonas Alstad

Frol IL

16:52

Jonas Røstad

Frol IL

16:54

Nikoline Munkeby

Frol IL

16:43

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

17:17

Oda Emilie Stornes

Frol IL

21:41

Magnus Fossen

Frol IL

26:30

Hege Berg

Frol IL

23:33

Olav Amundal

Frol IL

23:06

Lars Heistad

Frol IL

25:37

Katja Sandø

Frol IL

15:59

Phillippa Sandø

Frol IL

17:25

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

19:47

Cecilie Aaseng

Frol IL

27:01

Petter Skoglund

Frol IL

24:12

Dina Berg Skjei

Frol IL

24:10

Selma Skjulsvik

Frol IL

28:13

Ingrid Rebollo Lerstad

Frol IL

26:25

Aksel Framstad Holden

Frol IL

29:06

Karianne Framstad Holden

Frol IL

29:45

Daniel Alstad

Frol IL

22:59

Eivind Haugnes

Frol IL

14:54

Johannes Matberg

Frol IL

34:59

Sander Matberg

Frol IL

35:09

Mathias Jacobsen

Frol IL

34:56

Erlend Lian

Frol IL

13:05

Torunn Lian

Frol IL

16:36

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Jacobsen

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Marita Øyen

Frol IL

Kristian Myrvold

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Mariel Myrvold

Frol IL

Marit Myrvold

Frol IL

Marita Jacobsen

Frol IL

Linnea Skoglund

Frol IL

Alv Gustav Østerås

Frol IL

22:36

96

Jørgen Aarsbog

Frol IL

22:46

96

Linnea Sandvik

Frol IL

9:50

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

6:39

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

7:17

+0:38

3.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

7:18

+0:39

4.

Randi Ulseth

Frol IL

7:35

+0:56

5.

Andreas Sandberg

Frol IL

7:55

+1:16

6.

Lena Alstad

Frol IL

8:16

+1:37

7.

Oda Hundal

Frol IL

8:37

+1:58

7.

Runa Ersland

Frol IL

8:37

+1:58

9.

Linnea Munkeby

Frol IL

8:52

+2:13

10.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

9:07

+2:28

11.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

9:50

+3:11

12.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

9:57

+3:18

13.

Terje Rennan

Frol IL

9:58

+3:19

14.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

10:21

+3:42

15.

Erik Imsland

Frol IL

12:43

+6:04

16.

Jens Scherjon

Frol IL

14:50

+8:11

17.

Marike Scjerjon

Frol IL

15:07

+8:28

18.

Emil Nordbach

Frol IL

15:35

+8:56

19.

Emma Nordbach

Frol IL

15:37

+8:58

20.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

18:59

+12:20

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

Klasse: B3/C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

8:36

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

8:41

+0:05

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

9:21

+0:45

4.

Arne Grevskott

Frol IL

9:23

+0:47

5.

Petter Lynum

Frol IL

10:02

+1:26

6.

Mari K Grevskott

Frol IL

10:06

+1:30

7.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

10:09

+1:33

8.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

10:20

+1:44

9.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

10:31

+1:55

10.

Randi Jensen

Frol IL

10:38

+2:02

11.

Gunnar Alstad

Frol IL

11:49

+3:13

12.

Mathilde Munkeby

Frol IL

12:10

+3:34

13.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

12:12

+3:36

14.

Magnhild Forseth

Frol IL

12:16

+3:40

15.

Harald Bakken

Frol IL

12:17

+3:41

16.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

12:40

+4:04

17.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

12:56

+4:20

18.

Mette Kilskar

Frol IL

13:28

+4:52

19.

Magne Okkenhaug

Frol IL

14:00

+5:24

20.

Trygve Skavhaug

Frol IL

14:04

+5:28

21.

Ivar Reinås

Frol IL

14:13

+5:37

22.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

15:02

+6:26

23.

Else Sirum

Frol IL

16:04

+7:28

24.

Anne Kvam

Frol IL

17:00

+8:24

25.

Mats Okkenhaug

Frol IL

18:31

+9:55

26.

Kirsten Toubro

Frol IL

18:38

+10:02

27.

Atle Bakken

Frol IL

19:32

+10:56

28.

Freddy Roger Moen

Frol IL

19:44

+11:08

28.

Sverre Matberg

Frol IL

19:44

+11:08

30.

Erik Dypdahl

Frol IL

22:01

+13:25

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

12:12

91

DSQ

Ragnhild Lynum

Frol IL

13:37

137 138

DSQ

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

14:23

91

DSQ

Vidar Venås

Frol IL

18:03

145 85

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

16:55

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

17:48

+0:53

3.

Andreas Magerøy

Frol IL

19:41

+2:46

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

19:54

+2:59

5.

Oscar Lyngen

Frol IL

21:28

+4:33

6.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

21:33

+4:38

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

23:18

+6:23

8.

Sara Profors

Frol IL

24:09

+7:14

9.

Stian Sundsvik

Frol IL

25:08

+8:13

10.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

25:34

+8:39

11.

Herman Leithe

Frol IL

26:33

+9:38

12.

Line Sundsvik

Frol IL

30:08

+13:13

13.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

30:34

+13:39

14.

Ragne Munkeby

Frol IL

31:50

+14:55

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

32:21

+15:26

16.

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa

36:10

+19:15

17.

Asmund Bjørshol

Frol IL

37:17

+20:22

18.

Maren Grande

Frol IL

38:38

+21:43

19.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

+0:0-55

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

34:07

144

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

19.

Håvard Vassenden

Frol IL

+0:00

19.

Arild Vassenden

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:01:52

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123