Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 2, Staup 22. april 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Skjørholm

Frol IL

13:00

korriger

Adrian Fagerheim

Frol IL

18:11

korriger

Sigurd Vatn

Frol IL

7:49

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

16:52

korriger

Jonas Røstad

Frol IL

16:54

korriger

Nikoline Munkeby

Frol IL

16:43

korriger

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

17:17

korriger

Oda Emilie Stornes

Frol IL

21:41

korriger

Magnus Fossen

Frol IL

26:30

korriger

Hege Berg

Frol IL

23:33

korriger

Olav Amundal

Frol IL

23:06

korriger

Lars Heistad

Frol IL

25:37

korriger

Katja Sandø

Frol IL

15:59

korriger

Phillippa Sandø

Frol IL

17:25

korriger

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

19:47

korriger

Cecilie Aaseng

Frol IL

27:01

korriger

Petter Skoglund

Frol IL

24:12

korriger

Dina Berg Skjei

Frol IL

24:10

korriger

Selma Skjulsvik

Frol IL

28:13

korriger

Ingrid Rebollo Lerstad

Frol IL

26:25

korriger

Aksel Framstad Holden

Frol IL

29:06

korriger

Karianne Framstad Holden

Frol IL

29:45

korriger

Daniel Alstad

Frol IL

22:59

korriger

Eivind Haugnes

Frol IL

14:54

korriger

Johannes Matberg

Frol IL

34:59

korriger

Sander Matberg

Frol IL

35:09

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

34:56

korriger

Erlend Lian

Frol IL

13:05

korriger

Torunn Lian

Frol IL

16:36

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Jan Jacobsen

Frol IL

korriger

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

korriger

Johanne Munkeby

Frol IL

korriger

Marita Øyen

Frol IL

korriger

Kristian Myrvold

Frol IL

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

korriger

Mariel Myrvold

Frol IL

korriger

Marit Myrvold

Frol IL

korriger

Marita Jacobsen

Frol IL

korriger

Linnea Skoglund

Frol IL

korriger

Alv Gustav Østerås

Frol IL

22:36

korriger

96

Jørgen Aarsbog

Frol IL

22:46

korriger

96

Linnea Sandvik

Frol IL

9:50

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

6:39

+0:00

korriger

2.

Magnus Alstad

Frol IL

7:17

+0:38

korriger

3.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

7:18

+0:39

korriger

4.

Randi Ulseth

Frol IL

7:35

+0:56

korriger

5.

Andreas Sandberg

Frol IL

7:55

+1:16

korriger

6.

Lena Alstad

Frol IL

8:16

+1:37

korriger

7.

Oda Hundal

Frol IL

8:37

+1:58

korriger

7.

Runa Ersland

Frol IL

8:37

+1:58

korriger

9.

Linnea Munkeby

Frol IL

8:52

+2:13

korriger

10.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

9:07

+2:28

korriger

11.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

9:50

+3:11

korriger

12.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

9:57

+3:18

korriger

13.

Terje Rennan

Frol IL

9:58

+3:19

korriger

14.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

10:21

+3:42

korriger

15.

Erik Imsland

Frol IL

12:43

+6:04

korriger

16.

Jens Scherjon

Frol IL

14:50

+8:11

korriger

17.

Marike Scjerjon

Frol IL

15:07

+8:28

korriger

18.

Emil Nordbach

Frol IL

15:35

+8:56

korriger

19.

Emma Nordbach

Frol IL

15:37

+8:58

korriger

20.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

18:59

+12:20

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Joar Munkeby

Frol IL

korriger

Peder Munkeby

Frol IL

korriger

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

korriger

Klasse: B3/C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

8:36

+0:00

korriger

2.

Tobias Alstad

Frol IL

8:41

+0:05

korriger

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

9:21

+0:45

korriger

4.

Arne Grevskott

Frol IL

9:23

+0:47

korriger

5.

Petter Lynum

Frol IL

10:02

+1:26

korriger

6.

Mari K Grevskott

Frol IL

10:06

+1:30

korriger

7.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

10:09

+1:33

korriger

8.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

10:20

+1:44

korriger

9.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

10:31

+1:55

korriger

10.

Randi Jensen

Frol IL

10:38

+2:02

korriger

11.

Gunnar Alstad

Frol IL

11:49

+3:13

korriger

12.

Mathilde Munkeby

Frol IL

12:10

+3:34

korriger

13.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

12:12

+3:36

korriger

14.

Magnhild Forseth

Frol IL

12:16

+3:40

korriger

15.

Harald Bakken

Frol IL

12:17

+3:41

korriger

16.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

12:40

+4:04

korriger

17.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

12:56

+4:20

korriger

18.

Mette Kilskar

Frol IL

13:28

+4:52

korriger

19.

Magne Okkenhaug

Frol IL

14:00

+5:24

korriger

20.

Trygve Skavhaug

Frol IL

14:04

+5:28

korriger

21.

Ivar Reinås

Frol IL

14:13

+5:37

korriger

22.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

15:02

+6:26

korriger

23.

Else Sirum

Frol IL

16:04

+7:28

korriger

24.

Anne Kvam

Frol IL

17:00

+8:24

korriger

25.

Mats Okkenhaug

Frol IL

18:31

+9:55

korriger

26.

Kirsten Toubro

Frol IL

18:38

+10:02

korriger

27.

Atle Bakken

Frol IL

19:32

+10:56

korriger

28.

Freddy Roger Moen

Frol IL

19:44

+11:08

korriger

28.

Sverre Matberg

Frol IL

19:44

+11:08

korriger

30.

Erik Dypdahl

Frol IL

22:01

+13:25

korriger

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

12:12

korriger

91

DSQ

Ragnhild Lynum

Frol IL

13:37

korriger

137 138

DSQ

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

14:23

korriger

91

DSQ

Vidar Venås

Frol IL

18:03

korriger

145 85

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

16:55

+0:00

korriger

2.

Paul Sirum

Frol IL

17:48

+0:53

korriger

3.

Andreas Magerøy

Frol IL

19:41

+2:46

korriger

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

19:54

+2:59

korriger

5.

Oscar Lyngen

Frol IL

21:28

+4:33

korriger

6.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

21:33

+4:38

korriger

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

23:18

+6:23

korriger

8.

Sara Profors

Frol IL

24:09

+7:14

korriger

9.

Stian Sundsvik

Frol IL

25:08

+8:13

korriger

10.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

25:34

+8:39

korriger

11.

Herman Leithe

Frol IL

26:33

+9:38

korriger

12.

Line Sundsvik

Frol IL

30:08

+13:13

korriger

13.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

30:34

+13:39

korriger

14.

Ragne Munkeby

Frol IL

31:50

+14:55

korriger

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

32:21

+15:26

korriger

16.

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa

36:10

+19:15

korriger

17.

Asmund Bjørshol

Frol IL

37:17

+20:22

korriger

18.

Maren Grande

Frol IL

38:38

+21:43

korriger

19.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

+0:0-55

korriger

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

34:07

korriger

144

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

19.

Håvard Vassenden

Frol IL

+0:00

korriger

19.

Arild Vassenden

Frol IL

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:01:52

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123