Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Huk 23. april 2015

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

31:05

+0:00

9:53

2.

Agnes Moquet Stenback

NVE

42:06

+11:01

13:24

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

OUS BIL

37:08

+0:00

11:49

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

51:00

+13:52

16:14

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Scheime Holstøl

COntiga

36:00

+0:00

11:27

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

36:33

+0:33

11:38

3.

Magnhild Mølnvik

Aker Solutions

46:26

+10:26

14:47

4.

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

49:55

+13:55

15:53

Brutt

Aina Grymyr

PRIVAT

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

50:30

+0:00

18:02

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:08:49

+18:19

24:34

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

38:58

+0:00

13:55

2.

Nina Kolberg

TYRVING

43:05

+4:07

15:23

3.

Mari Mehlen

SIemens

56:46

+17:48

20:16

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

39:20

+0:00

14:02

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:20

+3:00

15:07

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:48

+12:28

18:30

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

34:13

95

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

54:05

97

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

37:24

+0:00

13:21

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

39:43

+2:19

14:11

3.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

42:55

+5:31

15:19

114 147 97 92 111 100

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

42:58

+5:34

15:20

5.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

43:57

+6:33

15:41

6.

Inger Døhlen

Raumar O-Lag

46:13

+8:49

16:30

7.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:55

+12:31

17:49

8.

Elisabeth Ibsen

UiO

50:57

+13:33

18:11

9.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

55:03

+17:39

19:39

10.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

57:07

+19:43

20:23

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

FOssum IF

52:49

+0:00

15:26

2.

Vilde Brabrand Urfjell

Imås

54:47

+1:58

16:01

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Ravlo

Hotell Continental

1:06:36

+0:00

15:38

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

27:55

+0:00

6:33

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

30:59

+3:04

7:16

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

31:09

+3:14

7:18

4.

Erik Paulsrud

Ekspro

31:17

+3:22

7:20

5.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

31:32

+3:37

7:24

6.

Peder Natvig

NORGES BANK

32:18

+4:23

7:34

7.

Per Kåre Limmesand

Brekke og Strand

32:31

+4:36

7:37

8.

Terje Urfjell

TeLENOR

36:08

+8:13

8:28

9.

Aleksander Smidt Olsen

Metier

36:24

+8:29

8:32

10.

Martin Granly

SIemens

38:39

+10:44

9:04

11.

Atle Pedersen

Reload

55:24

+27:29

13:00

12.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

55:36

+27:41

13:03

DSQ

Ivar Haugen

NOF

36:07

91

DSQ

Rolf Anders Systad

Lyn

39:42

94

DSQ

Per Martin Rørvik

FBI

39:44

94

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

26:10

+0:00

7:39

2.

Uno Hanslien

Bilpost

30:35

+4:25

8:56

3.

Håkon Børli

FOssum IF

36:29

+10:19

10:40

4.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

40:52

+14:42

11:56

5.

Arnt Ove Takvam

Fernsport

40:54

+14:44

11:57

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

29:17

+0:00

8:33

2.

Terje Næss

Atkins

29:50

+0:33

8:43

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

32:03

+2:46

9:22

4.

Bjørn Norvik

KOLBOTN &SKIMT

32:16

+2:59

9:26

5.

Pål Therkelsen

Privat

35:26

+6:09

10:21

6.

Paul Hinsch

Micado

37:21

+8:04

10:55

7.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

37:43

+8:26

11:01

8.

Per Stedje

BASE Farm

50:27

+21:10

14:45

DSQ

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

32:23

102

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

24:40

+0:00

7:51

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

24:50

+0:10

7:54

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

26:06

+1:26

8:18

4.

Knut Anders Løken

FOssum IF

26:42

+2:02

8:30

5.

Jeppe Hansson

NOF

27:11

+2:31

8:39

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

28:35

+3:55

9:06

7.

Richard Blom

FBI

30:13

+5:33

9:37

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

30:49

+6:09

9:48

9.

Endre Hallan

NORCONSULT BIL

36:16

+11:36

11:32

95

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

41:00

+16:20

13:03

11.

Bernt Iversen

Veidirektoratet

41:33

+16:53

13:13

12.

Olav Omtveit

TeLENOR

42:49

+18:09

13:38

13.

John Ravlo

Ecohz

44:45

+20:05

14:15

Arrang

Terje Mathisen

Evry Oslo BIL

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker SK

25:31

+0:00

8:07

2.

Are Eriksen

OSI

26:00

+0:29

8:16

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

27:31

+2:00

8:45

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

32:53

+7:22

10:28

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

33:11

+7:40

10:34

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

34:43

+9:12

11:03

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

38:59

+13:28

12:24

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

41:03

+15:32

13:04

9.

Kjetil Eliesen

Canon

45:14

+19:43

14:24

10.

Reidar Kierulf

RKP

46:50

+21:19

14:54

11.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

49:33

+24:02

15:46

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

20:44

+0:00

7:24

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:30

+6:46

9:49

3.

John Thomas Petersen

NIttedal

29:33

+8:49

10:33

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

34:24

+13:40

12:17

5.

Per Haugen

NEDERMAN

34:42

+13:58

12:23

6.

Øyvind Stene

Asker SK

35:02

+14:18

12:30

7.

Kaare Solhjell

Privat

35:59

+15:15

12:51

8.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:24

+17:40

13:42

9.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

38:33

+17:49

13:46

10.

Trond Wettergreen

Andvord

39:27

+18:43

14:05

11.

Einar Skåre

Brevpost

45:24

+24:40

16:12

12.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

56:25

+35:41

20:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Gudding

Vet BIL

29:29

+0:00

10:31

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

32:04

+2:35

11:27

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:03

+3:34

11:48

4.

Hans Petter Jensen

Heming Orientering

35:36

+6:07

12:42

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

38:38

+9:09

13:47

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

41:09

+11:40

14:41

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

43:31

+14:02

15:32

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

48:09

+18:40

17:11

9.

Tom Ibsen

OUS

50:22

+20:53

17:59

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:02:59

+33:30

22:29

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

30:55

+0:00

11:02

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

35:20

+4:25

12:37

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

36:34

+5:39

13:03

4.

Erling Tidemann

Lommedalen

41:43

+10:48

14:53

5.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

44:37

+13:42

15:56

6.

Arne Øfsthus

Fugro

54:04

+23:09

19:18

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

58:49

+27:54

21:00

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:02:32

85 101 93

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

32:33

+0:00

11:37

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

40:15

+7:42

14:22

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

54:41

+22:08

19:31

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:47

+23:14

19:55

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka O-lag

1:03:36

+31:03

22:42

6.

Arnfinn Skjønnesen

NIttedal

1:08:21

+35:48

24:24

7.

Helge Kvaase

Høyskolen i Akershus

1:30:00

+57:27

32:08

8.

Svein Forthun

KOLBOTN &SKIMT

1:30:59

+58:26

32:29

DSQ

Aage Mella

Østmarka OK

57:37

102

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristin Mortensen

Veidekke

14:47

151 111

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

39:02

+0:00

13:56

2.

Torstein Schjelle

Armada

39:31

+0:29

14:06

3.

Gisle Grønstad

PRIVAT

53:37

+14:35

19:08

4.

Eirik Andersen

Nydalens Skiklub

1:15:33

+36:31

26:58

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

35:38

97

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Asmul

Nydalens Skiklub

29:22

+0:00

9:21

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

42:18

+12:56

13:28

3.

Vivien Grannec

SIemens

43:03

+13:41

13:42

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Daimyo

27:55

+0:00

8:09

2.

Adam Millberg

Aker Solutions

29:59

+2:04

8:46

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

44:39

+16:44

13:03

4.

Kiet Tran

SIemens

1:17:20

+49:25

22:36

DSQ

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

19:23

153 92 97 88 101 95 93 85 102 106 147 114 9...

DSQ

Steinar Rud

KONnerud

1:02:46

100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2015, 09:31:12

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

140

Antall startet:

140