Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2015 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 3 23. april 2015

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Una Kittilsen

Freidig

17:09

Maria Strømdal Wik

Freidig

14:42

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

13:55

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

14:56

Nora Halvorsen

Freidig

19:58

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

18:59

Solveig Louise Nissen

Freidig

14:27

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

16:01

DSQ

Juni Pape Skjærvold

Freidig

14:29

97

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

11:37

Ane Malene Kolstad

Freidig

10:43

Anna Aurora Nolte

Freidig

12:28

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

16:05

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

12:31

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

12:12

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

17:39

Mari Eidsmo

Freidig

10:03

DNS

Silje Marie Nissen

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

23:22

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

25:37

+2:15

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

27:20

+3:58

4.

Maren Viken

Byåsen IL

34:25

+11:03

5.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

35:56

+12:34

6.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

37:08

+13:46

7.

Emilie Margret Walbye Mikkelsen

Freidig

38:50

+15:28

8.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

47:55

+24:33

DSQ

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

48:21

72

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:34

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:56

+0:22

3.

Vera Melkild

Freidig

23:26

+2:52

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:40

+4:06

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

25:54

+5:20

6.

Martine Klock Fleten

Wing OK

29:22

+8:48

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

34:00

+13:26

8.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

36:53

+16:19

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

32:33

100

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

33:57

100

DNS

Sarah Brynhildsen

Wing OK

DNS

Maria Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

OL Trollelg

21:14

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

24:31

+3:17

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

25:00

+3:46

4.

Trine Disch Kihle

NTNUI

26:06

+4:52

5.

Line Sølberg

OL Trollelg

26:23

+5:09

6.

Heidi Jensen

NTNUI

28:07

+6:53

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

35:55

+14:41

8.

Gina Magnussen

NTNUI

37:37

+16:23

DSQ

Pernille Opheim

Freidig

24:11

72 96 100

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

Savnet

Thea Jondum

OL Trollelg

Savnet

Frida Opheim

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

20:33

+0:00

2.

Laura Ramstein

NTNUI

20:54

+0:21

3.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

21:39

+1:06

4.

Gry Granstedt

NTNUI

22:20

+1:47

5.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

22:25

+1:52

6.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

22:26

+1:53

7.

Marte Reenaas

Wing OK

22:30

+1:57

8.

Lisbeth Voll

NTNUI

22:32

+1:59

9.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

22:40

+2:07

10.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

22:42

+2:09

11.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

22:43

+2:10

12.

Sara Profors

Frol IL

22:52

+2:19

13.

Aurora Fossøy

NTNUI

22:55

+2:22

14.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

23:15

+2:42

15.

Mari Angell-Petersen

Freidig

23:20

+2:47

16.

Julie Arnesen

NTNUI

23:24

+2:51

16.

Ida Lindkvist

NTNUI

23:24

+2:51

18.

Kristine Fjellanger

NTNUI

23:38

+3:05

19.

Melanie Simpson

Wing OK

23:46

+3:13

20.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

24:12

+3:39

21.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

24:21

+3:48

22.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

25:41

+5:08

23.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

25:49

+5:16

24.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

25:51

+5:18

25.

Jenny Persson

Byåsen IL

26:15

+5:42

26.

Martine Åstebøl

NTNUI

28:08

+7:35

27.

Mira Lilleholt Vik

NTNUI

33:00

+12:27

DNS

Kari Svingheim

Frol IL

Savnet

Katharina Rogstad

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

24:07

+0:00

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

24:07

+0:00

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

24:12

+0:05

4.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

26:21

+2:14

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

26:34

+2:27

6.

Heidi Torvik

Wing OK

27:03

+2:56

7.

Liv Tennes

Wing OK

28:46

+4:39

8.

Kjersti Tannvik

Freidig

29:56

+5:49

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

29:59

+5:52

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

31:20

+7:13

11.

Ingunn Morset

Wing OK

37:00

+12:53

12.

Eva Raknes

43:46

+19:39

DNS

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

26:26

+0:00

2.

Hanne Svegård

Byåsen IL

28:58

+2:32

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

30:12

+3:46

4.

Grete Berge Owren

Freidig

30:22

+3:56

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

30:57

+4:31

6.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

32:38

+6:12

DNS

Turid Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

37:04

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

40:04

+3:00

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

42:07

+5:03

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

10:18

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

15:50

Vegard Lereim Storli

Freidig

11:03

Alf Petter Lynum

Freidig

13:21

Andreas Bruun Rui

Freidig

11:51

Jørgen Aune

Byåsen IL

13:08

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:23

DSQ

Tristan Halvorsen

Freidig

19:05

79

DSQ

Lars Endreseth Baasland

Freidig

13:37

79

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Leroyer

Freidig

13:25

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

10:25

August Maske

Freidig

9:41

Vetle Ekra

Freidig

11:35

Emil Grønli

Freidig

9:31

Vemund Mølnvik

Freidig

10:39

Oskar Tangvold

Freidig

11:48

Ola Garstad Pettersen

Freidig

18:22

Eskil Ellefsen

Freidig

15:07

Iver Dalsaune Thun

Freidig

12:30

Håkon Høyem Olsen

Freidig

10:15

Erlend Aune

Byåsen IL

9:34

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

19:50

Aleksander Kartalija

25:28

DSQ

William P Walseth

Malvik IL

11:20

100

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:23

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:46

+1:23

3.

Lars Sandstad

Freidig

20:39

+2:16

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:47

+2:24

5.

Jonas Grønli

Freidig

22:57

+4:34

6.

Jostein Rø

Freidig

23:03

+4:40

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:08

+5:45

8.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

24:34

+6:11

9.

Jonas Vindal

Wing OK

24:55

+6:32

10.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

26:50

+8:27

11.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

26:59

+8:36

12.

Tormod Kristian Geving

Freidig

27:50

+9:27

13.

Håkon Holstad

Freidig

28:41

+10:18

14.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

33:14

+14:51

15.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

33:15

+14:52

16.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

34:05

+15:42

17.

Nikolai Renolen

Wing OK

36:36

+18:13

18.

Erik Hagen Berg

Wing OK

36:41

+18:18

19.

Gabriel Callanan

Wing OK

37:04

+18:41

20.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

47:29

+29:06

DSQ

Mikkel Holt

Freidig

25:11

61

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

29:04

61 69

DSQ

Brage Asplem

Freidig

34:18

71

DNS

Matias Nissen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

19:06

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

19:19

+0:13

3.

Mathias Vindal

Freidig

19:50

+0:44

4.

Mathias Hermstad

Freidig

20:23

+1:17

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

21:04

+1:58

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:35

+3:29

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

24:17

+5:11

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

26:16

+7:10

9.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

29:27

+10:21

10.

Martin Selmer

Freidig

31:09

+12:03

DSQ

Hallvard Dahle

Wing OK

24:31

71

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

DNS

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Opheim

Freidig

18:41

+0:00

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK

20:33

+1:52

3.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

21:35

+2:54

4.

Andreas Alvem

NTNUI

22:11

+3:30

5.

Ola Keiserås

IL Leik

23:39

+4:58

6.

Birk Gravdahl

Wing OK

25:08

+6:27

7.

Kjetil Mølnvik

Freidig

27:54

+9:13

DSQ

Jonas Unsgård

IL Leik

19:38

100

DSQ

Andreas Sølberg

OL Trollelg

23:26

100

DNS

Asbjørn Midtbø

Wing OK

DNS

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:45

+0:00

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:45

+0:00

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:24

+0:39

4.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:39

+0:54

5.

Ola Berger

Byåsen IL

18:10

+1:25

6.

Niklas Profors

NTNUI

18:57

+2:12

7.

Trygve Olsen

NTNUI

19:05

+2:20

8.

Erik Gustavsson

NTNUI

19:15

+2:30

9.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

19:19

+2:34

10.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

19:26

+2:41

11.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

19:35

+2:50

12.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:48

+3:03

13.

Morten Rikstaddal

IL Leik

19:55

+3:10

14.

Kristoffer Nesland

NTNUI

19:56

+3:11

15.

Åsmund Skomedal

NTNUI

20:03

+3:18

16.

Kasper Schei

NTNUI

20:12

+3:27

17.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

20:26

+3:41

18.

Henning Schei

Freidig

20:59

+4:14

19.

Jørgen Nyland Graabak

Byåsen IL

21:04

+4:19

20.

Helmer Volden

Wing OK

21:15

+4:30

21.

Gjermund Olsen

NTNUI

21:21

+4:36

22.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:29

+4:44

23.

Eirik Marthinsen

NTNUI

21:31

+4:46

24.

Frederik Seeger

NTNUI

21:33

+4:48

24.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

21:33

+4:48

26.

Erik Frøseth

Verdal OK

22:17

+5:32

27.

Tommy Schmid

OL Trollelg

22:26

+5:41

28.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

23:17

+6:32

29.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

31:13

+14:28

DSQ

Øivind Aunøien

OK Fjell

19:34

100

DSQ

Gaute Nepstad

NTNUI

24:06

60 61

DSQ

Alex Pedersen

OL Trollelg

26:03

96

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

19:22

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

19:53

+0:31

3.

Andreas Sylte

Freidig

20:03

+0:41

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

20:50

+1:28

5.

Brage Keiserås

IL Leik

20:59

+1:37

6.

Vegard Hansen

OL Trollelg

21:18

+1:56

7.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

22:08

+2:46

8.

Jan Hage

IL Leik

22:53

+3:31

9.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

23:07

+3:45

10.

Agnar Renolen

Wing OK

23:17

+3:55

11.

Trond Sletner

Byåsen IL

23:18

+3:56

12.

Jon Holstad

Freidig

23:45

+4:23

13.

Kyrre Auran

Malvik IL

24:48

+5:26

14.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

25:17

+5:55

15.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

25:30

+6:08

16.

Olle Malmring

Freidig

25:45

+6:23

17.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

26:02

+6:40

18.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:43

+7:21

19.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

26:47

+7:25

20.

Jon Vindal

Wing OK

26:50

+7:28

21.

Marius Walseth

Malvik IL

34:26

+15:04

DNS

Erik Foss

IL Leik

DNS

Bernt Brynhildsen

Wing OK

DNS

Arild H Clausen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:22

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:46

+0:24

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

21:36

+2:14

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:07

+2:45

5.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

22:19

+2:57

6.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

23:33

+4:11

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

23:52

+4:30

8.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:56

+4:34

9.

Terje Midtbø

Wing OK

24:18

+4:56

10.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:26

+5:04

11.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:13

+5:51

12.

Knut Inge Fordal

29:44

+10:22

13.

Tor Lunde

Malvik IL

30:51

+11:29

14.

Geir Willumsen

Freidig

33:28

+14:06

DNS

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

DNS

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

DNS

Svein Olav Åmot

IL Leik

Savnet

Håvard Eidnes

OL Trollelg

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

23:39

+0:00

2.

Olav Kvittem

Freidig

30:15

+6:36

DNS

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

26:57

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

30:30

+3:33

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

30:42

+3:45

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

31:08

+4:11

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

31:22

+4:25

6.

Anders Waage

Freidig

31:26

+4:29

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

31:51

+4:54

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

34:02

+7:05

9.

Harald Lauglo

OL Trollelg

45:05

+18:08

DSQ

Tore Stubbe

Nord-Østerdal OK

33:13

71 100

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

30:11

+0:00

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

30:56

+0:45

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

32:40

+2:29

4.

Magnus Landstad

Freidig

33:11

+3:00

5.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

33:20

+3:09

6.

Tore Kiste

Nidarøst OK

34:19

+4:08

7.

Tore Brurok

Nidarøst OK

35:06

+4:55

8.

Robert Strøm

Wing OK

39:38

+9:27

DSQ

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

27:56

95

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

27:03

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

33:14

+6:11

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

35:16

+8:13

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

40:37

+13:34

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

35:44

+0:00

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

36:44

+1:00

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Lyng

Nidarøst OK

30:14

+0:00

2.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

31:09

+0:55

DNS

Andreas Magerøy

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 april 2015, 21:39:38

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

284

Antall startet:

260