Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P10 / OBIK P16 Lillomarka 13. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

39:27

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

44:20

+4:53

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

50:18

+10:51

4.

Marit Larssen

Statnett BIL

1:07:42

+28:15

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

42:08

+0:00

2.

Marit Riktor

IFE

45:05

+2:57

3.

Merethe Moe

Lillomarka O-lag

46:13

+4:05

4.

Anne Sverdrup-Thygeson

Natura

48:27

+6:19

5.

Anne Arntzen

Raumar

51:18

+9:10

6.

Elin Haugmo

OPIL

55:53

+13:45

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Horten

DNT Oslo og omegn

40:31

+0:00

2.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

43:26

+2:55

3.

Lise Hugdal

Coop

45:08

+4:37

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

32:09

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

33:27

+1:18

3.

Elle Melbye

Elle BIL

36:36

+4:27

4.

Aud Gran

TYRVING

37:23

+5:14

5.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

38:07

+5:58

6.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

39:39

+7:30

7.

Nora Ursin

Bærum Kommune

40:45

+8:36

8.

Atie D Saugerud

VERITAS

46:46

+14:37

9.

Anitha Olsen

NORGES BANK

56:38

+24:29

10.

Birgit Øverland

ISS

58:10

+26:01

11.

Inger Finstad

ROMERIKE POLITI

1:04:39

+32:30

12.

Liv Simonsen

NIPRO

1:20:57

+48:48

DSQ

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

31:15

83 80 78 109

DSQ

Bodil Klakegg

NORGES BANK

43:10

83

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

39:19

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:01

+3:42

3.

Jorunn Solheim

TELENOR

43:23

+4:04

4.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

43:33

+4:14

5.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

46:26

+7:07

6.

Anne-Britt Nilsen

HIO

50:18

+10:59

7.

Ellen Grande

NLH

56:37

+17:18

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

57:20

+18:01

9.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

58:18

+18:59

10.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:11:25

+32:06

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

54:56

81 85 91 135 83 80 78 109

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:06:24

85 91

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

43:45

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Dahl

BBS

43:13

+0:00

2.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

47:47

+4:34

3.

Johannes Skaar

Nittedal

59:57

+16:44

4.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:06:52

+23:39

5.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:15:03

+31:50

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

42:43

+0:00

2.

Knut Erling Øen

NORDEA

43:29

+0:46

3.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

43:53

+1:10

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

44:23

+1:40

5.

Olav Eide

SKBO

45:16

+2:33

6.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

46:19

+3:36

7.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

49:15

+6:32

8.

Petter Halvorsen

Kristiansand

50:43

+8:00

9.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:56

+8:13

10.

Lars Karelius Noer

NRK

51:15

+8:32

11.

Hallvard Koren

OK Moss

57:00

+14:17

12.

Lars Rønning

Western GECO

58:17

+15:34

13.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

59:10

+16:27

14.

Frode Lillevold

FFI

1:04:16

+21:33

15.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:06:40

+23:57

DSQ

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

55:26

105

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

34:53

+0:00

2.

Knut Helland

Bærum kommune

37:55

+3:02

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:56

+8:03

4.

Roger Birkeland

Telenor

43:03

+8:10

5.

Per Morten Lefdal

Heming

43:55

+9:02

6.

Per Kaarby

BELLIT

44:43

+9:50

7.

Roar Sigurdsen

RINGNES

46:12

+11:19

8.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:36

+11:43

9.

Terje Næss

Terramar

48:04

+13:11

10.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:01:55

+27:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

39:43

+0:00

2.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

43:59

+4:16

3.

Tormod Øvergaard

INTERO

46:55

+7:12

4.

Bjørn Carlsson

BAC

48:26

+8:43

5.

Øystein Kildahl

AHS

49:02

+9:19

6.

John Hansen

AB PIL

50:06

+10:23

7.

Richard Blom

FBI

50:21

+10:38

8.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

50:57

+11:14

9.

Per Schanche

Asker SK

51:56

+12:13

10.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

54:51

+15:08

11.

Tormod Kværna

Norsar

57:44

+18:01

12.

Finn Gange

Privat

58:57

+19:14

13.

Tore Ringerike

DNB

59:48

+20:05

14.

Knut Erik Østengen

Thales

1:00:34

+20:51

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:23

+24:40

16.

Kjell Liset

Thales

1:15:08

+35:25

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:54

+0:00

2.

Petter Næss

HiO

33:48

+1:54

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

34:58

+3:04

4.

Cato Molthe

Stavanger OK

36:00

+4:06

5.

Johan T Jensen

UD

37:40

+5:46

6.

Olav Hygen

Belisa

38:19

+6:25

7.

Kjell Hobøl

AFK

38:34

+6:40

8.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

41:22

+9:28

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:55

+10:01

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

42:41

+10:47

11.

Reidar Vifstad

TYRVING

44:26

+12:32

12.

Bjørn Rossow

Thales

47:00

+15:06

13.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

47:18

+15:24

14.

Reidar Kierulf

RKP

47:20

+15:26

15.

Mogens Monsen

Mysoft

54:40

+22:46

16.

Rune Halke

Vestre aker

55:42

+23:48

17.

Bjørn Arne Tronier

RPI

1:16:02

+44:08

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NORDEA

32:04

+0:00

2.

Henry Johansen

Bravida

34:14

+2:10

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

35:27

+3:23

4.

Trond Wettergreen

ANDVORD

36:30

+4:26

5.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

38:53

+6:49

6.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

40:26

+8:22

6.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

40:26

+8:22

8.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

40:55

+8:51

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

41:14

+9:10

10.

Kjell Røkke

REINERTSEN

42:21

+10:17

11.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

46:38

+14:34

12.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:26

+16:22

13.

Arne Holmgren

OPIL

49:49

+17:45

14.

Frank Finstad

Telenor

50:38

+18:34

15.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:31

+32:27

16.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:05:12

+33:08

17.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:13:45

+41:41

18.

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

1:40:19

+1:08:15

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

54:24

119 105 121 109

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

30:52

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

31:51

+0:59

3.

Sverre Farstadvoll

PETEC

35:03

+4:11

4.

Per Erik Sørensen

NORDEA

35:43

+4:51

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

37:28

+6:36

6.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

38:02

+7:10

7.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

38:31

+7:39

8.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

38:44

+7:52

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

39:45

+8:53

10.

Tom Ibsen

UBIL

39:53

+9:01

11.

Hans Petter Jensen

Privat

41:01

+10:09

12.

Tor Sandby

SKATTEDIR

41:30

+10:38

13.

Bjørn Grenager

Thales

41:54

+11:02

14.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:00:31

+29:39

15.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:10:48

+39:56

16.

Harald Rygg

KONGSBERG

1:15:43

+44:51

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

32:21

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

34:50

+2:29

3.

Svein Kvalheim

BT

35:32

+3:11

4.

Tor Drage

AkerSolutions

36:04

+3:43

5.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

37:43

+5:22

6.

Jon Rasmussen

Scandpower

37:55

+5:34

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

41:42

+9:21

8.

Knut Hangeraas

GEOFORM

42:53

+10:32

9.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

44:55

+12:34

10.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

45:54

+13:33

11.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

46:01

+13:40

12.

Annar Brustad

FOBIL

47:23

+15:02

13.

Trond Varang

BM NORGROS

48:08

+15:47

14.

Thor Benjaminsen

Fossum IF

51:02

+18:41

15.

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

54:03

+21:42

DSQ

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

26:57

83

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

27:42

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

30:57

+3:15

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

33:36

+5:54

4.

Ole Sannes

PRIVAT

33:51

+6:09

5.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

35:45

+8:03

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

35:47

+8:05

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

38:10

+10:28

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

38:52

+11:10

9.

Per Gjermo

Asker SK

43:18

+15:36

10.

Helge Monsrud

PRIVAT

44:21

+16:39

11.

Magne Grande

FBI

44:26

+16:44

12.

Erling Bakken

Asker SK

47:25

+19:43

13.

Helge Kvaase

HIAK

48:13

+20:31

14.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

50:18

+22:36

15.

Aage Mella

SKATTEDIREKTORATET

1:02:11

+34:29

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

36:09

83 80 78 109

DSQ

Kjell Teigland

PRIVAT

40:48

83 78

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

42:25

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen

44:44

+2:19

3.

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

1:29:45

+47:20

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

46:31

+0:00

2.

Lars Granum

LEGEMIDDELVERKET

48:49

+2:18

3.

Alain Ferber

FBI

1:06:50

+20:19

4.

Birgit Korvald

Nydalen

1:07:00

+20:29

5.

Marianne Sandberg

Modum O-lag

1:07:30

+20:59

6.

Heidi Mogstad

OSI

1:09:03

+22:32

7.

Per Aagaard

Heming Njård

1:19:05

+32:34

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Brevik

Fossum IF

43:06

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

47:46

+4:40

3.

Halvard Kværna

Østmarka OK

52:30

+9:24

4.

Emma Lähdekorpi

Kalevan Rasti

58:57

+15:51

5.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

59:33

+16:27

6.

Torstein Schelle

AIMIT

1:02:31

+19:25

7.

Eivind Venås

PRIVAT

1:05:43

+22:37

8.

Hege Rustad

Fossum IF

1:13:53

+30:47

9.

Petter Fure

Oppsal IF

1:18:50

+35:44

10.

Nils Løw

Aimit AS

1:34:58

+51:52

11.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:40:08

+57:02

12.

Kaj Morten Solberg

AimIT AS

1:51:52

+1:08:46

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:19:45

91

DSQ

Sigurd Haugerud

Geoform

1:28:41

93

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stephan Brown

NRK

42:02

+0:00

2.

Kristan Bosnes

OSI

46:19

+4:17

3.

Roger Nyhus

NITTEDAL

52:19

+10:17

4.

Anders Løland

FBI

59:23

+17:21

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Holmestad

Statoil Hydro Oslo BIL

49:33

+0:00

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Rådtassene

34:17

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

41:25

+7:08

3.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

43:21

+9:04

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

44:54

+0:00

2.

David Bleic

Kolbotn & Skimt OL

53:35

+8:41

3.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

53:36

+8:42

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

55:09

+10:15

5.

Tobias Eilertsen

Kjelsås

59:14

+14:20

6.

Stian Eilertsen

Kjelsås

59:31

+14:37

7.

Fredrik Tveter

Kolbotn & Skimt OL

1:03:21

+18:27

8.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:06:07

+21:13

9.

Tor Simonsen

NIPRO

1:16:51

+31:57

Brutt

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Monsbakken

Statnett

32:36

+0:00

2.

Karine Sverdrup-Thygeson

Privat

1:18:30

+45:54

3.

May Britt Larsen

ULOBA

1:31:29

+58:53

DSQ

Knut Magnus Carlsson

Fossum IF


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:18:41

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

218

Antall startet:

218