Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2015 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 4 30. april 2015

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:46

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:58

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

17:27

Maria Strømdal Wik

Freidig

20:52

Nora Halvorsen

Freidig

21:04

Tora Kittilsen

Freidig

13:07

Una Kittilsen

Freidig

15:32

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:26

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

17:28

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

19:49

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

20:12

Linnea Simensen

Freidig

20:18

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

9:02

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

9:31

+0:29

3.

Ella Fiskum Ness

Freidig

10:58

+1:56

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

11:02

+2:00

5.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

12:22

+3:20

6.

Silje Simensen

Freidig

13:44

+4:42

7.

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

18:01

+8:59

8.

Anna Aurora Nolte

Freidig

21:11

+12:09

DSQ

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

11:27

102 133

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

22:28

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

26:49

+4:21

3.

Maren Viken

Byåsen IL

29:17

+6:49

4.

Hanne Rogstad

Nidarøst OK

32:31

+10:03

5.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

35:22

+12:54

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

35:51

+13:23

7.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

35:59

+13:31

8.

Emilie Mikkelsen

Freidig

46:12

+23:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:50

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:07

+0:17

3.

Vera Melkild

Freidig

21:02

+2:12

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

22:43

+3:53

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

23:48

+4:58

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:02

+8:12

7.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

27:41

+8:51

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK

30:17

+11:27

9.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

30:40

+11:50

10.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

44:23

+25:33

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:05

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig

17:52

+0:47

3.

Malin Sandstad

Freidig

18:12

+1:07

4.

Mai Watson

NTNUI

18:39

+1:34

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

19:07

+2:02

6.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

OL Trollelg

19:23

+2:18

7.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

19:49

+2:44

8.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

20:18

+3:13

9.

Line Sølberg

OL Trollelg

21:42

+4:37

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

21:44

+4:39

11.

Pernille Opheim

Freidig

22:30

+5:25

12.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

23:04

+5:59

13.

Heidi Jensen

NTNUI

23:23

+6:18

14.

Randi Mohus

Wing OK

23:43

+6:38

15.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:40

+7:35

16.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

29:09

+12:04

17.

Gina Magnussen

NTNUI

31:42

+14:37

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

17:12

+0:00

2.

Kristine Fjellanger

NTNUI

17:30

+0:18

3.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

18:07

+0:55

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

18:13

+1:01

5.

Guro Torpe

Frol IL

18:33

+1:21

6.

Anna Ulvensøen

NTNUI

18:39

+1:27

7.

Ida Tiltnes

IL Tyrving

18:51

+1:39

8.

Sara Profors

Frol IL

19:15

+2:03

9.

Kari Svingheim

Frol IL

19:33

+2:21

10.

Aurora Fossøy

NTNUI

19:43

+2:31

10.

Elise Taylor Spets

Frol IL

19:43

+2:31

12.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

19:44

+2:32

13.

Marit Vala

NTNUI

20:02

+2:50

14.

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

20:03

+2:51

15.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

20:06

+2:54

16.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:53

+3:41

17.

Melanie Simpson

Wing OK

21:08

+3:56

18.

Marte Fallbakken Berge

NTNUI

21:15

+4:03

19.

Jenny Persson

Byåsen IL

21:40

+4:28

20.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

21:41

+4:29

21.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

22:01

+4:49

22.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

22:12

+5:00

23.

Christine Sandvold

NTNUI

22:27

+5:15

24.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

22:57

+5:45

25.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

23:12

+6:00

26.

Mari Brenne Dreier

Frol IL

23:21

+6:09

27.

Mette Resell Nolte

Freidig

23:26

+6:14

28.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

23:58

+6:46

29.

Anne berit Engebakken

Vingelen IL

24:07

+6:55

30.

Mari Pukstad

Nidarøst OK

29:03

+11:51

DSQ

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

20:56

140

DSQ

Bjørg Granly

NTNUI

22:03

124

Avlest

Ragnhild Håøy Grue

NTNUI

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:40

Tristan Halvorsen

Freidig

14:57

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

15:33

Lars Endreseth Baasland

Freidig

11:51

Alf Petter Lynum

Freidig

16:19

Vebjørn Bergh Hansen

Byåsen IL

21:29

Andreas Brun Rui

Freidig

18:53

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

9:28

+0:00

2.

Håkon Olsen

Freidig

9:59

+0:31

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

11:13

+1:45

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

11:26

+1:58

5.

Vemund Mølnvik

Freidig

11:48

+2:20

6.

Emil Leroyer

Freidig

12:55

+3:27

7.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:05

+3:37

8.

Ola Garstad Pettersen

Freidig

13:15

+3:47

9.

Emil Grønli

Freidig

14:37

+5:09

10.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

15:31

+6:03

11.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

17:09

+7:41

12.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:01

+17:33

DSQ

Oskar Tangvold

Freidig

12:21

102 133 176

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

16:37

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:12

+0:35

3.

Lars Sandstad

Freidig

17:59

+1:22

4.

Jonas Grønli

Freidig

19:04

+2:27

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:15

+3:38

6.

Jonas Vindal

Wing OK

21:20

+4:43

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:38

+5:01

8.

Jostein Rø

Freidig

21:52

+5:15

9.

Mikkel Holt

Freidig

22:25

+5:48

10.

Håkon Holstad

Freidig

23:33

+6:56

11.

Nikolai Renolen

Wing OK

26:08

+9:31

12.

Erik Hagen Berg

Wing OK

26:41

+10:04

13.

Tormod Kristian Geving

Freidig

26:46

+10:09

14.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

27:09

+10:32

15.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

28:19

+11:42

16.

Gabriel Callanan

Wing OK

28:31

+11:54

17.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

28:45

+12:08

18.

Brage Asplem

Freidig

31:04

+14:27

19.

Trygve Annar Næss

Wing OK

32:07

+15:30

20.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

36:10

+19:33

21.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

36:42

+20:05

22.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

49:39

+33:02

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Frol IL

15:16

+0:00

2.

Mathias Vindal

Freidig

15:48

+0:32

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

16:26

+1:10

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

17:49

+2:33

5.

Mats Eidsmo

Freidig

17:50

+2:34

6.

Mathias Hermstad

Freidig

18:23

+3:07

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:53

+6:37

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

22:40

+7:24

9.

Martin Selmer

Freidig

23:47

+8:31

10.

Ulrik Vasseljen Lundbo

Wing OK

26:49

+11:33

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

14:18

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

15:49

+1:31

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:25

+2:07

4.

Kjetil Mølnvik

Freidig

16:27

+2:09

5.

Adrian Opheim

Freidig

16:39

+2:21

6.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:57

+2:39

7.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

17:47

+3:29

8.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

19:00

+4:42

9.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

19:38

+5:20

10.

Ola Keiserås

IL Leik

20:14

+5:56

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

21:54

+7:36

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:12

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

14:35

+0:23

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:40

+0:28

4.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

14:46

+0:34

5.

Mattis Holt

Freidig

14:52

+0:40

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:18

+1:06

7.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

15:22

+1:10

8.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

16:00

+1:48

9.

Mads Fornes

NTNUI

16:32

+2:20

10.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

16:35

+2:23

11.

Niklas Profors

NTNUI

16:51

+2:39

12.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:08

+2:56

13.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

17:10

+2:58

14.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:18

+3:06

15.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:32

+3:20

16.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

17:34

+3:22

17.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

17:52

+3:40

18.

Snorre Hansen

Byåsen IL

18:01

+3:49

19.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

18:03

+3:51

20.

Gjermund Olsen

NTNUI

18:07

+3:55

21.

Helmer Volden

Wing OK

18:32

+4:20

22.

Anders Estenstad

IL Leik

18:55

+4:43

23.

Kristoffer Nesland

NTNUI

18:58

+4:46

24.

Erik Frøseth

Verdal OK

20:23

+6:11

25.

Gaute Nepstad

NTNUI

23:48

+9:36

26.

Petter Lyng

Nidarøst OK

28:17

+14:05

DSQ

Sondre Gullord

NTNUI

3:06

131 123 138 139 120 132 130 109 102 133 140 125 12...

DSQ

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

17:05

140

DSQ

Trond Simensen

Freidig

18:57

124

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:37

120

DSQ

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

19:41

124

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:17

+0:00

2.

Bjørnar Lynum

Freidig

16:35

+1:18

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

17:35

+2:18

4.

Brage Keiserås

IL Leik

18:17

+3:00

5.

Vegard Hansen

OL Trollelg

18:53

+3:36

6.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

19:02

+3:45

7.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

19:34

+4:17

8.

Agnar Renolen

Wing OK

19:42

+4:25

9.

Arild H Clausen

Freidig

19:44

+4:27

10.

Harald Storrønning

Byåsen IL

19:49

+4:32

11.

Jan Hage

IL Leik

20:02

+4:45

12.

Jon Holstad

Freidig

20:47

+5:30

13.

Roy Seland

Wing OK

20:57

+5:40

14.

Egil Hustvedt

Wing OK

20:59

+5:42

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:55

+6:38

16.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:52

+7:35

17.

Eivind Lona

Wing OK

23:15

+7:58

18.

Arild Heggeset

Freidig

24:41

+9:24

19.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

24:44

+9:27

20.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

28:48

+13:31

DSQ

Trond Sletner

Byåsen IL

23:59

140

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

17:26

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

18:24

+0:58

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

19:11

+1:45

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

19:34

+2:08

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

19:52

+2:26

6.

Bernt Rognes

Freidig

19:58

+2:32

7.

Svein Olav Åmot

IL Leik

20:01

+2:35

8.

Ragnar Ness

Freidig

20:14

+2:48

9.

Dag Erik Helland

Wing OK

21:00

+3:34

10.

Geir Owren

Freidig

21:50

+4:24

11.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

22:08

+4:42

12.

Kjell Maroni

Byåsen IL

23:55

+6:29

13.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

24:41

+7:15

14.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

26:30

+9:04

15.

Geir Willumsen

Freidig

30:04

+12:38

16.

Erik Blake

Byåsen IL

31:56

+14:30

DSQ

Terje Midtbø

Wing OK

16:09

133 140 122 110 100 175

DSQ

Håvard Eidnes

OL Trollelg

20:19

110

Arrangør

Rolf Helge Rødsand

Nidarøst OK

29:41

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

22:52

+0:00

2.

Rune M Holt

Freidig

29:01

+6:09

DSQ

Frank Bjarkø

Wing OK

24:05

124

DSQ

Olav Kvittem

Freidig

25:41

132 140 100

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

23:17

+0:00

2.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

24:16

+0:59

3.

Anders Waage

Freidig

25:17

+2:00

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

25:26

+2:09

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

26:03

+2:46

6.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

26:28

+3:11

6.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

26:28

+3:11

8.

Lars Skrøvseth

Wing OK

28:13

+4:56

9.

Tor Gjermstad

Wing OK

28:49

+5:32

10.

Harald Lauglo

OL Trollelg

30:43

+7:26

11.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:01

+7:44

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

23:15

+0:00

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

25:21

+2:06

3.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

25:25

+2:10

4.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

27:37

+4:22

5.

Leif Røhjell

Byåsen IL

27:45

+4:30

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

29:55

+6:40

7.

Harald Krogstad

Nidarøst OK

41:55

+18:40

DSQ

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

39:41

102 124

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

24:42

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

30:21

+5:39

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

33:22

+8:40

4.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

36:24

+11:42

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

36:55

+12:13

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

32:34

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

33:46

+1:12

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

21:46

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

22:01

+0:15

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

22:09

+0:23

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

22:32

+0:46

5.

Sigrid Melkild

Freidig

23:21

+1:35

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:49

+4:03

7.

Kjersti Tannvik

Freidig

26:19

+4:33

8.

Mari Hoff

Byåsen IL

26:26

+4:40

9.

Liv Tennes

Wing OK

26:53

+5:07

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

28:17

+6:31

11.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

30:49

+9:03

12.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

31:40

+9:54

13.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

34:44

+12:58

14.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

35:00

+13:14

15.

Ingunn Morset

Wing OK

38:01

+16:15

DSQ

Torunn Spets Storhov

Freidig

19:36

120 140

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

22:30

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

25:19

+2:49

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

25:30

+3:00

4.

Hanne Svegård

Byåsen IL

28:33

+6:03

5.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

28:45

+6:15

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

43:08

+20:38

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

Wing OK

30:52

+0:00

2.

Ruth Schmid

OL Trollelg

31:18

+0:26

3.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

33:27

+2:35

4.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

37:56

+7:04

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

27:10

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

41:12

+14:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2015, 20:13:40

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

281

Antall startet:

281