Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Fornebu 30. april 2015

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

19:55

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

19:25

+0:00

2.

Magnhild T. Mølnvik

Aker Solutions

21:38

+2:13

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

22:15

+2:50

4.

Aina Grymyr

PRIVAT

31:53

+12:28

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

46:08

+0:00

DSQ

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

20:28

81

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

18:17

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

20:34

+2:17

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

22:37

+4:20

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

29:17

+11:00

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

31:43

+13:26

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

20:11

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

21:57

+1:46

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

23:26

+3:15

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

29:46

+9:35

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

30:39

+10:28

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Vogt-Svendsen

Stabil

28:30

+0:00

2.

Erik Holter

Færder Seilforening

29:26

+0:56

DSQ

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

28:22

81

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

21:15

+0:00

2.

Erik Stenback

Aker Solutions

28:02

+6:47

3.

Jan Solhøy

Telenor BIL

28:10

+6:55

4.

Arne Klaveness

Aker Solutions

28:56

+7:41

5.

Anders Eknes

Eiker OL

30:48

+9:33

6.

Henrik Kvisgaard

Evry

32:27

+11:12

7.

Atle Pedersen

Reload

41:42

+20:27

DSQ

Ronny Harsvik

Aker Solutions

32:04

88

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

20:27

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

22:28

+2:01

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

21:04

+0:00

2.

Trond Westgaard

PRIVAT

22:28

+1:24

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

23:13

+2:09

4.

Terje Næss

Atkins

23:25

+2:21

5.

Per Kaarby

Overtoppen

24:08

+3:04

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

27:51

+6:47

7.

Tor Eigil Hodne

Statnett BIL

28:38

+7:34

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo BIL

13:22

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

14:54

+1:32

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

15:53

+2:31

4.

Endre Hallan

NORCONSULT BIL

16:57

+3:35

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

17:01

+3:39

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

21:19

+7:57

7.

Claus Fritzner

KONGSBERG

25:08

+11:46

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

14:53

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

16:19

+1:26

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

23:32

85

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

12:57

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

16:42

+3:45

3.

Einar Skåre

Brevpost

18:19

+5:22

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

20:06

+7:09

5.

Fridulf Sagberg

FBI

20:39

+7:42

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

26:43

+13:46

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

17:41

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

17:44

+0:03

3.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

19:40

+1:59

4.

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

27:23

+9:42

5.

Oddvar Mella

PRIVAT

29:08

+11:27

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

17:38

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

19:58

+2:20

3.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

20:42

+3:04

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

22:30

+4:52

5.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

24:25

+6:47

6.

Per Meiland

DNB

45:00

+27:22

79 80 78 81 82 85 88 91 109

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

21:53

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

22:58

+1:05

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

24:25

+2:32

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

26:26

+4:33

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

27:16

+5:23

6.

Aage Mella

Østmarka OK

29:03

+7:10

7.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

30:25

+8:32

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

30:29

+8:36

9.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

33:38

+11:45

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

JERNBANEVERKET

25:49

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

16:03

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

24:29

+8:26

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Nittedal

17:17

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

34:51

+17:34

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Severin Lindseth

AkerSolutions

24:55

+0:00

2.

Lars Krogh

Telenor BIL

25:35

+0:40

3.

Richard Blom

FBI

25:58

+1:03

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

32:28

+7:33

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

30:26

+0:00

2.

Lise Horntvedt

Core Energy

31:12

+0:46

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

28:56

81


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2015, 10:26:20

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

85

Antall startet:

85