Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Fagervann 18. aug 18. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

52:42

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

FUGRO

1:01:50

+9:08

3.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

1:03:11

+10:29

4.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:07:25

+14:43

5.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

1:11:21

+18:39

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Inngjerdingen

OSI

49:21

+0:00

2.

Marit Riktor

IFE

58:58

+9:37

3.

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

1:01:13

+11:52

4.

Kari Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

1:14:47

+25:26

5.

Elin Haugmo

OPIL

1:20:39

+31:18

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

57:18

+0:00

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

42:48

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

46:12

+3:24

3.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

46:16

+3:28

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

51:41

+8:53

5.

Aud Gran

TYRVING

51:47

+8:59

6.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

54:43

+11:55

7.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:05:04

+22:16

8.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:23:34

+40:46

9.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:30:44

+47:56

DSQ

Nora Ursin

Bærum Kommune

31 40 37 36 35 34 33 49 50 100

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

45:54

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

53:15

+7:21

3.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

53:54

+8:00

4.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

55:05

+9:11

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:01:08

+15:14

6.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:06:00

+20:06

7.

Jorunn Solheim

TELENOR

1:14:30

+28:36

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:27:39

+41:45

9.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:38:08

+52:14

10.

Lilla Madsen

FBI

1:42:39

+56:45

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:25:14

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Løfås

OK Linne

42:37

+0:00

2.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

49:15

+6:38

3.

Daniel Rees

TNS Gallup

56:52

+14:15

4.

Vebjørn Søndersrød

Tikampen.no

57:54

+15:17

5.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

59:46

+17:09

6.

Esbjørn Kjell

REINERTSEN

1:01:57

+19:20

7.

Thomas Nipen

GVOC

1:04:24

+21:47

8.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:18:20

+35:43

9.

Johannes Skaar

Nittedal

1:19:08

+36:31

DSQ

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

40:57

43 44 45 53 35 33 48 50

DSQ

Per-Ivar Nikolaisen

NORAD

43:09

32 40 37 35 33 48 50 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

48:45

+0:00

2.

Magne Omestad

Blom

48:54

+0:09

3.

Charles Halaas

Aibel

50:40

+1:55

4.

Knut Erling Øen

NORDEA

51:22

+2:37

4.

Olav Eide

SKBO

51:22

+2:37

6.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

51:45

+3:00

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

53:43

+4:58

8.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

54:05

+5:20

9.

Marius Fiskevold

Fossum

55:17

+6:32

10.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

56:43

+7:58

11.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

56:49

+8:04

12.

Peder Natvig

NORGES BANK

57:50

+9:05

13.

Eskil Dahlen

Telenor

58:34

+9:49

14.

Hallvard Koren

OK Moss

58:50

+10:05

15.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

59:32

+10:47

16.

Lars Krüger

Nordea

59:39

+10:54

17.

Trond Brevik

TBR

1:00:32

+11:47

18.

Steinar Øvreås

RBIL

1:01:18

+12:33

19.

Lars Grande

FBI

1:02:25

+13:40

20.

Tor Ringstad

Tandberg

1:03:12

+14:27

21.

Knut Landstad

FUGRO

1:03:56

+15:11

22.

martin Veastad

Thales

1:07:24

+18:39

23.

Lars Rønning

Western GECO

1:12:50

+24:05

24.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:13:35

+24:50

25.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:31:51

+43:06

26.

Sven Ringstad

Siemens

1:39:40

+50:55

DSQ

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

1:13:28

50

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:37

+0:00

2.

Eivind Hoff

NORDEA

49:07

+0:30

3.

Per Morten Lefdal

Heming

56:43

+8:06

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:00:03

+11:26

5.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:01:43

+13:06

6.

Per Kaarby

BELLIT

1:02:28

+13:51

7.

Roar Sigurdsen

RINGNES

1:06:51

+18:14

8.

Trond Westgaard

REC

1:14:07

+25:30

9.

Nils Jørgen Brodin

RINGNES

1:14:22

+25:45

DSQ

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

38:46

31 40 37 41 42 36 35 53 46 47 34 33

Arrang

Torgrim Engell

Ge Healthcare

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Kaarby

Bertel O. Steen

44:52

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

46:45

+1:53

3.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

53:01

+8:09

4.

Ivar Refsland

ACCENTURE

53:49

+8:57

5.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:00:52

+16:00

6.

Bjørn Carlsson

BAC

1:02:21

+17:29

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:06:46

+21:54

8.

Richard Blom

FBI

1:10:34

+25:42

9.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

1:11:01

+26:09

10.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:14:03

+29:11

11.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:22:19

+37:27

12.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:23:34

+38:42

DSQ

Nils Petter Pedersen

Skiforeningen

1:17:55

53 46 47

DSQ

Kjell Liset

Thales

1:49:24

33 49

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

55:24

+0:00

2.

Olav Nipen

Statoil Hydro

58:11

+2:47

3.

Mogens Monsen

Mysoft

58:46

+3:22

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

59:09

+3:45

5.

Per Magnus

FHI

1:00:15

+4:51

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:46

+6:22

7.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:02:48

+7:24

8.

Bjørn Rossow

Thales

1:03:18

+7:54

9.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:10:51

+15:27

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:14:57

+19:33

11.

Helge Stenseth

Thales

1:16:39

+21:15

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

46:27

+0:00

2.

Henry Johansen

Bravida

48:48

+2:21

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

49:13

+2:46

4.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

52:43

+6:16

5.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

52:54

+6:27

6.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

55:34

+9:07

7.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

56:07

+9:40

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

59:54

+13:27

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:00:48

+14:21

10.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:01:16

+14:49

11.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:02:20

+15:53

12.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

1:03:03

+16:36

13.

Knut Erik Østengen

Thales

1:03:35

+17:08

14.

Sigfred Fagervik

Thales

1:04:10

+17:43

15.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:06:01

+19:34

16.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:06:33

+20:06

17.

Einar Skåre

BREVPOST

1:06:55

+20:28

18.

Johan Egil Storsveen

OPIL

1:07:27

+21:00

19.

Torstein Østen

MAESTRO

1:15:35

+29:08

20.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:19:26

+32:59

DSQ

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:23:27

50

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

42:13

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:59

+1:46

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

44:18

+2:05

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

45:37

+3:24

5.

Knut Møgedal

AkerSolutions

45:50

+3:37

6.

Per Erik Sørensen

NORDEA

48:50

+6:37

7.

Einar Hem

Ahus BIL

49:12

+6:59

8.

Bjørn Grenager

Thales

50:13

+8:00

9.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

52:33

+10:20

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

53:44

+11:31

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:21

+14:08

12.

Sverre Farstadvoll

PETEC

58:16

+16:03

13.

Tor Sandby

SKATTEDIR

58:20

+16:07

14.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:02:37

+20:24

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:04:06

+21:53

16.

Tom Ibsen

UBIL

1:04:14

+22:01

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

43:02

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

43:35

+0:33

3.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

43:54

+0:52

4.

Tor Drage

AkerSolutions

45:48

+2:46

5.

Arne Jordal

SAS

49:25

+6:23

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

53:18

+10:16

7.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

57:56

+14:54

8.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

59:18

+16:16

9.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

1:02:04

+19:02

10.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:02:45

+19:43

11.

Tor Henriksen

HIO

1:06:58

+23:56

12.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:17:56

+34:54

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

49:29

35

DSQ

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

1:10:39

35

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

44:51

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

51:00

+6:09

3.

Erling Bakken

Asker SK

53:44

+8:53

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

54:43

+9:52

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:02:00

+17:09

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:02:32

+17:41

7.

Magne Grande

FBI

1:05:08

+20:17

8.

Ole Sannes

PRIVAT

1:07:13

+22:22

9.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:15:39

+30:48

10.

Svein Forthun

HIO

1:33:29

+48:38

DSQ

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

35:59

34 33 49 50 100

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

49:09

34 33 49 50 100

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:08:54

35

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen

1:06:57

+0:00

2.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:08:49

+1:52

3.

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

1:35:08

+28:11

4.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:51:53

+44:56

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Korvald

Nydalen

1:29:20

+0:00

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

1:14:45

+0:00

DSQ

Kristan Bosnes

OSI

1:27:21

46 47 33 49

DSQ

Heidi Mogstad

OSI

1:31:25

53 46 47

DSQ

Anna-Karin Olsson

REINERTSEN

1:31:38

53 46 47

Arrang

Heine Erdal

GE Healthcare

Arrang

Dag Evje

GE Healthcare

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

STATSBYGG

50:43

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

59:09

+8:26

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:04:17

+13:34

4.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:09:52

+19:09

5.

Trond Ramberg

NRK

1:22:09

+31:26

DSQ

Anders Løland

FBI

1:31:38

50

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Nyhus

NITTEDAL

53:57

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

1:29:16

+35:19

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:34:16

+40:19

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

30:22

40 37 36 35 34

DSQ

Jorunn Jarp

VETBIL

1:30:59

35 34 33 49 50

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

1:13:53

+0:00

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Didriksen

NRK

29:37

+0:00

2.

Sigrid Hallås

A hus BIL

42:22

+12:45

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

44:27

+14:50

4.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

56:28

+26:51

5.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:05:06

+35:29

6.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:05:59

+36:22


Sist oppdatert:

11 november 2009, 10:33:31

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199