Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup finale 6. mai 2015

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

21:38

+0:00

7:43

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

30:05

+8:27

10:44

3.

Maren Viken

Byåsen IL

30:53

+9:15

11:01

4.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

45:20

+23:42

16:11

5.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

49:28

+27:50

17:40

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

49:32

+27:54

17:41

7.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

50:43

+29:05

18:06

8.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

54:50

+33:12

19:35

DNS

Tale Tannvik Skei

Freidig

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

16:18

+0:00

5:49

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:34

+1:16

6:16

3.

Lars Sandstad

Freidig

17:42

+1:24

6:19

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:21

+4:03

7:16

5.

Jonas Grønli

Freidig

21:32

+5:14

7:41

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:51

+5:33

7:48

7.

Jonas Vindal

Wing OK

23:36

+7:18

8:25

8.

Håkon Holstad

Freidig

26:28

+10:10

9:27

9.

Jostein Rø

Freidig

26:30

+10:12

9:27

10.

Tormod Kristian Geving

Freidig

28:08

+11:50

10:02

11.

Matias Nissen

Freidig

29:35

+13:17

10:33

12.

Mikkel Holt

Freidig

29:39

+13:21

10:35

13.

Erik Hagen Berg

Wing OK

30:15

+13:57

10:48

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

31:14

+14:56

11:09

15.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

31:46

+15:28

11:20

16.

Nikolai Renolen

Wing OK

33:13

+16:55

11:51

17.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

33:17

+16:59

11:53

18.

Einar Eide

Byåsen IL

34:11

+17:53

12:12

19.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

34:48

+18:30

12:25

20.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

38:13

+21:55

13:38

21.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

42:19

+26:01

15:06

22.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

59:00

+42:42

21:04

DSQ

Trygve Annar Næss

Wing OK

41:49

92

DSQ

Jens Husby

Malvik IL

44:34

130

DNS

Brage Asplem

Freidig

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:10

+0:00

6:29

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:22

+2:12

7:16

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:40

+2:30

7:22

4.

Vera Melkild

Freidig

22:19

+4:09

7:58

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:21

+12:11

10:50

6.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

31:10

+13:00

11:07

6.

Martine Klock Fleten

Wing OK

31:10

+13:00

11:07

8.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

31:53

+13:43

11:23

9.

Dina Reitan

Freidig

33:58

+15:48

12:07

10.

Anna Renolen

Wing OK

36:40

+18:30

13:05

11.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

36:56

+18:46

13:11

12.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

39:16

+21:06

14:01

DSQ

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

30:13

92

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:35

+0:00

5:33

2.

Mathias Vindal

Freidig

16:01

+0:26

5:43

3.

Mathias Hermstad

Freidig

17:46

+2:11

6:20

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

17:57

+2:22

6:24

5.

Mats Eidsmo

Freidig

17:58

+2:23

6:25

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

21:34

+5:59

7:42

7.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

28:25

+12:50

10:08

8.

Martin Selmer

Freidig

29:33

+13:58

10:33

9.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

59:29

+43:54

21:14

DSQ

Even Svegård Bye

Byåsen IL

22:10

90

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:48

+0:00

6:21

2.

Frida Sæther

Freidig

18:23

+0:35

6:33

3.

Malin Sandstad

Freidig

19:05

+1:17

6:48

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:21

+2:33

7:16

5.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

20:41

+2:53

7:23

6.

Line Sølberg

OL Trollelg

23:26

+5:38

8:22

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:40

+5:52

8:27

8.

Karen Oline Kolstad

Freidig

25:32

+7:44

9:07

9.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

27:05

+9:17

9:40

10.

Ingrid Ytterhus

Byåsen IL

28:48

+11:00

10:17

11.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

29:04

+11:16

10:22

12.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

32:24

+14:36

11:34

13.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

35:10

+17:22

12:33

DNS

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Heidi Jensen

NTNUI

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:19

+0:00

6:32

2.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

19:11

+0:52

6:51

3.

Adrian Opheim

Freidig

20:51

+2:32

7:26

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:03

+2:44

7:31

5.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

22:48

+4:29

8:08

5.

Andreas Alvem

NTNUI

22:48

+4:29

8:08

7.

Ola Keiserås

IL Leik

24:40

+6:21

8:48

8.

Birk Gravdahl

Wing OK

25:01

+6:42

8:56

9.

Brage Jørum

Byåsen IL

26:16

+7:57

9:22

DNS

Asbjørn Midtbø

Wing OK

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

17:04

+0:00

6:05

2.

Aurora Fossøy

NTNUI

21:53

+4:49

7:48

3.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

21:56

+4:52

7:50

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

22:42

+5:38

8:06

5.

Jenny Persson

Byåsen IL

23:06

+6:02

8:15

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

25:03

+7:59

8:56

7.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

26:22

+9:18

9:25

8.

Lisbeth Voll

NTNUI

27:54

+10:50

9:57

9.

Anne berit Engebakken

Vingelen IL

29:00

+11:56

10:21

10.

Marte Fallbakken Berge

NTNUI

30:24

+13:20

10:51

11.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

31:20

+14:16

11:11

12.

Christine Sandvold

NTNUI

32:06

+15:02

11:27

13.

Sina Blix Prestmo

Wing OK

32:11

+15:07

11:29

14.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

35:13

+18:09

12:34

DSQ

Anette Kleppestø

NTNUI

39:33

84 85 96 130

DNS

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

DNS

Mai Elin Watson

NTNUI

DNS

Marit Vala

NTNUI

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:55

+0:00

4:58

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:26

+0:31

5:09

3.

Mattis Holt

Freidig

15:31

+1:36

5:32

4.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:27

+2:32

5:52

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:34

+2:39

5:55

6.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:03

+3:08

6:05

7.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

18:22

+4:27

6:33

8.

Niklas Profors

NTNUI

18:35

+4:40

6:38

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:15

+6:20

7:13

10.

Anders Estenstad

IL Leik

21:17

+7:22

7:36

11.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:22

+7:27

7:37

12.

Eirik Marthinsen

NTNUI

21:37

+7:42

7:43

13.

Helmer Volden

Wing OK

22:30

+8:35

8:02

14.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

22:55

+9:00

8:11

15.

Sindre Johannessen

Freidig

23:23

+9:28

8:21

16.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

24:23

+10:28

8:42

17.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

25:50

+11:55

9:13

18.

Lars Owren

Freidig

26:02

+12:07

9:17

19.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

26:04

+12:09

9:18

20.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

26:20

+12:25

9:24

21.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

26:24

+12:29

9:25

22.

Åsmund Skomedal

NTNUI

26:26

+12:31

9:26

23.

Sondre Gullord

NTNUI

26:27

+12:32

9:26

24.

Markus Glad

NTNUI

26:31

+12:36

9:28

25.

Tommy Schmid

OL Trollelg

28:37

+14:42

10:13

26.

Erik Frøseth

Verdal OK

30:56

+17:01

11:02

DSQ

Kristoffer Nesland

NTNUI

21:11

81

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

24:40

150

DNS

Fredrik Steinsvik

NTNUI

DNS

Mads Fornes

NTNUI

DNS

Gaute Nepstad

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:15

+0:00

7:13

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

23:42

+3:27

8:27

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:14

+4:59

9:00

4.

Liv Tennes

Wing OK

25:46

+5:31

9:12

5.

Kristin Sølberg

IL Leik

29:27

+9:12

10:31

6.

Sigrid Melkild

Freidig

31:19

+11:04

11:11

7.

Tone Almås

IL Leik

33:02

+12:47

11:47

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

29:05

60

DNS

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

DNS

Kjersti Tannvik

Freidig

DNS

Gøril Eide

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:20

+0:00

5:50

2.

Brage Keiserås

IL Leik

21:53

+5:33

7:48

3.

Jan Hage

IL Leik

23:48

+7:28

8:30

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:35

+9:15

9:08

5.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

27:02

+10:42

9:39

6.

Arild H Clausen

Freidig

27:22

+11:02

9:46

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

29:46

+13:26

10:37

8.

Rune Stræte

Wing OK

30:17

+13:57

10:48

9.

Arild Heggeset

Freidig

32:49

+16:29

11:43

10.

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

35:33

+19:13

12:41

11.

Øystein Husby

Malvik IL

37:11

+20:51

13:16

DSQ

Bjørnar Lynum

Freidig

18:30

150

DNS

Jon Holstad

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:11

+0:00

8:16

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:32

+4:21

9:50

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:28

+6:17

10:31

4.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

38:26

+15:15

13:43

DNS

Turid Arnesen

Byåsen IL

DNS

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

18:28

+0:00

6:35

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:47

+1:19

7:03

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

23:14

+4:46

8:17

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

23:20

+4:52

8:20

5.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

23:33

+5:05

8:24

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

23:46

+5:18

8:29

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

27:04

+8:36

9:40

8.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

28:44

+10:16

10:15

9.

Kjell Maroni

Byåsen IL

31:02

+12:34

11:05

10.

Geir Willumsen

Freidig

37:55

+19:27

13:32

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

33:44

+0:00

12:02

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

34:15

+0:31

12:13

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

43:48

+10:04

15:38

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

Wing OK

33:04

+0:00

11:48

2.

Rune M Holt

Freidig

36:22

+3:18

12:59

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

40:28

+0:00

14:27

2.

Randi Helland

Wing OK

44:00

+3:32

15:42

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Nidarøst OK

33:33

+0:00

11:58

2.

Robert Strøm

Wing OK

37:43

+4:10

13:28

3.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

42:12

+8:39

15:04

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

43:49

+10:16

15:38

DSQ

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

32:58

150

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

34:56

50

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

10:14

+0:00

6:01

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:49

+0:35

6:21

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

12:08

+1:54

7:08

4.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

12:41

+2:27

7:27

5.

Ella Fiskum Ness

Freidig

15:06

+4:52

8:52

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

15:08

+4:54

8:54

7.

Anna Aurora Nolte

Freidig

19:28

+9:14

11:27

DSQ

Silje Skaufel Simensen

Freidig

13:33

88 94 95 90 100 150 97

DNS

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

11:15

+0:00

6:37

2.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

11:44

+0:29

6:54

3.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

11:48

+0:33

6:56

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

11:48

+0:33

6:56

5.

Emil Grønli

Freidig

12:07

+0:52

7:07

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:23

+2:08

7:52

7.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

15:05

+3:50

8:52

8.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

15:53

+4:38

9:20

9.

Emil Leroyer

Freidig

16:21

+5:06

9:37

10.

OLa Garstad Pettersen

Freidig

23:58

+12:43

14:05

DSQ

August Maske

Freidig

13:26

94

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

14:28

88

DNS

Ola Garstad Pettersen

Freidig

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

28:45

+0:00

10:16

2.

Anders Waage

Freidig

29:09

+0:24

10:24

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

32:30

+3:45

11:36

DSQ

Harald Lauglo

OL Trollelg

45:30

50

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

34:48

+0:00

12:25

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

38:50

+4:02

13:52

3.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

43:34

+8:46

15:33

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

37:49

50

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

1:00:38

92

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

38:33

+0:00

13:46

DSQ

Paul Forseth

OL Trollelg

42:53

81 82 83 61 50 84 85 60 92

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maria Strømdal Wik

Freidig

22:23

13:10

Una Kittilsen

Freidig

14:55

8:46

Tora Kittilsen

Freidig

14:58

8:48

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

17:18

10:10

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

19:33

11:30

Nora Halvorsen

Freidig

20:28

12:02

DSQ

Solveig Louise Nissen

Freidig

15:12

90

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:10

6:34

Andreas Bruun Rui

Freidig

15:25

9:04

Lars Endreseth Baasland

Freidig

15:23

9:02

Vegard Lereim Storli

Freidig

14:03

8:15

DSQ

Tristan Halvorsen

Freidig

13:07

150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 mai 2015, 14:49:29

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

230

Antall startet:

210