Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 1.løp 6. mai 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

46:04

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Bakken

Ullensaker OL

1:19:47

+0:00

Bekreftet tid

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bekreftet tid

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

52:42

+0:00

2.

Kaisa Svergja

Gjerdrum OL

1:09:19

+16:37

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

52:26

139

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

56:08

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

45:42

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner IL

1:04:03

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:08:25

+4:22

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:47:23

+0:00

Bekreftet tid

Øystein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

33:42

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

46:50

+13:08

3.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

48:57

+15:15

4.

Robin Larsson

Ullensaker OL

49:55

+16:13

5.

Erik Hoel

Frogner IL

51:50

+18:08

6.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

52:28

+18:46

7.

Øystein Kildahl

Østmarka OL

1:00:12

+26:30

8.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

1:11:12

+37:30

9.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:12:12

+38:30

DSQ

Erik Sedin

Ullensaker OL

54:20

144

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:47:25

+0:00

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

38:43

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:12:49

+34:06

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

39:36

+0:00

2.

Jens Nyerød

Nes OL

42:49

+3:13

3.

Helge Monsrud

Frogner IL

57:27

+17:51

DSQ

Ivar Monsrud

Nes OL

1:08:33

140 141 142

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

30:57

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

27:28

Nora Sørberg

Frogner IL

24:05

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

39:19

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

50:34

Jens Erik Kristensen

Frogner IL

41:51

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

35:52

+0:00

2.

Erlend Bjørge

Ullensaker OL

46:12

+10:20

3.

Julie Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

47:20

+11:28

DSQ

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

27:53

139 140 141 142

Klasse: Mosjon mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

47:33

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Nanna Bergan

Frogner IL

Arrangør

Torunn Hoel

Frogner IL

Arrangør

Sara Halvarsson

Frogner IL

Arrangør

Bjørn Børke

Frogner IL

Arrangør

Nina Sørberg

Frogner IL

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 mai 2015, 21:24:32

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47