Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Skraperudtjern 7. mai 2015

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

OUS BIL

1:10:48

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:27

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

53:03

+7:36

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:29

+13:02

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:08:31

+23:04

5.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:57:39

+1:12:12

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:02:19

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:37

+8:18

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:20:22

+18:03

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:44:32

+42:13

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:14:39

+0:00

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:23:40

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Ring

Statnett BIL

1:01:44

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

51:26

+0:00

2.

Marius Burmo

PRIVAT

1:25:11

+33:45

3.

Atle Pedersen

Reload

1:31:39

+40:13

4.

Vegar Røyset

SIemens

1:44:26

+53:00

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haavardtun

Schenker

55:17

+0:00

2.

Stein Mella

Yara Praxair

1:06:17

+11:00

3.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:09:21

+14:04

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

51:50

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

52:27

+0:37

3.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

55:31

+3:41

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

57:56

+6:06

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:44

+6:54

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:04:24

+12:34

7.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:08:18

+16:28

DSQ

Trond Westgaard

PRIVAT

1:09:57

41

DSQ

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:21:15

43

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

36:54

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

42:05

+5:11

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

45:26

+8:32

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

46:32

+9:38

5.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

47:29

+10:35

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

51:15

+14:21

7.

Andreas Erichsen

Erichsen et Horgen

54:34

+17:40

8.

Richard Blom

FBI

54:41

+17:47

DSQ

John Jacobsen

Statnett BIL

1:12:34

51

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:18

+0:00

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

48:29

+1:11

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

50:49

+3:31

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

56:15

+8:57

5.

Tore Ringerike

DNB

1:03:29

+16:11

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:03:49

+16:31

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:08:50

+21:32

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:09:07

+21:49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:36

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

42:47

+10:11

3.

Einar Skåre

Brevpost

44:53

+12:17

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:09

+23:33

5.

Trond Wettergreen

Andvord

56:19

+23:43

6.

Per Haugen

NEDERMAN

56:40

+24:04

7.

Juul Sverre Stener

OPIL

56:43

+24:07

8.

Kaare Solhjell

Privat

1:03:48

+31:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

51:53

+0:00

2.

Roar Gudding

Vet BIL

56:41

+4:48

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:00:18

+8:25

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:00:41

+8:48

5.

Torstein Østen

MAESTRO

1:02:40

+10:47

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:04:21

+12:28

7.

Terje Eriksen

PRIVAT

1:27:41

+35:48

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:28:58

+37:05

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

42:48

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:59

+9:11

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

53:47

+10:59

4.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

54:22

+11:34

5.

Sigfrid Fagervik

Thales

56:13

+13:25

6.

Annar Brustad

FOBIL

56:24

+13:36

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:05:00

+22:12

8.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:10:50

+28:02

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:22:32

+39:44

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:43:44

+1:00:56

DSQ

Per Meiland

DNB

1:45:03

55 37 40 36

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:02:52

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:03:54

+1:02

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:06:24

+3:32

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:18:51

+15:59

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:24:56

+22:04

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:32:06

+29:14

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:54:20

+51:28

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

52:25

32 33 34 55 37 40 36

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Theo W. Sæter

Måren OK

26:43

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Aas Hansen

Bøler skole

59:59

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

58:46

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:14:37

+15:51

DSQ

Jarle Nilsen

SIemens

1:17:31

43

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Esten Fremmegaard

SIemens

1:29:23

+0:00

2.

Leif Foss

NAV

1:32:55

+3:32

DSQ

Martin Granly

SIemens

1:05:33

53

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:22:38

+0:00

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:24:26

59 42 105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2015, 08:34:06

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91