Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Stafettpoeng mv. 4. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

Arrang

Anne Arntzen

Raumar

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Bodil Klakegg

NORGES BANK

Arrang

Anitha Olsen

NORGES BANK

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Even Angell Petersen

Bjølsen Promo

Arrang

Lilla Madsen

FBI

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Per-Ivar Nikolaisen

NORAD

Arrang

Tom Bergan

PIN SEMIBIL

Arrang

Alexander Smidt-Olsen

Aibel

Arrang

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Øystein Olsrud

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Kristian Dalby

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

Arrang

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

Arrang

Lars Klemetsaune

Tandberg

Arrang

Rune Kristian Mork

Statnett BIL

Arrang

Rasmus Ramstad

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Rasmus Endre Bø

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Øistein Olsen

Ernst&Young Oslo BIL

Arrang

Ola Hogseth

PIN SEMIBIL

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

Arrang

Øyvind Solli

PIN SEMIBIL

Arrang

Charles Halaas

Aibel

Arrang

Helge Kolstad

TANDBERG DATA

Arrang

Lars Krüger

Nordea

Arrang

Peder Natvig

NORGES BANK

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Arrang

Knut Aalde

SWECO GRØNER

Arrang

Kyrre Gran

SWECO GRØNER

Arrang

Kimme Arnesen

SWECO GRØNER

Arrang

Knut Erling Øen

NORDEA

Arrang

Guttorm Egge

OSI

Arrang

Arne Dybdahl

JERNBANEVERKET

Arrang

Tor Ringstad

Tandberg

Arrang

Torstein Hole

Telenor

Arrang

Håkon Gudding

Telenor

Arrang

Tom Slungaard

Norsk Eiendominformasjon

Arrang

Øivin Aarnes

Norsk Eiendominformasjon

Arrang

Lasse Arnesen

SWECO GRØNER

Arrang

Øyvind Bakke

SWECO GRØNER

Arrang

Bernt Ove Barmoen Rinden

OSI

Arrang

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

Arrang

martin Veastad

Thales

Arrang

Frode Lillevold

FFI

Arrang

Knut Landstad

FUGRO

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

Arrang

Roger Birkeland

Telenor

Arrang

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

Arrang

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

Arrang

Jan Kr. Lygre

AAS-JAKOBSEN

Arrang

Roar Sigurdsen

RINGNES

Arrang

Jan Erik Torp

FFI

Arrang

Knut Helland

Bærum kommune

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

Arrang

Harald Thon

Statoil Hydro Oslo BIL

Arrang

Knut Eeg

Norges BANK

Arrang

Øystein Kildahl

AHS

Arrang

Pål Terkelsen

PRIVAT

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Bjørn Rossow

Thales

Arrang

Helge Stenseth

Thales

Arrang

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Tor Trøan

Norsk Eiendominformasjon

Arrang

Knut Stabell

Statnett BIL

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Arrang

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

Arrang

Knut Møgedal

AkerSolutions

Arrang

Bjørn Grenager

Thales

Arrang

Øystein Madsen

GE Healthcare

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Tor Drage

AkerSolutions

Arrang

Bjørn Eckstrøm

NVE

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Morten Rannem

Vegdirektoratet

Arrang

Jan Fredrik Lund

Vegdirektoratet

Arrang

Øystein Møgedal

Aker Solutions

Arrang

Lars Eid Nilsen

SWECO GRØNER

Arrang

Harald Arnesen

SWECO GRØNER

Arrang

Halvor Eid Nilsen

SWECO GRØNER

Arrang

Lars Eid Nilsen

SWECO GRØNER

Arrang

Pål Haavengen

Lutelaget

Arrang

Dag Strisland

Lutelaget

Arrang

Arne Dolven

Lutelaget

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Per Stedje

AHS

Arrang

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

Arrang

Ole Vegard Lundestad

Statnett BIL

Arrang

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

Arrang

Steingrim Bersvendsen

BAC Consulting

Arrang

Heidi Sønsterudbråten

Raumar

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Dag Langseth

RINGNES

Arrang

Jeppe Hansson

JBO-prosjektledelse

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET


Sist oppdatert:

11 november 2009, 10:33:36

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

93

Antall startet:

93