Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen 16. mai 2015

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Spangberg

Konnerud IL

32:23

20:06

Isabel Heitmann

Konnerud IL

32:18

20:03

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

42:33

26:25

Amalie Frydenlund

Konnerud IL

34:07

21:11

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

25:38

15:55

Rasmus Berglund

Ringerike OL

12:35

7:48

Pernille Snø Heggedal Aamodt

Fet OL

29:14

18:09

Hermine Sol Heggedal Aamodt

Fet OL

35:01

21:44

Marte Eger

Kongsberg OL

22:42

14:05

Johanne Storhaug

Konnerud IL

21:15

13:11

DSQ

Iben Liveng Braadland

Konnerud IL

33:58

110

Brutt

Magnus Baklid

Konnerud IL

DNS

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

10:31

+0:00

6:31

2.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

12:07

+1:36

7:31

3.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

14:16

+3:45

8:51

4.

Marie Kvarme

Røyken OL

15:12

+4:41

9:26

5.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

15:25

+4:54

9:34

6.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

18:23

+7:52

11:25

7.

Sunniva Morlandsto

Eiker OL

18:30

+7:59

11:29

8.

Eline Andersen

Konnerud IL

24:24

+13:53

15:09

9.

Elin Heitmann

Konnerud IL

29:46

+19:15

18:29

DNS

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

Klasse: D 13-14*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

13:52

+0:00

6:49

2.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

14:39

+0:47

7:13

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

14:49

+0:57

7:17

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

15:18

+1:26

7:32

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

15:41

+1:49

7:43

6.

Mari Kjelle

Røyken OL

16:29

+2:37

8:07

7.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

16:50

+2:58

8:17

8.

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

17:41

+3:49

8:42

9.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

18:05

+4:13

8:54

10.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

18:10

+4:18

8:56

11.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

19:00

+5:08

9:21

12.

Christine Hoen

Eiker OL

19:02

+5:10

9:22

13.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

19:05

+5:13

9:24

14.

Ingrid Bogen Arenth

Sturla, IF

19:42

+5:50

9:42

15.

Thea Land

Konnerud IL

19:59

+6:07

9:50

16.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

21:07

+7:15

10:24

17.

Tonje Malin Rhrich

Konnerud IL

21:22

+7:30

10:31

18.

Silje Morlandstø

Eiker OL

21:27

+7:35

10:33

19.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

22:19

+8:27

10:59

20.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

22:46

+8:54

11:12

21.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

24:25

+10:33

12:01

22.

Anni Saarela

Konnerud IL

24:35

+10:43

12:06

23.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

25:27

+11:35

12:32

24.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

27:42

+13:50

13:38

DSQ

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

17:53

102

DNS

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

DNS

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

DNS

Christoffer Vråle Rønning

Konnerud IL

94 78 109 92 105 106 38

Klasse: D 15-16*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

13:47

+0:00

6:47

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

13:57

+0:10

6:52

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

14:24

+0:37

7:05

4.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

14:45

+0:58

7:15

5.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

14:55

+1:08

7:20

6.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

14:58

+1:11

7:22

7.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

15:18

+1:31

7:32

8.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

15:50

+2:03

7:47

9.

Kornelia Lønning Brurberg

Sturla, IF

15:55

+2:08

7:50

10.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

17:25

+3:38

8:34

11.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

17:39

+3:52

8:41

12.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

17:51

+4:04

8:47

13.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

18:02

+4:15

8:53

14.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

18:27

+4:40

9:05

15.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

19:04

+5:17

9:23

16.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

19:06

+5:19

9:24

17.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

19:45

+5:58

9:43

18.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

19:56

+6:09

9:49

19.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

20:32

+6:45

10:06

20.

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

23:18

+9:31

11:28

DSQ

Thea Dyrkorn

Eiker OL

15:19

93

DNS

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

Klasse: D 17-*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

15:06

+0:00

6:44

2.

Runa Fremstad

Larvik OK

15:39

+0:33

6:59

3.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

17:37

+2:31

7:51

4.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

18:03

+2:57

8:03

5.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

18:43

+3:37

8:21

6.

Siri Moholth

Kongsberg OL

18:57

+3:51

8:27

7.

Monica Berglund

Ringerike OL

20:05

+4:59

8:57

8.

Kari Strand

Kongsberg OL

22:12

+7:06

9:54

9.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

22:41

+7:35

10:07

10.

Solveig Sletner

Røyken OL

24:02

+8:56

10:43

11.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

25:04

+9:58

11:11

12.

Marianne Strandseter

IL Tyrving

26:14

+11:08

11:42

13.

Stine Heggedal

Fet OL

26:47

+11:41

11:57

14.

Linda Fredh

Måren OK

34:29

+19:23

15:23

DNS

Kjersti Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

kari Jussie Lønning

Sturla, IF

20:09

+0:00

8:59

2.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

20:38

+0:29

9:12

3.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

22:38

+2:29

10:06

4.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

22:55

+2:46

10:13

5.

Kristin Eger

Kongsberg OL

24:07

+3:58

10:45

6.

Marianne Reusch

Heming Orientering

26:34

+6:25

11:51

7.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

27:16

+7:07

12:10

8.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

28:19

+8:10

12:38

9.

Jane Rødder

Kongsberg OL

44:47

+24:38

19:59

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

18:04

+0:00

8:53

2.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

18:06

+0:02

8:54

3.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

18:10

+0:06

8:56

4.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

18:42

+0:38

9:12

5.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

18:59

+0:55

9:21

6.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

20:20

+2:16

10:00

7.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

24:34

+6:30

12:06

8.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

25:18

+7:14

12:27

9.

Katrine Hjelsteh Larsen

Kongsberg OL

26:48

+8:44

13:12

DNS

Kjersti Stræte

Ringerike OL

DNS

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

33:48

+0:00

16:39

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

10:32

+0:00

6:32

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

11:03

+0:31

6:51

3.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

11:06

+0:34

6:53

4.

Johan Eger

Kongsberg OL

11:22

+0:50

7:03

5.

Reno Pape

Konnerud IL

12:10

+1:38

7:33

6.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

13:03

+2:31

8:06

7.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

14:47

+4:15

9:10

8.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

17:16

+6:44

10:43

9.

Ola Kjølstad

Røyken OL

20:13

+9:41

12:33

10.

Anders Amundsen

Konnerud IL

21:08

+10:36

13:07

11.

Oskar Baklid

Konnerud IL

22:46

+12:14

14:08

DSQ

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

16:47

106

DNS

Arthur Brunborg

Nittedal OL

DNS

Bernard W. Moczulski

Røyken OL

Klasse: H 13-14*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

17:40

+0:00

7:53

2.

Henrik Reusch

Heming Orientering

18:13

+0:33

8:07

3.

Herman Brunborg

Nittedal OL

19:01

+1:21

8:29

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

19:26

+1:46

8:40

5.

Vetle Drage

Kongsberg OL

19:54

+2:14

8:53

6.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

20:06

+2:26

8:58

7.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

21:31

+3:51

9:36

8.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

25:54

+8:14

11:33

DSQ

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

29:15

83

DNS

Egil Frydenlund

Sturla, IF

Klasse: H 15-16*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg OL

14:56

+0:00

6:39

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

15:08

+0:12

6:45

3.

Håkon Lund

Kongsberg OL

16:09

+1:13

7:12

4.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

16:35

+1:39

7:24

5.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

16:41

+1:45

7:26

6.

Henrik André Larsen

Kongsberg OL

17:14

+2:18

7:41

7.

Henrik Haug

Kongsberg OL

19:37

+4:41

8:45

8.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

19:50

+4:54

8:51

9.

Vegard Øverli Berg

Kongsberg OL

20:01

+5:05

8:56

10.

Patrick Thomassen

Modum OL

20:55

+5:59

9:20

11.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

22:53

+7:57

10:12

DNS

Sølve Drage

Kongsberg OL

Klasse: H 17-*

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Høimyr Solberg

Sturla, IF

16:00

+0:00

6:50

2.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

16:29

+0:29

7:02

3.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

16:57

+0:57

7:14

4.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

17:23

+1:23

7:25

5.

Lars Henrik Thon

Sturla, IF

17:49

+1:49

7:36

6.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

17:59

+1:59

7:41

7.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

18:12

+2:12

7:46

8.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

18:37

+2:37

7:57

9.

Karsten Alexander Kopland

Modum OL

18:45

+2:45

8:00

10.

William Ekberg

Kongsberg OL

18:49

+2:49

8:02

11.

Morten Tangen

Måren OK

19:35

+3:35

8:22

12.

Jørgen Teigen Søgård

Kongsberg OL

20:34

+4:34

8:47

13.

Lars Berglund

Ringerike OL

21:02

+5:02

8:59

14.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

21:09

+5:09

9:02

15.

Ole Andre Skonnord

Konnerud IL

24:34

+8:34

10:29

16.

Jonas Solem Tronrud

Eiker OL

24:42

+8:42

10:33

DNS

Odd Strand

Kongsberg OL

DNS

Rune Brunborg

Nittedal OL

DNS

Gard Dahlen

Kongsberg OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Reusch

Heming Orientering

21:26

+0:00

9:09

2.

Peter Carlsen

Røyken OL

21:33

+0:07

9:12

3.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

23:21

+1:55

9:58

4.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

23:37

+2:11

10:05

5.

Ole Myklemyr

Eiker OL

25:23

+3:57

10:50

6.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

27:01

+5:35

11:32

7.

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

38:01

+16:35

16:14

DSQ

Rune Sørensen

Sturla, IF

21:52

90

DSQ

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

27:56

77

DNS

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

DNS

Trond Smemo

Sturla, IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

15:39

+0:00

6:59

2.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

16:42

+1:03

7:27

3.

Lars Fremstad

Larvik OK

16:51

+1:12

7:31

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

17:38

+1:59

7:52

5.

Knut Aas

Ringerike OL

17:45

+2:06

7:55

6.

Tibor Vári

Sturla, IF

18:07

+2:28

8:05

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

18:47

+3:08

8:23

8.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

19:05

+3:26

8:31

9.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

19:36

+3:57

8:45

10.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

19:45

+4:06

8:49

11.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

20:32

+4:53

9:10

12.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

21:30

+5:51

9:35

13.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

22:57

+7:18

10:14

14.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

23:40

+8:01

10:33

15.

Rune Moian

Asker Skiklubb

29:56

+14:17

13:21

16.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

44:43

+29:04

19:57

DNS

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

16:07

+0:00

7:56

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Moen

Konnerud IL

20:34

+0:00

10:07

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

23:54

87

DNS

Oddvar Bruun

OL Tønsberg og omegn


Sist oppdatert:

19 mai 2015, 15:30:12

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

197

Antall startet:

176