Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint 20. mai 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

15:07

15:07

Martin Christoffer Borg

IL Koll

6:23

6:23

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

12:53

12:53

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

14:55

14:55

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

6:42

6:42

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:06

21:06

Martin Kjos Barkenæs

Fet OL

5:53

5:53

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

16:41

16:41

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

12:08

12:08

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:14

21:14

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

16:28

16:28

38

Birk Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

6:12

6:12

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

13:16

13:16

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

11:57

11:57

Aksel Krog

Ås-NMBU Orientering

16:38

16:38

Jonas Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

17:50

17:50

Dyre Meen

Ås-NMBU Orientering

17:39

17:39

Erlend Meen

Ås-NMBU Orientering

17:52

17:52

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

16:43

16:43

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

29:00

15:56

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

17:06

9:23

Signe Holo

Fossum IF

16:00

8:47

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

17:03

9:22

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

16:03

8:49

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

DNS

Marte Koldsø Søreid

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

17:33

+0:00

8:36

2.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

17:35

+0:02

8:37

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

18:08

+0:35

8:53

4.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

18:27

+0:54

9:02

5.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

19:29

+1:56

9:33

5.

Mari Brende

Fossum IF

19:29

+1:56

9:33

7.

Andrea H. Rogndokken

Fet OL

19:43

+2:10

9:39

8.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

24:28

+6:55

11:59

9.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

31:43

+14:10

15:32

DSQ

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

16:07

163 154 158 177 178 164 172 181 176 175

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

13:50

+0:00

6:20

2.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

14:12

+0:22

6:30

3.

Oda Scheele

Nydalens SK

14:38

+0:48

6:42

4.

Marie Liland

Nydalens SK

14:53

+1:03

6:49

5.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

14:55

+1:05

6:50

6.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

14:58

+1:08

6:51

7.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

15:16

+1:26

7:00

8.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

15:49

+1:59

7:15

9.

Ina Martini

Asker Skiklubb

15:53

+2:03

7:17

10.

Carmen Dirro

Måren OK

16:25

+2:35

7:31

11.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

18:38

+4:48

8:32

12.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

18:58

+5:08

8:42

13.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

22:24

+8:34

10:16

14.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

24:23

+10:33

11:11

15.

Kristina Johansen

Fet OL

28:35

+14:45

13:06

DNS

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

DNS

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

DNS

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

DNS

Kristin Helland

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

14:23

+0:00

5:53

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:34

+0:11

5:58

3.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

15:05

+0:42

6:10

4.

Ragne Norrud

Fossum IF

15:24

+1:01

6:18

5.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

15:25

+1:02

6:19

6.

Pernille Katla

Fossum IF

15:26

+1:03

6:19

7.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

15:33

+1:10

6:22

8.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

15:37

+1:14

6:24

9.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

15:39

+1:16

6:24

9.

Maren Norderud

IL Tyrving

15:39

+1:16

6:24

11.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

15:47

+1:24

6:28

12.

Åsne Holo

Fossum IF

16:08

+1:45

6:36

13.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

16:13

+1:50

6:38

14.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

16:15

+1:52

6:39

15.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

16:35

+2:12

6:47

16.

Rikke Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

16:50

+2:27

6:53

17.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

17:16

+2:53

7:04

18.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

17:21

+2:58

7:06

19.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:32

+3:09

7:11

20.

Ingrid Aaslund

Fet OL

17:47

+3:24

7:17

21.

Linn Mei Waaler

Måren OK

17:53

+3:30

7:19

22.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

18:15

+3:52

7:28

23.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

18:20

+3:57

7:30

24.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

19:40

+5:17

8:03

25.

Julie Bakke

Fossum IF

23:14

+8:51

9:31

DSQ

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

15:23

41 43 47 49 50 152 163 156

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

DNS

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

DNS

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

DNS

Ingrid Madslien

Nydalens SK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

16:36

+0:00

6:21

2.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

16:42

+0:06

6:23

3.

Anine Hallén

Nydalens SK

17:10

+0:34

6:34

4.

Hedda Vonen

Lillomarka OL

17:28

+0:52

6:41

5.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

17:57

+1:21

6:52

6.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

18:12

+1:36

6:58

7.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

18:27

+1:51

7:04

8.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

18:45

+2:09

7:11

9.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

36:23

+19:47

13:56

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

14:49

+0:00

5:40

2.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

15:16

+0:27

5:50

3.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:31

+1:42

6:19

4.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

17:15

+2:26

6:36

5.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

17:42

+2:53

6:46

6.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

18:14

+3:25

6:59

7.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

18:23

+3:34

7:02

8.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

20:20

+5:31

7:47

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

14:10

+0:00

5:04

2.

Elise Egseth

Nydalens SK

14:27

+0:17

5:10

3.

Iliana Ilieva

Halden SK

15:34

+1:24

5:34

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

15:38

+1:28

5:36

5.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

15:40

+1:30

5:36

6.

Marion Huber

Nydalens SK

16:14

+2:04

5:49

7.

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

16:23

+2:13

5:52

8.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

16:29

+2:19

5:54

9.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

16:47

+2:37

6:00

10.

Guro Vassend

Fossum IF

17:08

+2:58

6:08

11.

Ida Tangen

Nydalens SK

17:35

+3:25

6:18

12.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

17:38

+3:28

6:19

13.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

18:48

+4:38

6:44

14.

Marie Hammer Håversen

Østmarka OK

20:31

+6:21

7:21

15.

Linda Fredh

Måren OK

26:56

+12:46

9:39

DNS

Marianne Strandseter

IL Tyrving

DNS

Cristina Luis

Nydalens SK

DNS

Melissa Trout

Nydalens SK

DNS

Tone E Lye

IL Tyrving

DNS

Maria Brodin

Fossum IF

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

16:34

+0:00

6:47

2.

Kine Odden

Østmarka OK

16:38

+0:04

6:49

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

17:11

+0:37

7:02

4.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

17:34

+1:00

7:11

5.

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

18:48

+2:14

7:42

6.

Katrine Bakke

Fossum IF

19:44

+3:10

8:05

7.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:18

+3:44

8:19

8.

Heidi Østli

Raumar Orientering

20:20

+3:46

8:20

9.

Marit-Elin Iden

OK Moss

21:08

+4:34

8:39

10.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

23:32

+6:58

9:38

11.

Monica Syrdal

Heming Orientering

25:21

+8:47

10:23

12.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

26:17

+9:43

10:46

DSQ

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

15:01

163

DSQ

Anne Madslien

Nydalens SK

15:32

43

DNS

Marit B. Eithun

Nittedal OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

16:45

+0:00

6:51

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

17:33

+0:48

7:11

3.

Mona Strand

Måren OK

18:28

+1:43

7:34

4.

Ingjerd Vestengen

Lillomarka OL

19:35

+2:50

8:01

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

19:47

+3:02

8:06

6.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

20:42

+3:57

8:29

7.

Grete Berntsen

Måren OK

23:29

+6:44

9:37

DSQ

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

21:42

163

DNS

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

16:01

+0:00

8:07

DNS

Jessica Kathle

Måren OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

21:06

+0:00

10:42

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:37

12:25

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

14:25

7:55

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

18:07

9:57

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

21:35

11:51

DNS

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

11:51

+0:00

5:48

2.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

11:58

+0:07

5:51

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

13:12

+1:21

6:28

4.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

14:25

+2:34

7:04

5.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

15:31

+3:40

7:36

6.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

15:40

+3:49

7:40

7.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

15:55

+4:04

7:48

8.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

17:53

+6:02

8:45

9.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

18:52

+7:01

9:14

10.

Andreas Gjetanger

Måren OK

19:18

+7:27

9:27

11.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

21:04

+9:13

10:19

12.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

23:00

+11:09

11:16

13.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

23:11

+11:20

11:21

14.

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

28:55

+17:04

14:10

15.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

30:18

+18:27

14:51

16.

Magnus Endresen

Måren OK

40:54

+29:03

20:02

17.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

42:30

+30:39

20:50

DNS

Gjermund Ihlebekk

OK Moss

DNS

Arthur Brunborg

Nittedal OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

12:03

+0:00

5:31

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

12:09

+0:06

5:34

3.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

12:45

+0:42

5:50

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

13:10

+1:07

6:02

5.

Alexander Smeby

Nydalens SK

13:13

+1:10

6:03

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

13:24

+1:21

6:08

7.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

14:05

+2:02

6:27

8.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

14:17

+2:14

6:33

9.

Henrik Reusch

Heming Orientering

14:19

+2:16

6:34

10.

Jonas Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

14:46

+2:43

6:46

11.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

15:21

+3:18

7:02

12.

Johannes Halvorsen

Nydalens SK

15:22

+3:19

7:02

13.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

15:36

+3:33

7:09

14.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

15:48

+3:45

7:14

15.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

16:19

+4:16

7:29

16.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

16:22

+4:19

7:30

17.

Mikkel Katla

Fossum IF

17:27

+5:24

8:00

18.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

19:30

+7:27

8:56

19.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

19:31

+7:28

8:57

20.

Erlend Børli

Fossum IF

19:42

+7:39

9:02

21.

Marius Bakke

Fossum IF

22:32

+10:29

10:20

DNS

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

DNS

Herman Brunborg

Nittedal OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

12:36

+0:00

4:49

2.

Elias Jonsson

Nydalens SK

13:15

+0:39

5:04

3.

Einar Melsom

Fossum IF

13:42

+1:06

5:14

4.

Lukas Liland

Nydalens SK

13:47

+1:11

5:16

5.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

14:02

+1:26

5:22

6.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:23

+1:47

5:30

7.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

14:27

+1:51

5:32

8.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

14:36

+2:00

5:35

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

14:36

+2:00

5:35

10.

Michael Svoboda

FWOC

14:37

+2:01

5:36

11.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

15:15

+2:39

5:50

12.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

15:28

+2:52

5:55

13.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

15:29

+2:53

5:55

14.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

15:30

+2:54

5:56

15.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

15:43

+3:07

6:01

16.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

15:46

+3:10

6:02

17.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

16:17

+3:41

6:14

18.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

16:33

+3:57

6:20

19.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

16:35

+3:59

6:21

20.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

16:50

+4:14

6:26

21.

Knut Selstad

Fossum IF

16:53

+4:17

6:28

22.

Peter Gisholt

Fossum IF

16:59

+4:23

6:30

23.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

17:47

+5:11

6:48

24.

Emil Størmer

Fossum IF

17:57

+5:21

6:52

25.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

18:08

+5:32

6:56

26.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

18:30

+5:54

7:05

27.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

18:34

+5:58

7:06

28.

Andreas Moldskred

Oppsal Orientering

19:09

+6:33

7:20

29.

Markus Månum Moen

Måren OK

19:39

+7:03

7:31

30.

Jesper Ugedal

Østmarka OK

20:06

+7:30

7:42

31.

Lukas Leonard Bjelde Fossheim

Måren OK

21:52

+9:16

8:22

32.

Sondre Kvalø Haug

Fet OL

23:19

+10:43

8:56

DSQ

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

14:34

183

DNS

Erling Hjermstad

Fossum IF

DNS

Sindre Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

DNS

Erik Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

13:55

+0:00

4:59

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

14:02

+0:07

5:01

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

14:11

+0:16

5:05

4.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

14:40

+0:45

5:15

5.

Martin Borge Heir

Fossum IF

14:53

+0:58

5:20

6.

Ole Jakob Olsrød

Stokke IL

14:57

+1:02

5:21

7.

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

15:15

+1:20

5:27

8.

Jørgen Kjos Barkenæs

Fet OL

16:05

+2:10

5:45

9.

Karl Kristen Gjølsjø

OK Moss

16:09

+2:14

5:47

10.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

16:15

+2:20

5:49

10.

Tarjei Holo

Fossum IF

16:15

+2:20

5:49

12.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

16:35

+2:40

5:56

13.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

17:06

+3:11

6:07

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

22:17

+8:22

7:59

DSQ

Jostein Tandberg

Nydalens SK

14:44

49

DNS

Jørgen Vister

Indre Østfold OK

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Størmer

Fossum IF

15:23

+0:00

4:55

2.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

15:52

+0:29

5:05

3.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

16:04

+0:41

5:08

4.

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

16:59

+1:36

5:26

5.

Matej Sebo

BAOC

18:07

+2:44

5:48

6.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

18:14

+2:51

5:50

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

14:46

+0:00

4:43

2.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

15:08

+0:22

4:51

3.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

15:09

+0:23

4:51

4.

Anders Vister

Nydalens SK

15:33

+0:47

4:59

5.

Sindre Rønning

Fossum IF

15:41

+0:55

5:01

6.

Borger Melsom

Fossum IF

15:43

+0:57

5:02

7.

Térence Risse

Nydalens SK

15:45

+0:59

5:02

8.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

16:13

+1:27

5:11

9.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

16:36

+1:50

5:19

10.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

17:16

+2:30

5:32

11.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

17:26

+2:40

5:35

12.

Simen Smestad

Bækkelagets SK

19:17

+4:31

6:10

13.

Daniel Mania

Ås-NMBU Orientering

29:37

+14:51

9:29

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Andresen

Fossum IF

16:03

+0:00

5:45

2.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

16:08

+0:05

5:46

3.

Harald Bakke

Fossum IF

16:11

+0:08

5:48

4.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:13

+0:10

5:48

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

16:28

+0:25

5:54

6.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

16:33

+0:30

5:55

7.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

16:37

+0:34

5:57

8.

Christian Reusch

Heming Orientering

16:56

+0:53

6:04

9.

Einar Gisholt

Fossum IF

17:10

+1:07

6:09

10.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

17:14

+1:11

6:10

11.

Trond Myhre

Fossum IF

17:16

+1:13

6:11

12.

Stein H. Hagen

Fossum IF

17:46

+1:43

6:22

13.

Bjørnar Olsrød

Stokke IL

18:07

+2:04

6:29

14.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

18:16

+2:13

6:32

15.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

18:31

+2:28

6:38

15.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

18:31

+2:28

6:38

17.

Christian Jomaas

Fossum IF

19:00

+2:57

6:48

18.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

19:18

+3:15

6:55

19.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

19:31

+3:28

6:59

20.

Håkon Børli

Fossum IF

20:27

+4:24

7:19

21.

Lars Petter Endresen

Måren OK

23:01

+6:58

8:14

22.

Magne Aas

Asker Skiklubb

25:35

+9:32

9:10

23.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

32:04

+16:01

11:29

24.

Leif Størmer

Fossum IF

33:50

+17:47

12:07

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

16:39

48

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

14:42

+0:00

5:37

2.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

15:53

+1:11

6:05

3.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

16:17

+1:35

6:14

4.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

16:29

+1:47

6:18

5.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

16:30

+1:48

6:19

6.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

16:45

+2:03

6:25

7.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

16:53

+2:11

6:28

8.

Øystein Holo

Fossum IF

16:57

+2:15

6:29

9.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

17:20

+2:38

6:38

10.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

17:46

+3:04

6:48

11.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

17:47

+3:05

6:48

12.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

18:12

+3:30

6:58

13.

Morten Karlsen

Måren OK

18:21

+3:39

7:01

14.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

18:36

+3:54

7:07

15.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

18:48

+4:06

7:12

16.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

19:04

+4:22

7:18

17.

Øyvind Helmersen

Fet OL

20:07

+5:25

7:42

18.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

20:28

+5:46

7:50

DSQ

Knut Erling Øen

Heming Orientering

15:24

178

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

15:57

49

DSQ

Børge Pedersen

Nydalens SK

16:33

48

DSQ

Kjetil Karlsen

OK Moss

17:31

163

DNS

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

16:05

+0:00

6:35

2.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

18:49

+2:44

7:42

DSQ

Stein Turtumøygard

Måren OK

19:31

152

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

Klasse: TestD17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

33:44

+0:00

12:55

Klasse: TestH13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

41:54

+0:00

19:13

Klasse: TestH21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

+0:00

0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 mai 2015, 20:15:31

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

324

Antall startet:

293