Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint 20. mai 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

15:07

15:07

korriger

Martin Christoffer Borg

IL Koll

6:23

6:23

korriger

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

12:53

12:53

korriger

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

14:55

14:55

korriger

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

6:42

6:42

korriger

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:06

21:06

korriger

Martin Kjos Barkenæs

Fet OL

5:53

5:53

korriger

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

16:41

16:41

korriger

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

12:08

12:08

korriger

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

21:14

21:14

korriger

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

16:28

16:28

korriger

38

Birk Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

6:12

6:12

korriger

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

13:16

13:16

korriger

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

11:57

11:57

korriger

Aksel Krog

Ås-NMBU Orientering

16:38

16:38

korriger

Jonas Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

17:50

17:50

korriger

Dyre Meen

Ås-NMBU Orientering

17:39

17:39

korriger

Erlend Meen

Ås-NMBU Orientering

17:52

17:52

korriger

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

16:43

16:43

korriger

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

29:00

15:56

korriger

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

17:06

9:23

korriger

Signe Holo

Fossum IF

16:00

8:47

korriger

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

17:03

9:22

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

16:03

8:49

korriger

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

korriger

DNS

Marte Koldsø Søreid

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

17:33

+0:00

8:36

korriger

2.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

17:35

+0:02

8:37

korriger

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

18:08

+0:35

8:53

korriger

4.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

18:27

+0:54

9:02

korriger

5.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

19:29

+1:56

9:33

korriger

5.

Mari Brende

Fossum IF

19:29

+1:56

9:33

korriger

7.

Andrea H. Rogndokken

Fet OL

19:43

+2:10

9:39

korriger

8.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

24:28

+6:55

11:59

korriger

9.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

31:43

+14:10

15:32

korriger

DSQ

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

16:07

korriger

163 154 158 177 178 164 172 181 176 175

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

13:50

+0:00

6:20

korriger

2.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

14:12

+0:22

6:30

korriger

3.

Oda Scheele

Nydalens SK

14:38

+0:48

6:42

korriger

4.

Marie Liland

Nydalens SK

14:53

+1:03

6:49

korriger

5.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

14:55

+1:05

6:50

korriger

6.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

14:58

+1:08

6:51

korriger

7.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

15:16

+1:26

7:00

korriger

8.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

15:49

+1:59

7:15

korriger

9.

Ina Martini

Asker Skiklubb

15:53

+2:03

7:17

korriger

10.

Carmen Dirro

Måren OK

16:25

+2:35

7:31

korriger

11.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

18:38

+4:48

8:32

korriger

12.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

18:58

+5:08

8:42

korriger

13.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

22:24

+8:34

10:16

korriger

14.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

24:23

+10:33

11:11

korriger

15.

Kristina Johansen

Fet OL

28:35

+14:45

13:06

korriger

DNS

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

korriger

DNS

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

korriger

DNS

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Kristin Helland

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

14:23

+0:00

5:53

korriger

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:34

+0:11

5:58

korriger

3.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

15:05

+0:42

6:10

korriger

4.

Ragne Norrud

Fossum IF

15:24

+1:01

6:18

korriger

5.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

15:25

+1:02

6:19

korriger

6.

Pernille Katla

Fossum IF

15:26

+1:03

6:19

korriger

7.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

15:33

+1:10

6:22

korriger

8.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

15:37

+1:14

6:24

korriger

9.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

15:39

+1:16

6:24

korriger

9.

Maren Norderud

IL Tyrving

15:39

+1:16

6:24

korriger

11.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

15:47

+1:24

6:28

korriger

12.

Åsne Holo

Fossum IF

16:08

+1:45

6:36

korriger

13.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

16:13

+1:50

6:38

korriger

14.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

16:15

+1:52

6:39

korriger

15.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

16:35

+2:12

6:47

korriger

16.

Rikke Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

16:50

+2:27

6:53

korriger

17.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

17:16

+2:53

7:04

korriger

18.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

17:21

+2:58

7:06

korriger

19.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:32

+3:09

7:11

korriger

20.

Ingrid Aaslund

Fet OL

17:47

+3:24

7:17

korriger

21.

Linn Mei Waaler

Måren OK

17:53

+3:30

7:19

korriger

22.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

18:15

+3:52

7:28

korriger

23.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

18:20

+3:57

7:30

korriger

24.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

19:40

+5:17

8:03

korriger

25.

Julie Bakke

Fossum IF

23:14

+8:51

9:31

korriger

DSQ

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

15:23

korriger

41 43 47 49 50 152 163 156

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

korriger

DNS

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

korriger

DNS

Ingrid Madslien

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

16:36

+0:00

6:21

korriger

2.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

16:42

+0:06

6:23

korriger

3.

Anine Hallén

Nydalens SK

17:10

+0:34

6:34

korriger

4.

Hedda Vonen

Lillomarka OL

17:28

+0:52

6:41

korriger

5.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

17:57

+1:21

6:52

korriger

6.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

18:12

+1:36

6:58

korriger

7.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

18:27

+1:51

7:04

korriger

8.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

18:45

+2:09

7:11

korriger

9.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

36:23

+19:47

13:56

korriger

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

korriger

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

14:49

+0:00

5:40

korriger

2.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

15:16

+0:27

5:50

korriger

3.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:31

+1:42

6:19

korriger

4.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

17:15

+2:26

6:36

korriger

5.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

17:42

+2:53

6:46

korriger

6.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

18:14

+3:25

6:59

korriger

7.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

18:23

+3:34

7:02

korriger

8.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

20:20

+5:31

7:47

korriger

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

14:10

+0:00

5:04

korriger

2.

Elise Egseth

Nydalens SK

14:27

+0:17

5:10

korriger

3.

Iliana Ilieva

Halden SK

15:34

+1:24

5:34

korriger

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

15:38

+1:28

5:36

korriger

5.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

15:40

+1:30

5:36

korriger

6.

Marion Huber

Nydalens SK

16:14

+2:04

5:49

korriger

7.

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

16:23

+2:13

5:52

korriger

8.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

16:29

+2:19

5:54

korriger

9.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

16:47

+2:37

6:00

korriger

10.

Guro Vassend

Fossum IF

17:08

+2:58

6:08

korriger

11.

Ida Tangen

Nydalens SK

17:35

+3:25

6:18

korriger

12.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

17:38

+3:28

6:19

korriger

13.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

18:48

+4:38

6:44

korriger

14.

Marie Hammer Håversen

Østmarka OK

20:31

+6:21

7:21

korriger

15.

Linda Fredh

Måren OK

26:56

+12:46

9:39

korriger

DNS

Marianne Strandseter

IL Tyrving

korriger

DNS

Cristina Luis

Nydalens SK

korriger

DNS

Melissa Trout

Nydalens SK

korriger

DNS

Tone E Lye

IL Tyrving

korriger

DNS

Maria Brodin

Fossum IF

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

16:34

+0:00

6:47

korriger

2.

Kine Odden

Østmarka OK

16:38

+0:04

6:49

korriger

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

17:11

+0:37

7:02

korriger

4.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

17:34

+1:00

7:11

korriger

5.

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

18:48

+2:14

7:42

korriger

6.

Katrine Bakke

Fossum IF

19:44

+3:10

8:05

korriger

7.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:18

+3:44

8:19

korriger

8.

Heidi Østli

Raumar Orientering

20:20

+3:46

8:20

korriger

9.

Marit-Elin Iden

OK Moss

21:08

+4:34

8:39

korriger

10.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

23:32

+6:58

9:38

korriger

11.

Monica Syrdal

Heming Orientering

25:21

+8:47

10:23

korriger

12.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

26:17

+9:43

10:46

korriger

DSQ

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

15:01

korriger

163

DSQ

Anne Madslien

Nydalens SK

15:32

korriger

43

DNS

Marit B. Eithun

Nittedal OL

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

16:45

+0:00

6:51

korriger

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

17:33

+0:48

7:11

korriger

3.

Mona Strand

Måren OK

18:28

+1:43

7:34

korriger

4.

Ingjerd Vestengen

Lillomarka OL

19:35

+2:50

8:01

korriger

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

19:47

+3:02

8:06

korriger

6.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

20:42

+3:57

8:29

korriger

7.

Grete Berntsen

Måren OK

23:29

+6:44

9:37

korriger

DSQ

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

21:42

korriger

163

DNS

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

16:01

+0:00

8:07

korriger

DNS

Jessica Kathle

Måren OK

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

21:06

+0:00

10:42

korriger

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:37

12:25

korriger

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

14:25

7:55

korriger

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

18:07

9:57

korriger

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

21:35

11:51

korriger

DNS

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

11:51

+0:00

5:48

korriger

2.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

11:58

+0:07

5:51

korriger

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

13:12

+1:21

6:28

korriger

4.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

14:25

+2:34

7:04

korriger

5.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

15:31

+3:40

7:36

korriger

6.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

15:40

+3:49

7:40

korriger

7.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

15:55

+4:04

7:48

korriger

8.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

17:53

+6:02

8:45

korriger

9.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

18:52

+7:01

9:14

korriger

10.

Andreas Gjetanger

Måren OK

19:18

+7:27

9:27

korriger

11.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

21:04

+9:13

10:19

korriger

12.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

23:00

+11:09

11:16

korriger

13.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

23:11

+11:20

11:21

korriger

14.

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

28:55

+17:04

14:10

korriger

15.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

30:18

+18:27

14:51

korriger

16.

Magnus Endresen

Måren OK

40:54

+29:03

20:02

korriger

17.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

42:30

+30:39

20:50

korriger

DNS

Gjermund Ihlebekk

OK Moss

korriger

DNS

Arthur Brunborg

Nittedal OL

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

12:03

+0:00

5:31

korriger

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

12:09

+0:06

5:34

korriger

3.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

12:45

+0:42

5:50

korriger

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

13:10

+1:07

6:02

korriger

5.

Alexander Smeby

Nydalens SK

13:13

+1:10

6:03

korriger

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

13:24

+1:21

6:08

korriger

7.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

14:05

+2:02

6:27

korriger

8.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

14:17

+2:14

6:33

korriger

9.

Henrik Reusch

Heming Orientering

14:19

+2:16

6:34

korriger

10.

Jonas Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

14:46

+2:43

6:46

korriger

11.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

15:21

+3:18

7:02

korriger

12.

Johannes Halvorsen

Nydalens SK

15:22

+3:19

7:02

korriger

13.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

15:36

+3:33

7:09

korriger

14.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

15:48

+3:45

7:14

korriger

15.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

16:19

+4:16

7:29

korriger

16.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

16:22

+4:19

7:30

korriger

17.

Mikkel Katla

Fossum IF

17:27

+5:24

8:00

korriger

18.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

19:30

+7:27

8:56

korriger

19.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

19:31

+7:28

8:57

korriger

20.

Erlend Børli

Fossum IF

19:42

+7:39

9:02

korriger

21.

Marius Bakke

Fossum IF

22:32

+10:29

10:20

korriger

DNS

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

korriger

DNS

Herman Brunborg

Nittedal OL

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

12:36

+0:00

4:49

korriger

2.

Elias Jonsson

Nydalens SK

13:15

+0:39

5:04

korriger

3.

Einar Melsom

Fossum IF

13:42

+1:06

5:14

korriger

4.

Lukas Liland

Nydalens SK

13:47

+1:11

5:16

korriger

5.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

14:02

+1:26

5:22

korriger

6.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:23

+1:47

5:30

korriger

7.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

14:27

+1:51

5:32

korriger

8.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

14:36

+2:00

5:35

korriger

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

14:36

+2:00

5:35

korriger

10.

Michael Svoboda

FWOC

14:37

+2:01

5:36

korriger

11.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

15:15

+2:39

5:50

korriger

12.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

15:28

+2:52

5:55

korriger

13.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

15:29

+2:53

5:55

korriger

14.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

15:30

+2:54

5:56

korriger

15.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

15:43

+3:07

6:01

korriger

16.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

15:46

+3:10

6:02

korriger

17.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

16:17

+3:41

6:14

korriger

18.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

16:33

+3:57

6:20

korriger

19.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

16:35

+3:59

6:21

korriger

20.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

16:50

+4:14

6:26

korriger

21.

Knut Selstad

Fossum IF

16:53

+4:17

6:28

korriger

22.

Peter Gisholt

Fossum IF

16:59

+4:23

6:30

korriger

23.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

17:47

+5:11

6:48

korriger

24.

Emil Størmer

Fossum IF

17:57

+5:21

6:52

korriger

25.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

18:08

+5:32

6:56

korriger

26.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

18:30

+5:54

7:05

korriger

27.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

18:34

+5:58

7:06

korriger

28.

Andreas Moldskred

Oppsal Orientering

19:09

+6:33

7:20

korriger

29.

Markus Månum Moen

Måren OK

19:39

+7:03

7:31

korriger

30.

Jesper Ugedal

Østmarka OK

20:06

+7:30

7:42

korriger

31.

Lukas Leonard Bjelde Fossheim

Måren OK

21:52

+9:16

8:22

korriger

32.

Sondre Kvalø Haug

Fet OL

23:19

+10:43

8:56

korriger

DSQ

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

14:34

korriger

183

DNS

Erling Hjermstad

Fossum IF

korriger

DNS

Sindre Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

korriger

DNS

Erik Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

13:55

+0:00

4:59

korriger

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

14:02

+0:07

5:01

korriger

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

14:11

+0:16

5:05

korriger

4.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

14:40

+0:45

5:15

korriger

5.

Martin Borge Heir

Fossum IF

14:53

+0:58

5:20

korriger

6.

Ole Jakob Olsrød

Stokke IL

14:57

+1:02

5:21

korriger

7.

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

15:15

+1:20

5:27

korriger

8.

Jørgen Kjos Barkenæs

Fet OL

16:05

+2:10

5:45

korriger

9.

Karl Kristen Gjølsjø

OK Moss

16:09

+2:14

5:47

korriger

10.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

16:15

+2:20

5:49

korriger

10.

Tarjei Holo

Fossum IF

16:15

+2:20

5:49

korriger

12.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

16:35

+2:40

5:56

korriger

13.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

17:06

+3:11

6:07

korriger

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

22:17

+8:22

7:59

korriger

DSQ

Jostein Tandberg

Nydalens SK

14:44

korriger

49

DNS

Jørgen Vister

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Størmer

Fossum IF

15:23

+0:00

4:55

korriger

2.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

15:52

+0:29

5:05

korriger

3.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

16:04

+0:41

5:08

korriger

4.

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

16:59

+1:36

5:26

korriger

5.

Matej Sebo

BAOC

18:07

+2:44

5:48

korriger

6.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

18:14

+2:51

5:50

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

14:46

+0:00

4:43

korriger

2.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

15:08

+0:22

4:51

korriger

3.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

15:09

+0:23

4:51

korriger

4.

Anders Vister

Nydalens SK

15:33

+0:47

4:59

korriger

5.

Sindre Rønning

Fossum IF

15:41

+0:55

5:01

korriger

6.

Borger Melsom

Fossum IF

15:43

+0:57

5:02

korriger

7.

Térence Risse

Nydalens SK

15:45

+0:59

5:02

korriger

8.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

16:13

+1:27

5:11

korriger

9.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

16:36

+1:50

5:19

korriger

10.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

17:16

+2:30

5:32

korriger

11.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

17:26

+2:40

5:35

korriger

12.

Simen Smestad

Bækkelagets SK

19:17

+4:31

6:10

korriger

13.

Daniel Mania

Ås-NMBU Orientering

29:37

+14:51

9:29

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Andresen

Fossum IF

16:03

+0:00

5:45

korriger

2.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

16:08

+0:05

5:46

korriger

3.

Harald Bakke

Fossum IF

16:11

+0:08

5:48

korriger

4.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:13

+0:10

5:48

korriger

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

16:28

+0:25

5:54

korriger

6.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

16:33

+0:30

5:55

korriger

7.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

16:37

+0:34

5:57

korriger

8.

Christian Reusch

Heming Orientering

16:56

+0:53

6:04

korriger

9.

Einar Gisholt

Fossum IF

17:10

+1:07

6:09

korriger

10.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

17:14

+1:11

6:10

korriger

11.

Trond Myhre

Fossum IF

17:16

+1:13

6:11

korriger

12.

Stein H. Hagen

Fossum IF

17:46

+1:43

6:22

korriger

13.

Bjørnar Olsrød

Stokke IL

18:07

+2:04

6:29

korriger

14.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

18:16

+2:13

6:32

korriger

15.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

18:31

+2:28

6:38

korriger

15.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

18:31

+2:28

6:38

korriger

17.

Christian Jomaas

Fossum IF

19:00

+2:57

6:48

korriger

18.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

19:18

+3:15

6:55

korriger

19.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

19:31

+3:28

6:59

korriger

20.

Håkon Børli

Fossum IF

20:27

+4:24

7:19

korriger

21.

Lars Petter Endresen

Måren OK

23:01

+6:58

8:14

korriger

22.

Magne Aas

Asker Skiklubb

25:35

+9:32

9:10

korriger

23.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

32:04

+16:01

11:29

korriger

24.

Leif Størmer

Fossum IF

33:50

+17:47

12:07

korriger

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

16:39

korriger

48

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

14:42

+0:00

5:37

korriger

2.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

15:53

+1:11

6:05

korriger

3.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

16:17

+1:35

6:14

korriger

4.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

16:29

+1:47

6:18

korriger

5.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

16:30

+1:48

6:19

korriger

6.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

16:45

+2:03

6:25

korriger

7.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

16:53

+2:11

6:28

korriger

8.

Øystein Holo

Fossum IF

16:57

+2:15

6:29

korriger

9.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

17:20

+2:38

6:38

korriger

10.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

17:46

+3:04

6:48

korriger

11.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

17:47

+3:05

6:48

korriger

12.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

18:12

+3:30

6:58

korriger

13.

Morten Karlsen

Måren OK

18:21

+3:39

7:01

korriger

14.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

18:36

+3:54

7:07

korriger

15.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

18:48

+4:06

7:12

korriger

16.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

19:04

+4:22

7:18

korriger

17.

Øyvind Helmersen

Fet OL

20:07

+5:25

7:42

korriger

18.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

20:28

+5:46

7:50

korriger

DSQ

Knut Erling Øen

Heming Orientering

15:24

korriger

178

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

15:57

korriger

49

DSQ

Børge Pedersen

Nydalens SK

16:33

korriger

48

DSQ

Kjetil Karlsen

OK Moss

17:31

korriger

163

DNS

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

16:05

+0:00

6:35

korriger

2.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

18:49

+2:44

7:42

korriger

DSQ

Stein Turtumøygard

Måren OK

19:31

korriger

152

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: TestD17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

33:44

+0:00

12:55

korriger

Klasse: TestH13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

41:54

+0:00

19:13

korriger

Klasse: TestH21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

+0:00

0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 mai 2015, 20:15:31

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

324

Antall startet:

293