Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P5 2015 19. mai 2015

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Aas-Hansen

Bøler Skole

1:02:56

+0:00

DSQ

Mila Zakarinova

Opsal

46:00

47 48 49 50 51

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

OUS BIL

1:45:13

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

52:08

+0:00

2.

Unni Stenhammer

PRIVAT

56:15

+4:07

DSQ

Camilla Horten

DNT Oslo og omegn

53:27

51

DSQ

Aina Grymyr

PRIVAT

2:13:20

48 49 50 51

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:09:18

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:10:24

+1:06

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

45:53

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:12:18

+26:25

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

42:22

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:30

+1:08

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

48:01

+5:39

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

59:49

+17:27

5.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:13:48

+31:26

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:04:52

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:10:33

+5:41

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:14:23

+9:31

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:16:20

+11:28

5.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:26:06

+21:14

6.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

1:31:02

+26:10

7.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:31:48

+26:56

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Rees

Miljøpartiet De Grønne

1:09:41

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:46

+0:00

2.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

48:56

+1:10

3.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:04:50

+17:04

4.

Marius Burmo

PRIVAT

1:13:49

+26:03

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Gunnes

Norconsult

38:47

+0:00

2.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

46:43

+7:56

3.

Vemund Kongsnes

COOP Øst

49:28

+10:41

4.

Jørn Limi

OPPSAL IF

49:53

+11:06

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:25

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

43:48

+2:23

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:37

+5:12

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

51:43

+10:18

5.

Trond Westgaard

PRIVAT

53:03

+11:38

6.

Kjetil STENHAMMER

Alcapel-Lucent

56:32

+15:07

7.

Terje Næss

Atkins

1:03:40

+22:15

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:12:35

+31:10

9.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

1:15:41

+34:16

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

35:52

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:46

+4:54

3.

Per Schanche

Asker SK

41:02

+5:10

4.

John Hansen

AB PIL

41:15

+5:23

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:39

+8:47

6.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

49:03

+13:11

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

50:12

+14:20

8.

Richard Blom

FBI

56:22

+20:30

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

59:00

+23:08

10.

John Jacobsen

Statnett BIL

1:35:11

+59:19

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:21

+0:00

2.

Tore Ringerike

DNB

47:10

+4:49

3.

Johan T Jensen

UD

49:02

+6:41

4.

Roar Bjordal

OPSAL

52:47

+10:26

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

53:47

+11:26

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

55:15

+12:54

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:35

+15:14

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:00:26

+18:05

9.

Per Nermo

COWI BIL

1:08:21

+26:00

10.

Reidar Kierulf

RKP

1:08:29

+26:08

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

1:13:06

48 49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:40

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:40

+6:00

3.

Trond Wettergreen

Andvord

44:27

+12:47

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:28

+17:48

5.

Einar Skåre

Brevpost

57:12

+25:32

6.

Per Haugen

NEDERMAN

1:03:39

+31:59

7.

Kaare Solhjell

Privat

1:08:43

+37:03

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

TELENOR

39:32

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:01

+4:29

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

45:06

+5:34

4.

Hans Petter Jensen

Bygdøy Idretslag

45:30

+5:58

5.

Einar Hem

Lillomarka

45:50

+6:18

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

46:44

+7:12

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

47:53

+8:21

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

54:07

+14:35

9.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

57:18

+17:46

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

58:56

+19:24

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:05:05

+25:33

12.

Torstein Østen

MAESTRO

1:08:46

+29:14

13.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:16:11

+36:39

DSQ

Roar Gudding

Vet BIL

1:06:21

41 53 43 45 56 51

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:41

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:12

+3:31

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

55:32

+3:51

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:06:11

+14:30

5.

Annar Brustad

FOBIL

1:06:24

+14:43

6.

Sigfrid Fagervik

Thales

1:06:30

+14:49

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:07:09

+15:28

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:11:14

+19:33

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:18:23

+26:42

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

53:05

33 40 41 53 43 45 56 51

DSQ

Harald Birkeland

OUS

55:40

55 33 40 41 53 43

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar

56:36

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

59:43

+3:07

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:08:45

+12:09

4.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:09:35

+12:59

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:11:06

+14:30

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:16:50

+20:14

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:21:38

+25:02

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:24:01

+27:25

9.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:29:52

+33:16

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:52:20

+55:44

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Jeanin Kirkevold

PRIVAT

54:28

+0:00

2.

Kjersti Moen

Privat

54:34

+0:06

3.

Maria Gabrielsen

PRIVAT

54:36

+0:08

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

52:43

+0:00

2.

Stephan Brown

NRK

57:40

+4:57

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

48:48

+0:00

2.

Adam Millberg

Aker Solutions

54:44

+5:56

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

55:19

+6:31

4.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:02:32

+13:44

5.

Leif Foss

NAV

1:08:29

+19:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2015, 07:47:23

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

114

Antall startet:

114