Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 4/OBIK P19 Fossum 25. august 2009

Klasse: ABkarusell(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

49:03

+0:00

Klasse: ABkarusell(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pioter Gussman

DnV

52:31

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Nordenstrøm

Nordpool

38:27

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

42:15

+3:48

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

53:19

+14:52

4.

Marit Larssen

Statnett BIL

1:17:34

+39:07

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

36:54

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

42:05

+5:11

3.

Else Grandal

Tyrving, IL

48:32

+11:38

4.

Elle Melbye

Elle BIL

52:56

+16:02

5.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

54:20

+17:26

6.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:00:41

+23:47

7.

Toril Eine

Fossum IF

1:02:50

+25:56

8.

Karin Bjerkås

Fossum IF

1:19:01

+42:07

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

30:54

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

35:12

+4:18

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

39:28

+8:34

4.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

40:44

+9:50

5.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

41:16

+10:22

6.

Nora Ursin

Bærum Kommune

46:24

+15:30

7.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

48:38

+17:44

8.

Atie D Saugerud

VERITAS

50:05

+19:11

9.

Aud I Spjelkavik

FBI

50:14

+19:20

10.

Anne Sagberg

Stabæk IF

51:06

+20:12

11.

Hege Andersen

UBIL

51:18

+20:24

12.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

53:06

+22:12

13.

Anitha Olsen

NORGES BANK

59:03

+28:09

14.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:07:07

+36:13

DSQ

Grete Hjermstad

Asker Skiklubb

44:14

90 92

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

45:55

+0:00

2.

Unni Drage

AkerSolutions

49:43

+3:48

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

50:25

+4:30

4.

Jorunn Solheim

TELENOR

52:56

+7:01

5.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

54:43

+8:48

6.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:01:00

+15:05

7.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

1:05:36

+19:41

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:27:28

+41:33

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

49:01

+0:00

2.

Thomas Nipen

GVOC

49:07

+0:06

3.

Daniel Rees

TNS Gallup

54:15

+5:14

4.

Gustav Ruø

Freidig

56:48

+7:47

5.

Vebjørn Søndersrød

Tikampen.no

58:40

+9:39

6.

Anders Søndersrød

OBIK

58:42

+9:41

7.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:19:21

+30:20

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

40:37

+0:00

2.

Magne Omestad

Blom

40:39

+0:02

3.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

43:11

+2:34

4.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

43:36

+2:59

5.

Charles Halaas

Aibel

43:54

+3:17

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

44:08

+3:31

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

44:48

+4:11

8.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:00

+4:23

9.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

45:04

+4:27

10.

Lars Nordin

BS-akustikk

45:40

+5:03

11.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

46:07

+5:30

12.

Inge Gunnes

Norconsult

46:17

+5:40

13.

Eskil Dahlen

Telenor

47:06

+6:29

14.

Terje Urfjell

Imås

47:38

+7:01

15.

Bjørn Mo Østgren

AkerSolutions

47:52

+7:15

16.

Harald Iwe

NGI

48:42

+8:05

17.

Bjørn H Grandal

FINANSAVISEN

50:53

+10:16

18.

Guttorm Egge

OSI

52:10

+11:33

19.

Hallvard Koren

OK Moss

52:19

+11:42

20.

Einar Huse

Fossum IF

52:28

+11:51

21.

Tor Ringstad

Tandberg

53:13

+12:36

22.

Jon Sletvold

Thales

54:01

+13:24

23.

Tommy Jauhojærvi

Asker Skiklubb

54:50

+14:13

24.

Martin Veastad

Thales

1:01:22

+20:45

25.

Lars Rønning

Western GECO

1:02:15

+21:38

26.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:02:32

+21:55

27.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:04:35

+23:58

28.

Lasse Nederhoed

NRK

1:05:45

+25:08

DSQ

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

35:58

90 78 111 118

DSQ

Petter Halvorsen

Kristiansand

53:28

90 78 111

DSQ

Håkon Børli

Energy Micro

53:37

79 83 75 73

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:39

+0:00

2.

Roger Birkeland

Telenor

40:53

+1:14

3.

Per Morten Lefdal

Heming

40:57

+1:18

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

45:24

+5:45

5.

Per Kaarby

BELLIT

47:19

+7:40

6.

Trond Westgaard

REC

51:06

+11:27

7.

Bjørn Solhjem

Amesto

52:44

+13:05

8.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

53:42

+14:03

9.

Geir Hanesand

Thales

1:00:26

+20:47

10.

Iain Mcleod

FuGRO

1:02:55

+23:16

11.

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

1:26:33

+46:54

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

35:15

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

39:52

+4:37

3.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

42:38

+7:23

4.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

47:54

+12:39

5.

Tormod Øvergaard

INTERO

48:05

+12:50

6.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

49:13

+13:58

7.

Tore Sannes

Geocap

51:54

+16:39

8.

Ivar Refsland

ACCENTURE

52:34

+17:19

9.

Finn Gange

Privat

53:41

+18:26

10.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

53:49

+18:34

11.

Per Schanche

Asker SK

54:40

+19:25

12.

Terje Stensholm

TV2

1:01:04

+25:49

13.

Richard Blom

FBI

1:01:27

+26:12

14.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:02:56

+27:41

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:55

+28:40

16.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:12:43

+37:28

17.

Harald Aas

PRIVAT

1:14:37

+39:22

18.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:18:08

+42:53

19.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:36:45

+1:01:30

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:26

+0:00

2.

Olav Nipen

Statoil Hydro

37:40

+0:14

3.

Christian Dons

SFT

37:59

+0:33

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

41:09

+3:43

5.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

43:24

+5:58

6.

Reidar Kierulf

RKP

46:06

+8:40

7.

Bjørn Rossow

Thales

46:41

+9:15

8.

Per Nermo

COWI BIL

48:42

+11:16

9.

Arne Edvinsen

DNB NOR

50:54

+13:28

10.

Per Magnus

FHI

55:02

+17:36

11.

Bent Vale

NORGES BANK

1:16:20

+38:54

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

35:05

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

36:57

+1:52

3.

Trond Wettergreen

ANDVORD

37:22

+2:17

4.

Karl O. Nakken

Fossum IF

37:25

+2:20

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

38:29

+3:24

6.

Einar Skåre

BREVPOST

39:21

+4:16

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

39:35

+4:30

8.

Jon Færden

KREDINOR

40:38

+5:33

9.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

41:00

+5:55

10.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

41:02

+5:57

11.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

42:17

+7:12

12.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

44:23

+9:18

13.

Knut Tore Solheim

FUGRO

45:32

+10:27

14.

Kaare Solhjell

PRIVAT

46:25

+11:20

15.

Knut Erik Østengen

Thales

47:40

+12:35

16.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

47:46

+12:41

17.

Per Haugen

NEDERMAN

56:33

+21:28

18.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

58:55

+23:50

19.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:00:26

+25:21

20.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:07:25

+32:20

21.

Torstein Østen

MAESTRO

1:09:25

+34:20

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

31:26

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

32:38

+1:12

3.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

34:02

+2:36

4.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

35:06

+3:40

5.

Tor Ommundsen

Veritas

37:15

+5:49

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:40

+9:14

7.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

41:05

+9:39

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

41:30

+10:04

9.

Harald Risnes

Statnett BIL

41:52

+10:26

10.

Tom Ibsen

UBIL

42:36

+11:10

11.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

42:42

+11:16

12.

Roar Gudding

VETBIL

43:40

+12:14

13.

Jon C. Fougner

FUGRO

45:36

+14:10

14.

Sverre Farstadvoll

PETEC

46:54

+15:28

15.

Hans Petter Jensen

Privat

59:00

+27:34

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:00:10

+28:44

17.

Magne Fjeld

ELKEM

1:12:47

+41:21

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

AkerSolutions

32:42

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

35:58

+3:16

3.

Annar Brustad

FOBIL

36:08

+3:26

4.

Svein Kvalheim

BT

39:48

+7:06

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

42:59

+10:17

6.

Knut Hangeraas

GEOFORM

43:01

+10:19

7.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

46:02

+13:20

8.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

48:54

+16:12

9.

Olaf Opland

Olav Thon BIL

48:57

+16:15

10.

Ronald Inglingstad

NORDEA

49:02

+16:20

11.

Bjørn Eckstrøm

NVE

53:24

+20:42

12.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:04:06

+31:24

13.

Tor Henriksen

HIO

1:13:48

+41:06

14.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:25:10

+52:28

DSQ

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

32:08

77

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hoff

NORCONSULT

37:56

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

42:53

+4:57

3.

Per Gjermo

Asker SK

45:20

+7:24

4.

Erling Bakken

Asker SK

50:12

+12:16

5.

Ole Sannes

PRIVAT

50:37

+12:41

6.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

51:15

+13:19

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:13

+14:17

8.

Magne Grande

FBI

52:37

+14:41

9.

Dagfinn Føllesdal

OSI

54:41

+16:45

10.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

57:18

+19:22

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

57:52

+19:56

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:03:56

91 92 78 111

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

50:45

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen

58:19

+7:34

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:13:04

+22:19

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Dolven

Lutelaget

41:59

+0:00

2.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL

52:19

+10:20

3.

Audrun Utskarpen

OSI

1:11:32

+29:33

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lampinen

Aker Solutions

43:32

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

1:09:15

+25:43

3.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:15:04

+31:32

4.

Viktor Grennberg

Aker Solutions

1:22:11

+38:39

5.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:32:46

+49:14

6.

Torstein Schelle

AIMIT

1:33:06

+49:34

7.

Lars Vik

PRIVAT

1:33:15

+49:43

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

39:33

+0:00

2.

Marius Burmo

PRIVAT

42:53

+3:20

3.

Trygve Berge

Asker og Bærum Sykehus

43:05

+3:32

4.

Roger Nyhus

NITTEDAL

44:37

+5:04

5.

Vigdis Thingelstad

ASKER

47:14

+7:41

6.

Trond Ramberg

NRK

58:30

+18:57

7.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:14:57

+35:24

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

27:12

+0:00

2.

Åse Norrud

Fossum IF

35:45

+8:33

3.

Thomas Holmestad

Statoil Hydro Oslo BIL

53:17

+26:05

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Voje

Tyrving, IL

49:19

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

53:07

+3:48

3.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

54:14

+4:55

4.

Svein Bratli

AVINOR

56:59

+7:40

DSQ

Gunhild Ottersland

Nobels Fredssenter

42:17

77 90 92 78 111

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

38:52

+0:00

2.

Hege Marie Wølneberg

Tyrving, IL

42:44

+3:52

3.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

46:57

+8:05

4.

Carina Nyvoll

Fossum IF

47:01

+8:09

5.

Line Monsbakken

Statnett

53:33

+14:41

6.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:12:29

+33:37

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Solhjem

PRIVAT

43:07

+0:00

2.

Jonathan Chambenoit

Fossum IF

45:38

+2:31

3.

Åsne Holo

Fossum IF

59:27

+16:20

4.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

1:32:25

+49:18


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:18:55

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

219

Antall startet:

219