Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P20 Ekerud 27. august 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

48:24

82 109 88 90 91 92 93 200

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sverdrup-Thygeson

Natura

1:14:46

+0:00

2.

Merethe Moe

Lillomarka O-lag

1:22:26

+7:40

3.

Elin Haugmo

OPIL

1:28:18

+13:32

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STABÆK IF

58:33

+0:00

2.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:02:02

+3:29

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:03:22

+4:49

4.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:19:27

+20:54

5.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:24:03

+25:30

6.

Liv Simonsen

NIPRO

1:54:54

+56:21

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

46:00

+0:00

2.

Jorunn Solheim

TELENOR

53:39

+7:39

3.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

53:49

+7:49

4.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:00:50

+14:50

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:14:10

92

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:33:07

+0:00

2.

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

1:38:12

+5:05

DSQ

Anders Søndersrød

Privat

50:32

81 83 84 85 87 90 91 92 93

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skikl

48:13

+0:00

2.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

53:28

+5:15

3.

Lars Karelius Noer

NRK

56:52

+8:39

4.

Eskil Dahlen

Telenor

1:02:42

+14:29

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:03:31

+15:18

6.

Trond Brevik

TBR

1:05:07

+16:54

7.

Tor Ringstad

Tandberg

1:06:35

+18:22

8.

Lars Grande

FBI

1:12:14

+24:01

9.

Jon Sletvold

Thales

1:13:38

+25:25

10.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:14:31

+26:18

11.

Gunnar Rustad

FFI

1:14:35

+26:22

12.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:32:09

+43:56

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

1:02:30

91 92 93 200

DSQ

Frode Lillevold

FFI

1:27:46

87 88 90 91 92 93

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:55

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:55

+7:00

3.

Trond Westgaard

REC

59:53

+11:58

4.

Jan Erik Torp

FFI

1:04:19

+16:24

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:45:57

+58:02

DSQ

Iain Mcleod

FuGRO

1:12:36

82 109 88 90 91

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

46:08

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

56:59

+10:51

3.

Bård Natvig

Universitetet

59:31

+13:23

4.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:04:50

+18:42

5.

Øystein Kildahl

AHS

1:11:36

+25:28

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:17:52

+31:44

7.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:19:40

+33:32

8.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:28:36

+42:28

DSQ

Vidar Killingmo

FFI

2:58:11

92 93

Arrang

Kjell Liset

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

45:33

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:00:39

+15:06

3.

Per Nermo

COWI BIL

1:02:01

+16:28

4.

Tore Ringerike

DNB

1:04:44

+19:11

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:08:41

+23:08

6.

Kjell Hobøl

AFK

1:09:00

+23:27

7.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:10:33

+25:00

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:11:17

+25:44

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:17:18

+31:45

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:29:50

+44:17

11.

Helge Stenseth

Thales

1:41:15

+55:42

12.

Tron Danielsen

NILU

2:22:03

+1:36:30

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales

57:33

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

1:00:43

+3:10

3.

Einar Skåre

BREVPOST

1:06:01

+8:28

4.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:07:40

+10:07

5.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

1:10:31

+12:58

6.

Magnus Landstad

Freidig

1:10:48

+13:15

7.

Geir Trøan

TELENOR

1:15:45

+18:12

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:25:57

+28:24

9.

Per Haugen

NEDERMAN

1:39:10

+41:37

DSQ

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

51:51

82 109 88 90 91 92 93

DSQ

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

1:16:30

92 93

DSQ

Ivar Opsahl

PLANBYGG

2:02:00

80

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

38:26

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:45

+4:19

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

44:51

+6:25

4.

Knut Møgedal

AkerSolutions

50:25

+11:59

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

53:13

+14:47

6.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

55:30

+17:04

7.

Sverre Farstadvoll

PETEC

56:36

+18:10

8.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

1:00:20

+21:54

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:00:59

+22:33

10.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

1:02:37

+24:11

11.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:08:29

+30:03

12.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:11:08

+32:42

13.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:21:41

+43:15

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

33:41

95 96 97 105 107 91 92 93

DSQ

Per Erik Sørensen

NORDEA

34:27

107 91 92 93 200

Arrang

Bjørn Grenager

Thales

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

45:39

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

48:11

+2:32

3.

Svein Kvalheim

BT

49:29

+3:50

4.

Jon Rasmussen

Scandpower

51:14

+5:35

5.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

53:10

+7:31

6.

Sigurd Melsom

Kjelsås

56:24

+10:45

7.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

57:25

+11:46

8.

Tor Drage

AkerSolutions

58:32

+12:53

9.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

59:12

+13:33

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:11:44

+26:05

11.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:23:36

+37:57

DSQ

Knut Hangeraas

GEOFORM

58:45

107

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Gjermo

Asker SK

58:06

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

59:54

+1:48

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:53

+2:47

4.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

1:00:54

+2:48

5.

Magne Grande

FBI

1:02:52

+4:46

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:05:58

+7:52

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:07:24

+9:18

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:08:35

+10:29

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

52:12

91

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:03:40

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

2:01:19

+57:39

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen

35:24

97 105 107 91 92 93 200

DSQ

Georg Lund

LAGMANNSRETTEN

1:43:25

96 107 92 93

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Krajca

Nydalens Skiklub

57:11

+0:00

2.

Martin Poklop

Nydalens Skiklub

58:28

+1:17

3.

Geir Hoff

Tyrving, IL

1:03:21

+6:10

4.

Alain Ferber

FBI

1:25:41

+28:30

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:11:00

+0:00

2.

Petter Taugbøl

FBI

1:20:25

+9:25

DSQ

Daniel Todt

Privat

1:35:50

109 88 90 91 92 93

DSQ

Lars Vik

PRIVAT

2:00:13

109 88 90 91 92 93

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Bednarova

Nydalens Skiklub

49:04

+0:00

2.

Lenka Poklopova

Nydalens Skiklub

53:53

+4:49

3.

Adela Jakobova

Nydalens Skiklub

55:02

+5:58

DSQ

Tomas Holmestad

Statoil Hydro Oslo BIL

26:40

82 109 88 90 91 92 93 200

DSQ

Bernt Iversen

Vegdirektoratet

1:11:11

90 91 92 93 200

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

1:04:25

+0:00

2.

Tor Simonsen

NIPRO

1:54:33

+50:08

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:04:44

94 95 96 97 105 107 91 92

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hallås

A hus BIL

25:06

+0:00

2.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

53:37

+28:31

3.

Marianne Falch-Nielsen

Thales

1:13:12

+48:06

4.

Liv Asmyhr

Thales

1:13:23

+48:17


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:17:41

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137