Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Badedammen 11. juni 2015

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:20

+0:00

16:02

DSQ

Kerstin Baetz

Siemens

1:26:21

119 121 132 135

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Horten

DNT Oslo og omegn

53:57

+0:00

14:34

2.

Unni Stenhammer

PRIVAT

56:02

+2:05

15:08

3.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:02:05

+8:08

16:46

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

48:41

+0:00

16:47

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

51:48

+3:07

17:51

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eilen Vik

Aquateam

1:18:41

79

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:26

+0:00

14:17

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

51:02

+9:36

17:35

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:03:40

+22:14

21:57

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

1:23:47

79

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

58:21

+0:00

20:07

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

59:24

+1:03

20:28

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:10:07

+11:46

24:10

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:13:38

+15:17

25:23

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:15:54

+17:33

26:10

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:00:46

107 109 121 131 132 135

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING

2:04:57

+0:00

43:05

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gramstad

DNV

1:05:08

+0:00

11:50

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

51:18

+0:00

9:19

2.

Guttorm L Egge

SpareBank 1 Markets

57:47

+6:29

10:30

3.

Carl Erik Wasberg

FFI

59:03

+7:45

10:44

4.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:02:05

+10:47

11:17

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:03:48

+12:30

11:36

6.

Atle Pedersen

Reload

1:06:22

+15:04

12:04

7.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:10:52

+19:34

12:53

8.

Frode Lillevold

FFI

1:20:39

+29:21

14:39

9.

Jon Sletvold

KJELSÅS

1:26:06

+34:48

15:39

10.

Russell Flynn

Reload

1:29:38

+38:20

16:17

11.

Marius Burmo

PRIVAT

1:44:10

+52:52

18:56

DSQ

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:17:52

121

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

1:30:44

+0:00

18:31

DSQ

Rolf Anders Systad

Lyn

54:21

79

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

49:27

+0:00

10:05

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:24

+8:57

11:55

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:05:22

+15:55

13:20

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:07:09

+17:42

13:42

5.

Trond Westgaard

PRIVAT

1:13:42

+24:15

15:02

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

34:35

+0:00

9:20

2.

Martin Granly

SIemens

41:07

+6:32

11:06

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

41:24

+6:49

11:11

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

48:36

+14:01

13:08

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:35

+16:00

13:40

6.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

59:09

+24:34

15:59

DSQ

Per Schanche

Asker SK

46:21

132

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

41:39

+0:00

11:15

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

47:25

+5:46

12:48

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:25

+7:46

13:21

4.

Tore Ringerike

DNB

51:44

+10:05

13:58

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

55:29

+13:50

14:59

6.

Magne Osmundsen

NILU

1:05:03

+23:24

17:34

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:05:19

+23:40

17:39

8.

Roar Bjordal

OPSAL

1:05:42

+24:03

17:45

9.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:07:23

+25:44

18:12

10.

Bjørn Rossow

Thales

1:10:29

+28:50

19:02

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:04

+0:00

11:03

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

36:11

+4:07

12:28

3.

John Thomas Petersen

Nittedal

39:38

+7:34

13:40

4.

Fridulf Sagberg

FBI

44:48

+12:44

15:26

5.

Per Haugen

NEDERMAN

48:42

+16:38

16:47

6.

Einar Skåre

Brevpost

55:00

+22:56

18:57

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

38:59

+0:00

13:26

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:25

+3:26

14:37

3.

Kjell Gorm Røkke

Reinertsen

46:28

+7:29

16:01

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

46:55

+7:56

16:10

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

53:35

+14:36

18:28

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

55:27

+16:28

19:07

7.

Harald Risnes

Statnett BIL

1:10:25

+31:26

24:16

8.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:11:02

+32:03

24:29

9.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:21:32

+42:33

28:06

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:23:59

+45:00

28:57

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

48:42

82 105 107 109 121 131 132 135

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:17:56

131

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

47:09

+0:00

16:15

2.

Sigfrid Fagervik

Thales

47:26

+0:17

16:21

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

48:52

+1:43

16:51

4.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

50:42

+3:33

17:28

5.

Annar Brustad

FOBIL

57:01

+9:52

19:39

6.

Sturle Hånes

GeoFORM

57:24

+10:15

19:47

7.

Knut Hangeraas

GeoForm

58:22

+11:13

20:07

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:41

+18:32

22:38

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:05:51

+18:42

22:42

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:07:15

+20:06

23:11

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:47

+21:38

23:43

12.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:27:18

+40:09

30:06

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:01

+0:00

16:33

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

54:43

+6:42

18:52

3.

Hans Larsen

Raumar

57:46

+9:45

19:55

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:04

+12:03

20:42

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:01:23

+13:22

21:10

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:14:50

+26:49

25:48

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:15:38

+27:37

26:04

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:21:31

+33:30

28:06

249

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:38:57

+50:56

34:07

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:01:38

+1:13:37

41:56

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

48:15

+0:00

16:05

2.

Aksel Eide

Bækkelagets Spkl.

51:00

+2:45

17:00

DSQ

Reidun Langvik

Teddy TV

2:01:18

132 141 142 135

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

46:29

+0:00

16:01

2.

Christine Wuest

Siemens

1:03:46

+17:17

21:59

3.

Morten Bø

Siemens

1:09:14

+22:45

23:52

DSQ

Johanne Midtun Systad

Nydalens Skiklub

37:45

79

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Natvig

NORGES BANK

38:11

+0:00

10:19

2.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

46:11

+8:00

12:28

3.

Ivar Strømstad

Raumar

57:19

+19:08

15:29

4.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:02:01

+23:50

16:45

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:02:10

+23:59

16:48

6.

Maren Edvardsen

Aquateam

1:07:34

+29:23

18:15

7.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:13:33

+35:22

19:52

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

1:01:29

+0:00

12:32

2.

Leif Foss

NAV

1:33:56

+32:27

19:10

DSQ

Bent Frode Buraas

NGI

2:02:32

119 130 131 135

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

59:37

+0:00

10:50

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:08:52

+9:15

12:31

3.

Erik Næss

Siemens

1:17:54

+18:17

14:09

4.

Audrun Utskarpen

OSI

1:35:57

+36:20

17:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 august 2015, 08:34:10

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

118

Antall startet:

118