Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Jegersborgdammen 16. juni 2015

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:01:10

+0:00

16:05

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

38:08

+0:00

10:02

2.

Trude Fixdal

KOLL

44:54

+6:46

11:48

3.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

53:24

+15:16

14:03

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

41:11

+0:00

17:09

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

38:12

+0:00

15:55

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:04

+4:52

17:56

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

50:16

+12:04

20:56

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:38

+15:26

22:20

5.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

53:50

+15:38

22:25

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ibsen

UiO

45:05

+0:00

18:47

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

48:09

+3:04

20:03

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

48:41

+3:36

20:17

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

51:58

+6:53

21:39

5.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

53:29

+8:24

22:17

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:06:59

+21:54

27:54

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

49:31

+0:00

20:37

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Ring

Statnett BIL

1:01:00

+0:00

9:31

DSQ

Sigurd Melsom

Fossum IF

41:31

82 80 106 101

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:48

+0:00

10:07

2.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:06:19

+1:31

10:21

3.

Erlend Gjestrud

Notodden O-lag

1:10:49

+6:01

11:03

4.

Marius Burmo

PRIVAT

1:13:47

+8:59

11:31

5.

Atle Pedersen

Reload

1:27:06

+22:18

13:36

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

41:11

+0:00

8:45

2.

Anders Flågen

Heming

55:47

+14:36

11:52

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Holm

Standard Norge

42:18

+0:00

9:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:49

+3:31

9:44

3.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

46:13

+3:55

9:50

Innsendt korrigert klubb

4.

Jon Fixdal

Teknologirådet

47:31

+5:13

10:06

5.

Terje Melsom

Fossum IF

53:25

+11:07

11:21

6.

Pål Therkelsen

Privat

58:01

+15:43

12:20

DSQ

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

55:02

104

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

28:47

+0:00

7:34

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

33:10

+4:23

8:43

3.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

38:06

+9:19

10:01

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

38:33

+9:46

10:08

5.

Jeppe Hansson

Fossum IF

39:56

+11:09

10:30

6.

Severin Lindseth

AkerSolutions

42:28

+13:41

11:10

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

44:13

+15:26

11:38

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

39:32

+0:00

10:24

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:24

+0:52

10:37

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:54

+1:22

10:45

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

44:20

+4:48

11:40

5.

Reidar Kierulf

RKP

44:58

+5:26

11:50

6.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

45:19

+5:47

11:55

7.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

46:29

+6:57

12:13

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

46:39

+7:07

12:16

9.

Johan T Jensen

UD

49:21

+9:49

12:59

10.

Bjørn Rossow

Thales

1:00:13

+20:41

15:50

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

22:35

+0:00

9:24

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

30:16

+7:41

12:36

3.

Per Haugen

NEDERMAN

36:37

+14:02

15:15

4.

Einar Skåre

Brevpost

41:25

+18:50

17:15

5.

Arne Holmgren

OPIL

42:34

+19:59

17:44

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:06

+25:31

20:02

DSQ

Juul Sverre Stener

OPIL

25:53

88 106

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

29:28

+0:00

12:16

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

29:40

+0:12

12:21

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

33:30

+4:02

13:57

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

33:53

+4:25

14:07

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

34:27

+4:59

14:21

6.

Kjell Gorm Røkke

Reinertsen

36:34

+7:06

15:14

7.

Tor Ommundsen

Veritas

38:44

+9:16

16:08

8.

Hans Petter Jensen

Bygdøy Idretslag

39:03

+9:35

16:16

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

42:01

+12:33

17:30

10.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:22

+13:54

18:04

11.

Torstein Østen

MAESTRO

44:15

+14:47

18:26

12.

Tom Ibsen

OUS

44:23

+14:55

18:29

13.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

52:47

+23:19

21:59

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

30:06

+0:00

12:32

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

36:03

+5:57

15:01

3.

Annar Brustad

FOBIL

37:25

+7:19

15:35

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

41:18

+11:12

17:12

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:36

+14:30

18:35

6.

Knut Hangeraas

GeoForm

46:12

+16:06

19:15

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

46:16

+16:10

19:16

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:27

+17:21

19:46

9.

Sigfrid Fagervik

Thales

50:49

+20:43

21:10

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:06:04

+35:58

27:31

11.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:17:11

+47:05

32:09

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

39:57

+0:00

16:38

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

46:30

+6:33

19:22

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:25

+12:28

21:50

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

58:29

+18:32

24:22

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

59:59

+20:02

24:59

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:03:32

+23:35

26:28

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Løyning

Fossum IF

35:16

+0:00

27:07

2.

Ann Ahlqvist

Fossum IF

50:46

+15:30

39:03

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

30:59

+0:00

12:54

2.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

36:32

+5:33

15:13

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

42:25

+11:26

17:40

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

42:41

+11:42

17:47

5.

Cecilie Kverme

Fossum IF

42:44

+11:45

17:48

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ahlbãck

Fossum IF

23:26

+0:00

6:10

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

27:08

+3:42

7:08

3.

Svein Tryti

AIBEL

40:37

+17:11

10:41

4.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

41:26

+18:00

10:54

5.

Dag Langseth

RINGNES

43:21

+19:55

11:24

6.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:10:24

+46:58

18:31

7.

Birgit Sisjord

Fossum IF

1:25:42

+1:02:16

22:33

DSQ

Katherine

Aker Solutions

1:18:37

91 85

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tim Robertson

Fossum IF

42:18

+0:00

9:00

2.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

47:43

+5:25

10:09

3.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

54:14

+11:56

11:32

4.

Arne Klaveness

Aker Solutions

57:23

+15:05

12:12

5.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

57:26

+15:08

12:13

6.

Leif Foss

NAV

1:15:01

+32:43

15:57

DSQ

Per Morten Lefdal

Heming

48:48

80

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

58:48

110 79 80 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Bakkevig

HEMING Orientering

1:13:22

+0:00

11:27

2.

Audrun Utskarpen

OSI

1:19:12

+5:50

12:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2015, 08:39:15

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112