Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet 21. juni 2015

Klasse: N-åpen, 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

0:00

Oskar Hope

Modum OL

0:00

DNS

Oda Paulsen Ask

Lierbygda OL

Klasse: D 11-12N, 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Anna Paulsen Ask

Lierbygda OL

Klasse: H 11-12N, 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

11:10

+0:00

7:26

Klasse: H 13-16N, 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Loe

Fossekallen IL

16:34

+0:00

11:02

2.

Halvard Kvamme Urnes

Fossekallen IL

16:36

+0:02

11:04

Klasse: D 11-12, 2,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kseniya Mironova

Eridan

19:12

+0:00

8:43

Klasse: H 11-12, 2,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskild Sæther

Fossekallen IL

44:02

+0:00

20:00

Klasse: D 13-16C, 2,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Carlsen

Røyken OL

37:47

+0:00

17:10

Klasse: H 13-16C, 2,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

Klasse: D 17-C, 3,1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Isnes Tyse

Eiker OL

39:28

+0:00

12:43

2.

Karianne Kvamme

Fossekallen IL

40:35

+1:07

13:05

3.

Inger-Helene Carlsen

Røyken OL

42:40

+3:12

13:45

DNS

Marion Amundsen

Ringerike OL

Klasse: H 17-C, 3,1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Thoresen

Fossekallen IL

20:34

+0:00

6:38

2.

Tom Andre Alstadsæther

Notodden OL

25:22

+4:48

8:10

3.

Per Anund Loe

Fossekallen IL

26:07

+5:33

8:25

4.

Reidar Urnes

Fossekallen IL

33:45

+13:11

10:53

5.

Ivar Mikal Tyse

Eiker OL

37:22

+16:48

12:03

DSQ

Dagfinn Sæther

Fossekallen IL

40:57

154

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: D 13-14, 3,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Letmolie

Eiker OL

34:52

+0:00

10:15

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

55:33

+20:41

16:20

Klasse: D 65-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

24:42

+0:00

9:30

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

26:43

+2:01

10:16

3.

Marta Stang

Modum OL

34:56

+10:14

13:26

Klasse: D 70-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

30:56

+0:00

11:53

2.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

33:28

+2:32

12:52

Klasse: D 75-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

40:15

+0:00

15:28

Klasse: H 70-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Grønhovd

Modum OL

25:54

+0:00

9:57

2.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

28:07

+2:13

10:48

DNS

Ragnar Hillestad

Lardal OL

Klasse: H 75-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

32:35

+0:00

12:31

2.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

32:50

+0:15

12:37

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

33:06

+0:31

12:43

4.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

37:47

+5:12

14:31

5.

Steinar Ruud

Konnerud IL

40:56

+8:21

15:44

Klasse: H 80-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

40:04

+0:00

15:24

2.

Sverre Thune

Ringerike OL

57:45

+17:41

22:12

3.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:32:37

+52:33

35:37

Klasse: H 85-, 2,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birger Garberg

Ringerike OL

1:09:07

+0:00

26:35

2.

Magne Bekkelund

Røyken OL

1:10:06

+0:59

26:57

Klasse: D 15-16, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

39:10

+0:00

10:35

Klasse: D 50-, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hovi

Skien OK

36:30

+0:00

9:51

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

36:34

+0:04

9:52

3.

Sanna Grønlid

Høydalsmo IL

50:42

+14:12

13:42

4.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

52:01

+15:31

14:03

5.

Marit Follestad Tandberg

Modum OL

1:07:58

+31:28

18:22

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

52:11

160

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

Klasse: D 17-A kort, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

39:40

+0:00

10:43

2.

Ingrid Letmolie

Eiker OL

45:17

+5:37

12:14

3.

Ingvild Løver Thon

Modum OL

49:54

+10:14

13:29

Klasse: D 60-, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

41:46

+0:00

11:17

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:00:00

+18:14

16:12

Klasse: H 60-, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

27:05

+0:00

7:19

2.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

27:53

+0:48

7:32

Klasse: H 65-, 3,7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

34:54

+0:00

9:25

2.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

46:18

+11:24

12:30

3.

Svein Grønhovd

Modum OL

46:26

+11:32

12:32

4.

Bård Stang

Modum OL

52:48

+17:54

14:16

DNS

Trond Wettergreen

Driv IL

Klasse: D 17-18, 4,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

Klasse: H 15-16, 4,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Graffer

Ringerike OL

49:15

+0:00

11:11

2.

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

1:20:16

+31:01

18:14

Klasse: D 40-, 4,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Modum OL

38:01

+0:00

8:38

2.

Hanne Løver Thon

Modum OL

48:18

+10:17

10:58

3.

May Ingela Hope

Modum OL

55:16

+17:15

12:33

Klasse: H 50-, 4,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

39:20

+0:00

8:56

2.

Bjørn Bakkevig

Heming OL

40:24

+1:04

9:10

3.

Gunnar Hope

Modum OL

41:50

+2:30

9:30

4.

Egil Wickstrand Iversen

Heming OL

44:10

+4:50

10:02

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:51

+13:31

12:00

6.

Roy Gjerding

OK Moss

54:13

+14:53

12:19

7.

Hans Herman Herø

Eiker OL

57:29

+18:09

13:03

Klasse: H 17-A kort, 4,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Carlsen

Røyken OL

43:55

+0:00

9:58

DNS

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

Klasse: D 21-, 4,9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL

32:46

+0:00

6:41

2.

Sølvi Helene Fossøy

Notodden OL

46:34

+13:48

9:30

3.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

59:04

+26:18

12:03

Klasse: H 40-, 4,9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Engehult

Notodden OL

43:01

+0:00

8:46

2.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

44:49

+1:48

9:08

Klasse: H 17-18, 4,9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Borgevad Kornerud

Eiker OL

1:05:50

+0:00

13:26

2.

Jonas Solem Tronrud

Eiker OL

1:21:28

+15:38

16:37

DSQ

Henrik Herø

Eiker OL

55:41

158

Klasse: D 19-20, 4,9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

49:28

+0:00

10:05

Klasse: H 21-, 6,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

46:03

+0:00

7:25

2.

David Løver

Modum OL

46:58

+0:55

7:34

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

50:02

+3:59

8:04

4.

Mattias Karlsson

Växjö OK

51:50

+5:47

8:21

5.

Gjermund Røren

Eiker OL

53:24

+7:21

8:36

6.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

57:56

+11:53

9:20

7.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

1:04:43

+18:40

10:26

8.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:08:01

+21:58

10:58

DSQ

Henrik Eklund

Växjö OK

1:09:16

148 152 153 149 151 141


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2017, 20:07:05

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

96

Antall startet:

86