Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14 Puttaasen 18. juni 2015

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:22:44

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:14:11

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:26:16

+12:05

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:37:32

+23:21

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:09:36

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:29:45

+20:09

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:37:44

+28:08

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

1:14:00

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:13:00

+0:00

2.

Erik Paulsrud

XPRO

1:13:37

+0:37

3.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

1:14:26

+1:26

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:16:54

+3:54

5.

Alexander Midt Olsen

METier

1:31:11

+18:11

6.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:36:32

+23:32

7.

Per Martin Rørvik

FBI

1:54:12

+41:12

8.

Marius Burmo

PRIVAT

2:08:28

+55:28

9.

Helge Weydahl

FFI

2:10:54

+57:54

DSQ

Kjell Arne Håland

PRIVAT

26:44

96 97 119 121 130 131 135 137 138 141 142 249

DSQ

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:37:04

119 121 130 131 135 137 138 141 142

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:21:09

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

1:39:11

+18:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:07:15

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

1:08:09

+0:54

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:26:06

+18:51

4.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:33:59

+26:44

DSQ

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:16:46

139 142 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

49:12

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:26

+8:14

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:01:28

+12:16

4.

Øystein Kildahl

AHS

1:13:57

+24:45

5.

Richard Blom

FBI

1:15:45

+26:33

DSQ

John Hansen

AB PIL

2:13

80 83 88 94 105 130 131 132 138 139 142 249

DSQ

John Jacobsen

Statnett BIL

1:19:07

132 138 139 142 249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:13:12

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:18:23

+5:11

3.

Reidar Kierulf

RKP

1:18:41

+5:29

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:20:18

+7:06

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:20:58

+7:46

6.

Roar Bjordal

OPSAL

1:30:08

+16:56

7.

Tore Ringerike

DNB

1:30:44

+17:32

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:31:25

+18:13

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:33:52

+20:40

DSQ

Kjell Liseth

Thales

47:45

105 130 131 132 138 139 142 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

49:31

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

56:23

+6:52

3.

Ivar Strømstad

Raumar

1:05:09

+15:38

4.

Einar Skåre

Brevpost

1:12:25

+22:54

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:21:42

+32:11

6.

Per Haugen

NEDERMAN

1:27:48

+38:17

7.

Arne Holmgren

OPIL

1:32:48

+43:17

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:45

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:09:16

+5:31

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:10:55

+7:10

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:28:54

+25:09

5.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:32:29

+28:44

6.

Torstein Østen

MAESTRO

1:56:59

+53:14

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

26:44

82 84 107 130 131 132 138 141 142 249

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:07:05

+0:00

2.

Sigfrid Fagervik

Thales

1:07:08

+0:03

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:11:10

+4:05

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:25:05

+18:00

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:29:48

+22:43

6.

Arne Øfsthus

Fugro

1:44:16

+37:11

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:55:45

+48:40

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

47:46

82 84 132 138 141 142 249

Arrang

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:08:54

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:59:54

+51:00

2.

Aage Mella

Østmarka OK

1:59:54

+51:00

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:00:52

+51:58

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:18:34

81 131 132 138 141 142 249

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

1:03:33

+0:00

2.

Ranveig Aas Hansen

Bøler skole

1:16:33

+13:00

DSQ

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

1:03:05

142

DSQ

Alfred Fidje

PRIVAT

1:36:46

130 131 132 138 141 142 249

DSQ

Øyvind Fidje

PRIVAT

2:04:23

138 141 142 249

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

1:17:43

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:46:54

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 august 2015, 08:33:35

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82