Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 7.løp 17. juni 2015

Klasse: 5,2 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

55:21

+0:00

2.

Øystein Kildahl

Østmarka OL

1:04:11

+8:50

3.

Knut Engen

Nes OL

1:06:08

+10:47

4.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:13:40

+18:19

5.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:53:58

+58:37

Klasse: 5,2 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

1:11:47

+0:00

Klasse: 4,0 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

51:43

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

58:42

+6:59

Klasse: 4,0 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

47:11

+0:00

2.

Nicola Blatchford

Australia

57:40

+10:29

3.

Anna Powling

Australia

1:05:15

+18:04

4.

Synne Rapp

Gjerdrum OL

1:11:01

+23:50

Klasse: 3,3 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

42:48

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

54:36

+11:48

3.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:10:35

+27:47

4.

Daniel Green

Siemens

1:29:42

+46:54

5.

Anders Horvei

Frogner IL

1:43:49

+1:01:01

Klasse: 3,3 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Engen

Nes OL

56:41

+0:00

2.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

1:07:47

+11:06

3.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

1:25:03

+28:22

4.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:31:42

+35:01

5.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

1:31:54

+35:13

6.

Kirsti Blomdal

Lørenskog kommune

1:38:06

+41:25

Klasse: 1,8 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

26:39

+0:00

2.

Tor Simonsen

OK Øst

50:30

+23:51

3.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

53:55

+27:16

4.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:06:25

+39:46

5.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:06:31

+39:52

Klasse: 1,8 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Bergan

Frogner IL

35:49

+0:00

Klasse: 1,3 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

26:03

+0:00

2.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

38:21

+12:18

3.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

41:01

+14:58

4.

Aksel Høstland

Østmarka OL

41:19

+15:16

5.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

1:01:14

+35:11

6.

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

1:04:25

+38:22

Klasse: 1,3 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Høstland

Østmarka OL

41:25

+0:00

2.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

54:05

+12:40

3.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

1:15:07

+33:42

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

Arrangør

Karoline Sønsterudbråten

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2015, 08:34:25

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

40

Antall startet:

40