Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2015

Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Øystein KildahlØstmarka OK596789061005008541030910894873
2Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN52237936921500819100961986
3Knut E. HellandLørenskog Kommune BIL40824103010301030992
4Øyvind GrandumFFI BIL29645662500500642660
5Carl Erik WasbergFFI28994896904999100
6Gunnar RustadFFI BIL25823962804816
7Tommy DignesHewlett Packard21073582803722
8Svein NygårdNORGES BANK2060210301030
9Kjetil ÅstebølNORSAR19873646547794
10Thor MellaSkattedirektoratet103011030
10Per Iver NordsetNIttedal O-lag103011030
12Bjørn GrindeFolkehelsa9991999
13Knut HellandLørenskog kommune9691969
14Erik NæssSiemens9672867100
15Jan Erik Åneberg8691869
16Per Morten LefdalOEC Consulting8381838
17Are EriksenOSI8051805
18Tomas Lunde JensenFFI BIL7901790
19Tommy DigernesHP7631763
20Unni STENHAMMERPRIVAT7291729
21Helge WeydahlFFI5441544
22Åge Willy SkjørOK Øst5271527
23Kai Halvorsen AarekolSiemens5001500
23Egil HusethKamp Vestheim5001500
25Kim MøllerSkjetten Triathlon1001100
25Johannes SkaarNTNU BIL1001100
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Ivar StrømstadRaumar5668710309417701030921876100
2Kai Halvorsen AarekolSiemens3544481110301012691
3Kjell HobølSKBIL30724500731977864
4Stein MellaYara Praxair103011030
4Martin GranlySIemens103011030
4Kjetil JacobsenHamar OK103011030
4Elin JohansenUllersmo103011030
8Kim MøllerSkjetten Triathlon9961996
9Per Arne KarlsenSWECO9751975
10Christine JakobsenSIemens7161716
11Dorothea SchulzeNILU6641664
12Vivien GarnnecSIemens1001100
12Tommy DignesHewlett Packard1001100
12Knut KvaleTelenor1001100
12Daniel GreenSiemens1001100
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMM37937500737520536500500500
2Juul Sverre StenerOPIL3611491010301030641
3Karl GustavsenLØRENSKOG FIL 358955001030673824562
4Tor Arne UlfengNRVA35854679976932998
5Øivind EriksenOK Øst3447410301030675712
6Per HaugenNEDERMAN313249931018621500
7Hans RandenPRIVAT27734100990820863
8Kjell Kristian TeiglandPrivat25114930570500511
9Arne Chr ScheiePRIVAT24804922850100608
10Vidar BerteigEasyPetro2035210051030
11Aage MellaØstmarka OK15392923616
12Magne OsmundsenNILU14782978500
13Sigfred FagervikThales13692500869
14John BrendenFLO Kjeller BIL103011030
14Daniel GreenSIemens103011030
16Magne MusliLØRENSKOG KOMM9261926
17Svein WanbergStovnerkameratene8871887
18Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM8771877
19Kjell HobølSKBIL8061806
20Hans LarsenPrivat6991699
21Ping OuyangØstmarka OK6002500100
22Tor SimonsenOK Øst5001500
22Oddvar MellaPRIVAT5001500
24Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM1001100
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tor SimonsenPrivat2560350010301030
2Tor SimonsenOK Øst103011030
2Sara Sofie Larsen SimonsenOK Øst103011030
2Daniel GreenSiemens103011030
5Liv SimonsenOK Øst101911019
Klasse: D50-54(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Nina Elise JørgensenPROMIS BIL2060210301030
2Gunn StabbetorpFolkehelseinstituttet103011030
2Camilla HortenDNT Oslo og omegn103011030
Klasse: D55-59(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Eva ReistadAlcatel-Lucent113021001030
2Mari BirkelandMaris interiørhjelp103011030
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Marit VågsnesOUS BIL3031488210301001019
2Kjersti ThoStabæk IF2995410301030100835
3Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMM12002500700
4Sidsel Graff-IversenFossum IF103011030
5Nora UrsinBærum kom.9871987
6Vera SjølieNORGES BANK9061906
7Anitha OlsenNORGES BANK7221722
8Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM1001100
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Sidsel SandelienVegdirektoratets IF3926410309341005957
2Unni Drage Aker Solutions3154410301009941030
3Anne-Britt NilsenHIOA103011030
3Anne Lise ØfsthusAsker SK103011030
5Elisabeth EriksenFolkehelseinstituttet9651965
6Elisabeth IbsenUiO8521852
7Anne SjønnesenNITTEDAL 8501850
8Astri RogstadGE Healthcare8321832
9Inger Elisabeth KvaasePRIVAT7611761
10Eva NilsenSKIFORENINGEN7481748
11Hjørdis EgnerOSLO ARKITEKTENE5991599
Klasse: H35-44(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Svein NygårdNORGES BANK48845103010308749201030
2Lasse NederhoedTeddy TV23243847871606
3Atle PedersenReload22453716714815
4Christian VogelsangNIVA2060210301030
5Svein KummenMULTICONSULT BIL14572629828
6Frode LillevoldFFI12802754526
7Helge WeydahlFFI10662566500
8Kristoffer JacobsenErnst&Young Oslo BIL9591959
9Hallvard KorenOK Moss9041904
10Kjetil AskNIttedal7221722
11Tor Erik OlsenTeddy TV6441644
12Marius BurmoPRIVAT5751575
13Magnus HaakestadFFI5001500
13Hans Olav HygenMETrologen5001500
15PER IVAR NORDSETHNITTEDAL1001100
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Jan Tore HenriksenNORGES BANK4019410071030994988
2Helge VatnStatoil Oslo BIL33704890743758979
3Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN2987310309271030
4Øystein KildahlØstmarka OK284739309061011
5Bjørn Are CarlssonFossum IF26673943848876
6Øyvind GrandumFFI BIL20023834500668
7Bjørn SolbergseterBILPOST18462969877
8Knut HellandLørenskog kommune103011030
8Knut E. HellandLØRENSKOG KOMM103011030
10Knut E. HellandLørenskog Kommune BIL101711017
11Ivar RefslandUniversitetet Oslo9601960
12Tore FagervoldJernbaneverket BIL Oslo9171917
13Per Morten LefdalOEC Consulting8911891
14Øystein KildahlAHS8241824
15Håkon HalvorsenSTatnett8001800
16Per Morten LefdalHeming7621762
17Kai Halvorsen AarekolSiemens6121612
18Martin VeastadThales BIL5001500
18Carl Erik WasbergFFI5001500
20Trond WestgaardPRIVAT1001100
20Torgeir VaageC101001100
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Terje MathisenEvry Oslo412041030103010301030
2Ove MartinsenLeithe&Christiansen37854971980837997
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF343647607588881030
4John HansenAB PIL19122943969
5Richard BlomFBI10032503500
6Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN9922892100
7Per KaarbyOvertoppen8761876
8Martin GranlySIemens8571857
9Tom PettersenKPP/Runners7961796
10Morten KongsbergTyrving, IL7691769
11Ivar RefslandUniversitetet Oslo1001100
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Are EriksenOSI5150510301030103010301030
2Egil HusethKamp Vestheim38435871759573782858
3Reidar KierulfRKP35235743806512608854
4Per NermoCOWI BIL31374677754777929
5Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL28313917937977
6Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim25213775838908
7Jon FredriksenFOBIL17103649961100
8Jon FossFriskis&Svettis13803566714100
9Magne OsmundsenNILU11762676500
10Stein MyhreOslo Sporveiers BIL8441844
11Hasse BergstrømSki VG Skole7911791
12Petter NæssOppsal IF7551755
13Johan T JensenUD7541754
14Helge BjaalandELLE BIL7421742
15Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF7032603100
16Per MagnusFHI6841684
17Bjørn RossowThales5881588
18Tom EdvardsenKoll IL1001100
18Steinar HeidSTatoil1001100
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Juul Sverre StenerOPIL420651030849815701811
2Vidar BerteigEasyPetro412041030103010301030
3John Thomas PetersenNittedal276631019839908
4Knut Tore SolheimFUGRO21593827704628
5Trond WettergreenAndvord20153695740580
6Einar SkåreBrevpost19643878500586
7Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping18593725500634
8Tor Arne UlfengNRVA12032657546
9Per HaugenNEDERMAN11512595556
10Karl GustavsenLØRENSKOG FIL 11093100500509
11Hasse BergstrømSki VG Skole9071907
12Helge RevhaugPRIVAT7351735
13Magne MusliLØRENSKOG KOMM5001500
13Bjørn GrenagerThales BIL5001500
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Knut MøgedalAker Solutions481851030940903974971
2Knut Erik ØstengenThales BIL4421595610071030500928
3Bjørn SandelienVegdirektoratets IF37514924990961876
4Klaus EngenInnovasjon Norge3647410308896981030
5Kjell Gorm RøkkeReinertsen19112967944
6Hans RandenPRIVAT16992888811
7Einar HemLillomarka103011030
8Øystein MadsenGE Healthcare10163100816100
9Helge BjaalandELLE BIL9241924
10Arne ReistadThales BIL8741874
11Terje EriksenPRIVAT8211821
12Hans RandenKRAFT FOOD7021702
13Tor SandbySkattedirektoratet6771677
14Sigurd HaugerudGEOFORM6751675
15Oddvar MellaPRIVAT6431643
16Tom IbsenOUS6391639
17Oddvar HagenAlcatel-Lucent BIL5001500
17Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM5001500
17Arne ReistadAlcatel-Lucent BIL5001500
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Jon C. FougnerFUGRO43515894779863905910
2Svein F KvalheimOppegård40124103092210301030
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb37495937882888942100
4Arne ØfsthusFUGRO29494816816761556
5Per Eric StåhlbrandOUS23683911761696
6Bjørn EgnerOSLO ARKITEKTENE2160310010301030
7Ronald InglingstadOppsal IF16992966733
8Annar BrustadFOBIL9671967
9Sigfred FagervikThales9411941
10Sven Erik RognesUniversitetet i Oslo7831783
11Sturle HånesGeoFORM7271727
12Tor HenriksenÅRVOLL IL5001500
12Sigfrid FagervikThales5001500
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tor Drage Aker Solutions5150510301030103010301030
2Einar ErsdalHydro Oslo36024916867834985
3Aage MellaØstmarka OK25373795883859
4Ingvald SevaldsonPERMAKEM23773818790769
5Kjell H. EriksenNorges Bank21293601621907
6Arne Chr ScheiePRIVAT194229411001
7Tor E. HenriksenLillomarka OL13133500100713
8Kjell TeiglandPRIVAT8821882
9Helge KvaaseHIAK5821582
10Aage ØyvannHydro Oslo1001100
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tor SimonsenPrivat184421030814
2Peter Evensen SolhjellSon103011030
2IselinNIttedal103011030
2Cecilie KvermeFossum IF103011030
5AmalieNIttedal101911019
6Ping OuyangØstmarka OK100511005
Klasse: ÅK(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Ivar StrømstadRaumar412041030103010301030
2Jarle NilsenSiemens13682642726
3Kai Halvorsen AarekolSiemens101311013
4Ranveig Aas HansenBøler skole9721972
5John BrendenFLO Kjeller9261926
6John BrændenFLO Kjeller BIL9141914
7Sivert KvermeFossum IF8851885
8Sidsel Graff-IversenFossum IF8211821
Klasse: ÅM(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tomas Lunde JensenFFI BIL153021030500
2Ola NakkenUniversitetet i Oslo BIL103011030
2Martin GranlySIemens103011030
2Johannes SkaarNittedal 103011030
2Atgeir TakleNydalens Skiklub103011030
6Erik RosenvoldEBY8911891
7Nicolai NorstrandHavfonnd7431743
8Lise HorntvedtCore Energy6461646
9Kristian BarstadÅRVOLL IL1001100
9Kjetil ØstvoldGjensidige1001100
9Kim MøllerSkjetten Triathlon1001100
Klasse: ÅL(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Stig PedersenFlo Kjeller BIL13372837500
2Tarjei BlåsåsBlock Watne AS103011030
2Johannes SkaarNittedal 103011030
2Harald IweIL Geoform103011030
5Per OlsenStatoil Oslo BIL9891989
6Kari BjaalandOSLO Kommune8681868
7Knut E. HellandLørenskog Kommune BIL5001500
8Herman BrunborgNIttedal1001100
Klasse: 5,2 KM HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Carl Erik WasbergOppsal Orientering103011030
2Øystein KildahlØstmarka OL9401940
3Knut EngenNes OL9131913
4Bent SkatvedtUllensaker OL8351835
5Ottar Moum LarsenUllensaker OL5001500
Klasse: 5,2 KM DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tiril Ruud BråtenUllensaker OL103011030
Klasse: 4,0 KM HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Geir Johan AndersenEidsvoll OL103011030
2Terje BråtenUllensaker OL9521952
Klasse: 4,0 KM DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Lene KinnebergGjerdrum OL103011030
2Nicola BlatchfordAustralia9091909
3Anna PowlingAustralia8191819
4Synne RappGjerdrum OL7471747
Klasse: 3,3 KM HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Trond Erik HovindUllensaker OL103011030
2Ivar StrømstadUllensaker OL8821882
3Gaute FosstveitUllensaker OL6851685
4Daniel GreenSiemens5001500
4Anders HorveiFrogner IL5001500
Klasse: 3,3 KM DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Linda EngenNes OL103011030
2Thea FagerhaugGjerdrum OL9221922
3Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL7601760
4Hedda SkatvedtUllensaker OL6911691
5Hanne RappGjerdrum OL6891689
6Kirsti BlomdalLørenskog kommune6351635
Klasse: 1,8 KM HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Christoffer SlettenUllensaker OL103011030
2Tor SimonsenOK Øst5731573
3Kevin RommetvedtEidsvoll OL5001500
3Alvin Andersen MariboEidsvoll OL5001500
3Alexander SlettenUllensaker OL5001500
Klasse: 1,8 KM DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Nanna BerganFrogner IL103011030
Klasse: 1,3 KM HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Gunnar FosstveitUllensaker OL103011030
2Brage FosstveitUllensaker OL7841784
3Mathias AndreassenUllensaker OL7231723
4Aksel HøstlandØstmarka OL7071707
5Morten EngebretsenGjerdrum OL5001500
5Kristoffer EngebretsenGjerdrum OL5001500
Klasse: 1,3 KM DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Tuva HøstlandØstmarka OL103011030
2Eirill Andersen MariboEidsvoll OL8671867
3Erle FosstveitUllensaker OL6031603
Klasse: ARRANGØR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Pål Kogstad NæssGjerdrum OL5001500
1Karoline SønsterudbråtenGjerdrum OL5001500
Klasse: D17-34(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Elin JohansenUllersmo103011030
2Dorothea SchulzeNILU5001500
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Liv PaltielFolkehelseinstituttet2060210301030
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Bodil KlakeggNORGES BANK103011030
2Elle MelbyeElle BIL1001100
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Bjørne SyverstenNORGES BANK103011030
2Arnt Ove TakvamFearnsport101911019
3Pär JohanssonFolkehelseinstituttet9361936
4Uno HanslienBilpost9041904
Klasse: ÅE(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Per OngstadPRIVAT200529751030
2Maren EdvardsenKoll IL103011030
2Kjetil JacobsenHamar OK103011030
2Kjell HobølSKBIL103011030
5Odd Marius AakervikPRIVAT9011901
6Eilen VikAquateam8631863
7Claus FritznerKoNGSBERG8391839
8Jenny ByvaldPRIVAT7161716
9Anne Regine BakstadFriskis&Svettis5981598
10Bent ValeNORGES BANK5001500
11Hilde WalgermoPRIVAT1001100
Klasse: D45-49(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Anne ArntzenRaumar103011030
Klasse: H17-34(LANG-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Lars Erik MikkelsenAlta O-lag103011030
1Erik StordalAsker Skiklubb103011030
3Øystein BjergaPRIVAT8591859
4Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL5001500
Klasse: D10-12(LETT-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1SARANIttedal1001100
Klasse: DM(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1Ingrid NergårdNittedal103011030
1Hedda VonenLillomarka103011030
Klasse: H10-12(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1EIRK nERGÅRDNITTEDAL103011030
Klasse: H10-12(LETT-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1BrageNittedal103011030
Klasse: CÅ(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1OlaNIttedal103011030
2ÅsmundNIttedal7871787
3Henriette og TuvaNIttedal7611761
4HedvigNIttedal5001500
4FannyNITTedal5001500
4EmilieNIttedal5001500
4AMANDANITTedal5001500
8LeoNIttedal1001100
8AuGUSTNIttedal1001100
Klasse: BK(B-KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14
1AkselNIttedal103011030


Antall tellende løp: 7

Poengregel: